TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
A Millî Takımımız, Tórshavn'da 24.09.2022
A Millî Takımımız, Tórshavnda
UEFA Uluslar Ligi'nde oynadığı son karşılaşmanın ardından B Ligi'ne terfi etmeyi garantileyen A Millî Takımımız, Faroe Adaları'na karşı oynayacağı gruptaki son maçı için bu ülkenin başkenti Tórshavn'a geldi.

Ay-Yıldızlılar, ilk olarak İstanbul Havalimanı'ndan 3 saatlik yolculuk sonrası Danimarka'nın Billund şehrine gitti. Buradan da 1 saat 45 dakikalık uçuşun ardından Faroe Adaları'na ulaştı.

Billund Havalimanı'nda T.C. Danimarka Büyükelçiliği Birinci Müsteşarı Mehmet Bulut, Vágar Havalimanı'nda da T.C. Danimarka Büyükelçisi Hakan Tekin tarafından karşılanan A Millî Takım kafilesi, Faroe Adaları'na varışın ardından kamp yapacağı otelde istirahate çekildi.

A Millî Takım kafilesinde TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Başkan Vekili Murat Aksu, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen, Hamit Altıntop, Talat Papatya, Murat Şahin ile Genel Sekreter Kadir Kardaş da yer aldı.

A Millî Takımımız, bugün TSİ 20.00'de maçın oynanacağı Tórsvøllur Stadyumu'nda bir antrenman yapacak. Teknik Direktör Stefan Kuntz ve bir millî futbolcumuz ise idman öncesinde TSİ 19.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek.

 
Geri
İleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.