TR
EN
Ligler » Trendyol Süper Lig » Süper Lig Haberleri
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Avcı ve Korkmaz'a çiçek verdi 5.08.2022
TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Avcı ve Korkmaza çiçek verdi
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu üyeleri, Spor Toto Süper Lig'de İstanbulspor ile Trabzonspor arasında oynanan 2022-2023 sezonunun açılış maçını izledi. 

Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmayı TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu ile birlikte tribünden takip etti. TFF Başkan Vekilleri Murat Aksu ve Yalçın Orhan, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen ve Ali Düşmez ile Genel Sekreter Kadir Kardaş da tribünde yer aldı.  

Yeni sezonda futbolun tüm paydaşlarına Fair Play çağrısı yapan TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, maçtan önce Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve İstanbulspor Teknik Direktörü Osman Zeki Korkmaz'a çiçek verdi.

Ev sahibi İstanbulspor'un Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu ise TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve maçın hakemlerine çiçek takdim etti. 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun tribünlere genç, çocuk ve kadın seyircilerin ilgisini artırmak için hayata geçirdiği proje kapsamında İstanbulspor-Trabzonspor maçı öncesinde Madrigal grubu konser verdi.
Geri
İleri