TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Nihat Özdemir: "Türkiye'miz için muhteşem bir gece oldu" 11.09.2019
Nihat Özdemir: "Türkiyemiz için muhteşem bir gece oldu"
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Takımımızın Moldova'yı deplasmanda 4-0 yendiği maçın ardından karşılaşma ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Özdemir, "Gerçekten bugün Türkiye'miz için muhteşem bir gece oldu. Yalnızca bizim galibiyetimiz değil, Arnavutların da İzlanda'yı yenmesi, hem de 4-2'lik bir neticeyle yenmesi, bizim de burada 4-0'lık bir neticeyle galibiyetle dönmemiz gerçekten hem Türkiye'mizi, hem bizi, hem futbolcularımızı, hem teknik kadromuzu büyük bir sevince boğdu. Başta teknik direktörümüz Şenol Güneş olmak üzere tüm teknik heyeti, kadroyu ve yönetici arkadaşlarımızı kutluyorum. İyi bir galibiyet oldu" şeklinde konuştu.

Nihat Özdemir, "Daha işimiz bitmiş değil ama bu akşam alınan neticelerle gruptan çıkma şansımız artmıştır. İnşallah gruptan çıkacağız, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Türk Milli Takımı katılmış olacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, 90 dakikanın bitimiyle birlikte soyunma odasına giderek A Milli futbolcuları galibiyetten dolayı kutladı.

Geri
İleri
 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.