TR
EN
Vincenzo Montella'dan Kasımpaşa'ya Ziyaret 24.01.2024
Vincenzo Montelladan Kasımpaşaya Ziyaret
Geri
İleri
Trendyol Süper Lig kulüplerine yaptığı ziyaretleri sürdüren A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella, bugün de Kasımpaşa'nın konuğu oldu.

Yardımcıları ile birlikte Turgay Ciner Spor Tesisleri'ne giden İtalyan teknik adam, burada Kasımpaşa CEO'su Serkan Reçber ve Teknik Direktör Sami Uğurlu ile bir araya geldi.

Montella görüşmede, Reçber ve Uğurlu'dan kulübün ve takımın yapısı ile çalışma prensipleri hakkında bilgi aldı ve A Millî Takım'ın EURO 2024'e hazırlık süreci hakkında kendilerine bilgi verdi. İki isimle Türk futboluna ilişkin fikir alışverişine de bulunan Montella, A Millî Takım'da oynama uygunluğuna sahip her oyuncuyu teknik ekip olarak titizlikle takip ettiklerini belirtti.

Görüşmenin ardından tesisleri gezen ve tüm bölümlerle ilgili incelemelerde bulunan Montella, bu tür örnek modern tesislere sahip olmanın Türk futbolunun gelişimi için çok önemli olduğunu ifade ederek, ev sahiplikleri ve yakın ilgileri için Kasımpaşa kulüp yetkililerine teşekkür etti.

Vincenzo Montella, tesis turu sırasında Kasımpaşa U19 takımı ile Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kdz.Ereğli Belediye Spor arasında oynanan karşılaşmayı da bir süre izledi.

Reçber ve Uğurlu, Montella'ya ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyetin bir ifadesi olarak kendisine Kasımpaşa forması hediye ettiler.

Vincenzo Montella'nın ziyaretinde A Millî Takım Yardımcı Antrenörü Daniele Russo, Atletik Performans Antrenörü Pierpaolo Polino, Analiz Antrenörü Massimo Crivellaro, A ve U21 Millî Takım İdari Müdürü Mert Tuncay ile Millî Takımlar İletişim Müdürü Türker Tozar da yer aldı.

Geri
İleri