TR
EN
A Millî Takımımız, Japonya Maçı Hazırlıklarına Başladı 9.09.2023
A Millî Takımımız, Japonya Maçı Hazırlıklarına Başladı
A Millî Takımımız, 12 Eylül Salı günü Belçika'nın Genk kentinde Japonya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarına bugün Eskişehir'de yaptığı antrenmanla başladı. 

Teknik Direktör Stefan Kuntz yönetiminde, Yeni Eskişehir Stadyumu'nda basına açık olarak yapılan antrenmana aday kadroda yer alan 11 futbolcu katıldı. Isınma hareketleriyle başlayan idmanda, daha sonra rondo, çift kale dar alan oyunları ve şut çalışmaları yapıldı. 
 
Ermenistan ile oynanan karşılaşmaya başlayan 11'de yer alan futbolcular ile müsabakada rakip oyuncuyla çarpışması neticesinde kaşına dikiş atılan İrfan Can Kahveci ise takım otelinde salonda rejenerasyon çalışması yaptı.

A Millî Takım'ın bugünkü antrenmanını TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Millî Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Erdem de izledi. Başkan Büyükekşi, Millî Takımlar Sorumlusu Altıntop ve Teknik Direktör Kuntz ile bir süre görüştü. 

Ay-Yıldızlılar, yarın saat 11.00'de Yeni Eskişehir Stadyumu'nda basına kapalı bir antrenman yaptıktan sonra saat 15.00'te Hasan Polatkan Havalimanı'ndan Hollanda'ya yolculuk edecek. Maastricht Aachen Havalimanı'na inecek kafile, buradan da kamp yapacağı Sittard kentine geçecek. 
 
Geri
İleri