TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.

1


Bölgesel Gelişim U19 Ligi (Akademi U19 Takımı)

Maç Kodu: 18122

İBB BAYRAMPAŞA STADI - İSTANBUL - BAYRAMPAŞA
2.11.2019 - 14:30


BÜLENT SAĞIROĞLU(Gözlemci)


BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

0

İlk 11
12. ÖMER MELİH YALMAN
88. UTKAN GÖKÇEN
3. FATİH SOLAK
4. YUSUF YİĞİT KURTULMUŞ
6. MELİH ALCU
14. BERAT RAMADAN
91. VEYSEL BAĞIRSAKÇI
23. GÜRKAN ŞENTÜRK
17. İBRAHİM TÜRKOĞLU
20. TALHA İSLAMOĞLU
25. YASİN KÜÇÜK
Yedekler
99. BERKANT YILMAZ
22. SEBAHATTİN ÖZKAN SARI
15. SAMET KARAKOÇ
9. CANBEY ZAFER
7. BATU ZERENMAN
94. RAFET KONAK
54. SERHAT DOKUZ
45. BERKAY ALACA
61. MUHAMMET ALİ ŞAPALOĞLU
Teknik Sorumlu
SERKAN DOKUZ
Goller
  SEBAHATTİN ÖZKAN SARI,70.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart BATU ZERENMAN 79.dk
Sarı Kart YASİN KÜÇÜK 32.dk
Oyundan Çıkanlar
 GÜRKAN ŞENTÜRK 66.dk
 TALHA İSLAMOĞLU 46.dk
 UTKAN GÖKÇEN 66.dk
 YASİN KÜÇÜK 46.dk
 VEYSEL BAĞIRSAKÇI 84.dk
Oyuna Girenler
MUHAMMET ALİ ŞAPALOĞLU 66.dk
SEBAHATTİN ÖZKAN SARI 46.dk
BATU ZERENMAN 66.dk
CANBEY ZAFER 46.dk
RAFET KONAK 84.dk
İlk 11
55. FURKAN UYSAL
21. CEMİL KANDEMİR
3. EMİR GÜREŞ
4. ÖMER ÖZER
5. KORAY KOÇASLAN
6. BERKE KADEM DEMİR
7. AHMET ÖZAN
8. ÖMER FARUK KARAMAN
9. EREN LÜTFİ
10. YİĞİT AYNACI
11. FURKAN KILIÇ
Yedekler
1. SEYDİ DEĞİRMENCİ
13. ÜNSAL ÇİFTCİ
14. ÖMER ATAKAN YILDIZ
15. ONUR ABALİ
16. EMRE YILDIRIM
17. YUNUS EMRE LALE
18. POLAT ERTAŞ
19. ARDA BARIŞIK
20. FURKAN EYÜBOĞLU
Teknik Sorumlu
LEVENT SARICA
Kartlar
Sarı Kart YİĞİT AYNACI 73.dk
Sarı Kart KORAY KOÇASLAN 90+4.dk
Sarı Kart FURKAN KILIÇ 45.dk
Oyundan Çıkanlar
 EMİR GÜREŞ 85.dk
 FURKAN KILIÇ 85.dk
 EREN LÜTFİ 73.dk
Oyuna Girenler
YUNUS EMRE LALE 85.dk
ÜNSAL ÇİFTCİ 85.dk
POLAT ERTAŞ 73.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.