TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Türkiye-Andorra resmi maç yemeği düzenlendi 7.09.2019
Türkiye-Andorra resmi maç yemeği düzenlendi
Geri
İleri

A Milli Takımımızın, Andorra ile Beşiktaş Park'ta oynayacağı 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu karşılaşması öncesi resmi maç yemeği düzenlendi.

Beşiktaş Park'ta gerçekleşen yemekte, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Çağlar, Alkın Kalkavan, İsmail Erdem ve Genel Sekreter Kadir Kardaş, Andorra Futbol Federasyonu yetkilileri ile bir araya geldi.

Servet Yardımcı: Sizleri finaller şehri İstanbul'da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz

TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, yemek sırasında yaptığı konuşmasına, "Finaller şehri İstanbul'a hoş geldiniz" diyerek başladı.

İstanbul'un UEFA'nın birçok organizasyonuna ev sahipliği yaptığını hatırlatan Servet Yardımcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Birkaç hafta önce Beşiktaş Park, UEFA Süper Kupa'ya mükemmel bir şekilde ev sahipliği yaptı. 30 Mayıs 2020 tarihinde de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda UEFA Şampiyonlar Ligi finalini düzenleyeceğiz. Bu finaller organizasyon gücümüzü gösteriyor. İstanbul çok önemli bir finaller şehridir. Ev sahipliği yaptığımız ve yapacağımız bu final müsabakaları ile Türk halkının futbol sevgisini ve coşkusunu bütün dünya ile paylaşmak istiyoruz. Ayrıca Milli Takımımız Andorra maçıyla da 5 yıl sonra İstanbul'a dönüyor. İstanbul seyircisi tutkulu, coşkulu ve takımına daima sahip çıkan bir seyirci.  Bizim için taraftarlarımızın verdiği destek çok değerli."

Servet Yardımcı, "6 yıl sonra Andorra'yı ülkemizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz" derken misafir takım heyetine başarı diledi.

Yemek karşılıklı hediye takdiminde bulunulmasıyla sona erdi.

 

Geri
İleri
 
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.