TR
EN
TFF Ekibi, Almanya'da İncelemelerde Bulundu 26.02.2024
TFF Ekibi, Almanyada İncelemelerde Bulundu
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu'nun çeşitli departmanlarında görev yapan profesyonellerden oluşan bir ekip, A Millî Takımımızın EURO 2024'te Almanya'da merkez kamp yeri olarak kullanacağı Sporthotel Fuchsbachtal'da iki gün süren incelemelerde bulundu ve otel yetkilileriyle toplantılar yaptı.

Millî takımlar, seyahat ve konaklama, stadyum ve güvenlik, pazarlama, kurumsal iletişim, bilgi işlem departmanlarına mensup personelin yanı sıra bir de çim uzmanının yer aldığı ekibin çalışmalarına Millî Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile A Millî Takım Atletik Performans Antrenörü Pierpaolo Polino da katıldı.

Ayrıca, Hannover Havalimanı'nda Alman polisi, Türk Hava Yolları ve havaalanı yetkilileriyle birlikte A Millî Takım kafilesinin yolculuğuna ilişkin bir toplandı düzenlendi. Havalimanı ve otelde yapılan toplantılarda T.C. Hannover Başkonsolosu Gül Özge Kaya ve beraberindeki heyet ile Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Volkan Sazak da yer aldı.

Sporthotel Fuchsbachtal'ın sahibi ve işleticisi konumunda bulunan Aşağı Saksonya Eyalet Futbol Federasyonu'nun (NFV) başkanlığını yürüten Ralph-Uwe Schaffert, dünyanın önde gelen çok sayıda kulübünün ve Türk takımının geçmişte bu tesisi tercih ettiğini belirterek, Türkiye Millî Takımı'nı burada ağırlamaktan büyük memnuniyet ve gurur duyduklarını ifade etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler ve Millî Takımlar Departmanı Direktörü Buğra İmamoğulları, Schaffert'e konukseverliği için teşekkür ederek kendisine millî takım forması hediye etti.

Geri
İleri