TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu 5 Temmuz 2008 Cumartesi günü aramızdan ayrılan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ı Türk futbol ailesi hiçbir zaman unutmayacak. Merhum Başkan Hasan Doğan hakkında sitemizde yer alan haber başlıkları, yayınlanan mesaj ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.

Hasan Doğan'ın hayatı

14 Şubat 2008 tarihinde Türkiye Futbol Federsyonu Başkanı olark seçilen Hasan Doğan, 15 Mart 1956'da Kastamonu'nun Abana ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul'da yapan Doğan, 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra 1979-1980'de İngiltere'de lisan eğitimi aldı. 1981-1988 arası Koç Holding bünyesindeki Beldesan firmasında pazarlama koordinatörü olarak görev alan Doğan, 1988 yılında kurucusu olduğu Ramsey'in genel müdürlüğü görevini üstlendi.

Aysel Doğan ile evli olan ve Zeynep ile Selim adlı iki çocuğu bulunan Hasan Doğan, Ramsey Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Gürmen Giy. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu üyeliği, Kip-Teks Konf. İmalat Paz. San. Tic. A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, Star Medya Yayıncılık yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütüyordu.

Doğan, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde federasyonda başkan vekili olarak görev almıştı. Hasan Doğan'ın bu görevleri dışında, İstanbul Sanayi Odası Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sanayi Konseyi, Boks Federasyonu Yönetim Kurulu üyelikleri bulunuyordu.

RÜZGAR GİBİ GEÇTİ

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

E-MAİL YOLUYLA ULAŞAN TAZİYE MESAJLARI

HASAN DOĞAN İÇİN DÜZENLENEN CENAZE TÖRENİ

FUTBOL DÜNYASI YASTA

Geri
Hasan Doğan'ı son yolculuğa uğurladık
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.