TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Macaristan - Türkiye maçı medya programı 16.11.2020
Macaristan - Türkiye maçı medya programı
Macaristan ile Türkiye A millî takımları arasında 18 Kasım Çarşamba günü Budapeşte'de oynanacak UEFA Uluslar Ligi karşılaşması öncesindeki resmî medya aktivitelerinin programı belli oldu.
 
A Millî Takım Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, 17 Kasım Salı günü saat 19.00'da (TSİ 21.00) müsabakanın oynanacağı Puşkaş Arena'da bir basın toplantısı düzenleyecek. A Millî Takımımız, Macaristan maçı öncesindeki son çalışmasını da toplantının ardından saat 19.30'da (TSİ 21.30) yapacak.
 
Aynı gün, Macaristan Millî Takımı Teknik Direktörü Marco Rossi ve bir futbolcunun Telki kasabası yakınlarındaki Global Hotel'de düzenleyeceği basın toplantısı saat 12.00'de (TSİ 14.00) başlayacak. Macaristan Millî Takımı, karşılaşmanın son provasını da saat 17.00'de (TSİ 19.00) bu otelin sahasında gerçekleştirecek.
 
Her iki basın toplantısı da medya mensuplarının katılımı olmaksızın uzaktan yöntemle yapılacak. Toplantı salonlarına sadece yayıncı kuruluş kameraları kabul edilecek. İki takımın antrenmanlarının ilk 15 dakikası ise medya mensupları tarafından yerinde takip edilebilecek.
 


 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.