Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 24, 25, 26, 27 ve 28. Hafta müsabaka programı belirlendi. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan "Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması" nedeniyle aynı hafta sonu liglerde müsabaka oynanmayacak.
Buna göre Spor Toto Süper Ligde 14, 15, 16 ve 17 Nisan tarihlerinde oynanması gereken 28. Hafta müsabakalarından itibaren kalan haftalar bir hafta kaydırıldı.
Böylece daha önce 28 Mayıs 2017'de biteceği ilan edilen Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 4 Haziran 2017'de oynanacak olan 34. Hafta müsabakaları ile sona erecek.
Yeni sezon planlaması için tıklayınız.
AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 1. MAÇLAR |
09.03.2017 Perşembe |
OLYMPIACOS |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
STADİO GEORGİOS KARAİSKAKİS |
23.05 |
24. HAFTA |
10.03.2017 Cuma |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
FENERBAHÇE A.Ş. |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI |
20.00 |
11.03.2017 Cumartesi |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
ADANASPOR A.Ş. |
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
13.30 |
OSMANLISPOR FK |
BURSASPOR |
OSMANLI STADI |
16.00 |
GAZİANTEPSPOR |
KASIMPAŞA A.Ş. |
GAZİANTEP STADYUMU |
19.00 |
GALATASARAY A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU |
19.00 |
12.03.2017 Pazar |
ATİKER KONYASPOR |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI |
16.00 |
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. |
ANTALYASPOR A.Ş. |
YENİ RİZE ŞEHİR |
19.00 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
KAYSERİSPOR |
VODAFONE |
19.00 |
13.03.2017 Pazartesi |
AKHİSAR BELEDİYESPOR |
TRABZONSPOR A.Ş. |
MANİSA 19 MAYIS |
20.00 |
AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 2. MAÇLAR |
16.03.2017 Perşembe |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
OLYMPIACOS |
VODAFONE STADYUMU |
21.00 |
25. HAFTA |
17.03.2017 Cuma |
FENERBAHÇE A.Ş. |
ATİKER KONYASPOR |
ÜLKER STADYUMU |
20.00 |
18.03.2017 Cumartesi |
KASIMPAŞA A.Ş. |
OSMANLISPOR FK |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN |
13.30 |
KAYSERİSPOR |
GAZİANTEPSPOR |
BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS |
16.00 |
ADANASPOR A.Ş. |
AKHİSAR BELEDİYESPOR |
5 OCAK FATİH TERİM |
19.00 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
GALATASARAY A.Ş. |
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ |
19.00 |
19.03.2017 Pazar |
GENÇLERBİRLİĞİ |
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. |
ANKARA 19 MAYIS |
13.30 |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM |
16.00 |
BURSASPOR |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI |
16.00 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ANTALYA STADYUMU |
19.00 |
2018 DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇI |
24.03.2017 Cuma |
TÜRKİYE |
FİNLANDİYA |
ANTALYA STADYUMU |
20.00 |
|
HAZIRLIK MAÇI |
27.03.2017 Pazartesi |
TÜRKİYE |
MOLDOVA |
ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU |
19.15 |
|
|
|
|
|
|
26. HAFTA |
01.04.2017 Cumartesi |
AKHİSAR BELEDİYESPOR |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
MANİSA 19 MAYIS |
13.30 |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
KASIMPAŞA A.Ş. |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU |
16.00 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
KAYSERİSPOR |
ANTALYA STADYUMU |
19.00 |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
FENERBAHÇE A.Ş. |
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
19.00 |
02.04.2017 Pazar |
OSMANLISPOR FK |
GAZİANTEPSPOR |
OSMANLI STADI |
13.00 |
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. |
TRABZONSPOR A.Ş. |
YENİ RİZE ŞEHİR |
16.00 |
ATİKER KONYASPOR |
BURSASPOR |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI |
19.00 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
VODAFONE STADYUMU |
19.00 |
03.04.2017 Pazartesi |
GALATASARAY A.Ş. |
ADANASPOR A.Ş. |
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU |
20.00 |
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR |
04.04.2017 Salı / 05.04.2017 Çarşamba / 06.04.2017 Perşembe |
27. HAFTA |
07.04.2017 Cuma |
BURSASPOR |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI |
20.00 |
08.04.2017 Cumartesi |
GENÇLERBİRLİĞİ |
ANTALYASPOR A.Ş. |
ANKARA 19 MAYIS |
16.00 |
GAZİANTEPSPOR |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
GAZİANTEP STADYUMU |
16.00 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ |
19.00 |
09.04.2017 Pazar |
KAYSERİSPOR |
OSMANLISPOR FK |
BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS |
16.00 |
ADANASPOR A.Ş. |
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. |
5 OCAK FATİH TERİM |
19.00 |
FENERBAHÇE A.Ş. |
AKHİSAR BELEDİYESPOR |
ÜLKER STADYUMU |
19.00 |
10.04.2017 Pazartesi |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
GALATASARAY A.Ş. |
3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM |
20.00 |
KASIMPAŞA A.Ş. |
ATİKER KONYASPOR |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN |
20.00 |
18. HAFTA ERTELEME MAÇI |
12.04.2017 Çarşamba |
GAZİANTEPSPOR |
GENÇLERBİRLİĞİ |
GAZİANTEP STADYUMU |
19.30 |
AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR |
13.04.2017 Perşembe |
HALK OYLAMASI |
16.04.2017 Pazar |
AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR |
20.04.2017 Perşembe |
28. HAFTA |
21.04.2017 Cuma |
KARDEMİR KARABÜKSPOR |
KASIMPAŞA A.Ş. |
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
20.00 |
ATİKER KONYASPOR |
GAZİANTEPSPOR |
KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI |
20.00 |
22.04.2017 Cumartesi |
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. |
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK |
YENİ RİZE ŞEHİR |
13.30 |
AYTEMİZ ALANYASPOR |
OSMANLISPOR FK |
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU |
16.00 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
KAYSERİSPOR |
ANKARA 19 MAYIS |
19.00 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
TRABZONSPOR A.Ş. |
ANTALYA STADYUMU |
19.00 |
23.04.2017 Pazar |
AKHİSAR BELEDİYESPOR |
BURSASPOR |
MANİSA 19 MAYIS |
13.30 |
GALATASARAY A.Ş. |
FENERBAHÇE A.Ş. |
TÜRK TELEKOM STADYUMU |
19.00 |
24.04.2017 Pazartesi |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ADANASPOR A.Ş. |
VODAFONE STADYUMU |
20.00 |
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR |
25.04.2017 Salı /26.04.2017 Çarşamba / 27.04.2017 Perşembe |