TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
UEFA EURO 2020 Finalleri Kura Çekimi medya akreditasyon başvuruları başladı 20.11.2019
UEFA EURO 2020 Finalleri Kura Çekimi medya akreditasyon başvuruları başladı

A Milli Takımımızın da katılacağı UEFA EURO 2020 finallerinin Romanya'nın başkenti Bükreş'te 30 Kasım 2019 Cumartesi günü TSİ 20.00'de (CET 18.00) ROMEXPO'da yapılacak kura çekimi için medya akreditasyon başvuru süreci başladı.

UEFA EURO 2020 Finalleri Kura Çekimine akredite olmak isteyen yazılı basın mensupları ve foto muhabirleri, UEFA'nın akreditasyon kanalı FAME üzerinden http://fame.uefa.com/media adresine; yayıncı olmayan TV ile radyo kuruluşları da https://broadcasters.fame.uefa.com adresine girerek başvurularını yapabilirler.

Daha önceden FAME hesabı almamış medya mensupları ya da kuruluşlarının öncelikle FAME'e sistem üzerinden kayıt olması gerekmektedir. Medya mensupları; FAME üyelik başvuruları kabul edildikten sonra UEFA EURO 2020 Finalleri Kura Çekimi için akreditasyon başvurusu yapabilirler. Yazılı medya temsilcileri ve foto muhabirleri http://is.gd/MIU_EN adresi, yayıncı olmayan TV ile radyo kuruluşları da https://www.uefa.com/insideuefa/mediaservices/accreditation/index.html adresinden üyelik başvurusunda bulunabilir.

UEFA EURO 2020 Finalleri Kura Çekimi Medya Akreditasyon Başvuru Süreci, 22 Kasım 2019 tarihinde Orta Avrupa Saati (CET) ile 23.59'da sona erecek. İlgili tarihten sonra medya akreditasyon başvurusu yapan medya mensuplarının başvuruları kabul edilmeyecek. Medya mensuplarının kura çekimine akredite olup olamadığı bilgisi son başvuru tarihinden sonra UEFA tarafından ilgililere bildirilecek.

 


 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.