TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
A Millilerin, K. İrlanda ve Belarus maçları kamp programı belli oldu 7.11.2013
A Millilerin, K. İrlanda ve Belarus maçları kamp programı belli oldu

A Milli Takımımızın, 15 Kasım'da Adana'da Kuzey İrlanda ve 19 Kasım'da Mersin'de Belarus ile oynayacağı maçların programı belli oldu.

11 Kasım Pazartesi akşamı İstanbul'da Shangri La Bosphorus Oteli'nde kampa girecek olan Millilerimiz, ilk antrenmanını 12 Kasım Salı günü saat 18.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda gerçekleştirecek. Bu çalışmanın tamamı basın mensuplarınca takip edilebilecek.

Kampın ikinci antrenmanı 13 Kasım Çarşamba günü saat 18.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda başlayacak ve ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık olacak. 

Adana'ya hareket 14 Kasım'da

A Milli Takım, Kuzey İrlanda maçını oynayacağı Adana'ya 14 Kasım Perşembe günü 12.00 uçağı ile gidecek.

Milli Takım'ın Adana'daki ilk antrenmanı 5 Ocak Stadı'nda 19.00'de başlayacak ve tamamı basına açık olacak.

Kuzey İrlanda maçı 15 Kasım Cuma akşamı 21.00'de 5 Ocak Stadı'nda başlayacak.

Belarus maçı hazırlıkları

A Milli Takım, Belarus ile yapacağı özel maçın hazırlıklarına Adana'da başlayacak. İlk çalışma 16 Kasım Cumartesi günü 12.00'de Adana Demirspor Tesisleri'nde olacak. Bu antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık olacak.

Ay-yıldızlılar bir sonraki çalışmasını 17 Kasım Pazar günü saat 19.00'da Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda yapacak. Basın mensupları bu antrenmanın tümünü takip edebilecek.

Milli Takım'ın son çalışması ise 18 Kasım Pazartesi günü aynı statta saat 19.00'da başlayacak ve ilk 30 dakikası basına açık olacak.

Mersin'in tarihinde ilk kez ağırlayacağı A Milli Takımımızın, Belarus karşılaşması saat 20.00'de Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda başlayacak.

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.