TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


ALTINORDU

5


Spor Toto Gelişim Elit U14 Ligi (Elit Akademi U14 Takımı)

Maç Kodu: 60121

ALTINORDU İSMET ORHUNBİLGE TESİSLERİ - İZMİR - SEL
29.09.2019 - 11:00



AKHİSARSPOR

0

İlk 11
12. ONURALP ÇEVİKKAN
22. ATA CEM KARAKIVRAK
13. HÜMEYİR ALBAYRAK
4. MUHARREM CİZGİLİ
24. FIRAT BAŞKAYA
6. MUHARREM EMİR ERKUL
17. DEHA BAYRAMOĞLU
8. BURAK İNGENÇ
26. ARDA KARACA
11. SERCAN DEMİRKIRAN
9. TİBET DURAKÇAY
Yedekler
1. MİRZA YALÇIN
16. SABAHATTİN EMİR BOZ
5. FURKAN BACAKLI
25. BURAK GÜLTEKİN
15. YİĞİT ALP ÖZKURT
21. EMİRHAN ASLAN
7. KERİM GÖLE
18. AYBARS GÖK
27. İBRAHİM ATAŞ
Teknik Sorumlu
EMRE YAPRAK
Goller
  ARDA KARACA,24.dk (F)
  MUHARREM EMİR ERKUL,35.dk (F)
  DEHA BAYRAMOĞLU,48.dk (F)
  SERCAN DEMİRKIRAN,54.dk (F)
  BURAK GÜLTEKİN,66.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 FIRAT BAŞKAYA 35.dk
 BURAK İNGENÇ 35.dk
 SERCAN DEMİRKIRAN 55.dk
 DEHA BAYRAMOĞLU 60.dk
 TİBET DURAKÇAY 25.dk
Oyuna Girenler
SABAHATTİN EMİR BOZ 35.dk
YİĞİT ALP ÖZKURT 35.dk
KERİM GÖLE 55.dk
BURAK GÜLTEKİN 60.dk
İBRAHİM ATAŞ 25.dk
İlk 11
35. MUSTAFA KIRKIKOĞLU
2. YUSUF BARAN ARİ
4. EMİR ATABAY
5. YUSUF İSLAM KORKAR
6. İBRAHİM EFE ÇALKIM
7. EKREM ÇETİN
8. ARDA FURKAN CİRİT
10. EMRE AKBOĞA
11. SABRİ GÜNGÖR
17. TURHAN TOKER
20. ATAKAN KESİCİ
Yedekler
12. ARDA AYDOĞDU
13. ARDA ELTEŞ
14. ALPEREN AKGÜN
16. EGE TÜRKERİ
3. EFE KAĞAN ERGÜN
18. YAĞIZ HASIRCI
19. ÇAĞATAY EGE ÖZÇELİK
15. ENES NURİ SİNAN
Teknik Sorumlu
SELAHATTİN ELBİR
Oyundan Çıkanlar
 TURHAN TOKER 20.dk
 EMİR ATABAY 50.dk
 İBRAHİM EFE ÇALKIM 35.dk
 ATAKAN KESİCİ 55.dk
 MUSTAFA KIRKIKOĞLU 35.dk
Oyuna Girenler
ÇAĞATAY EGE ÖZÇELİK 20.dk
ALPEREN AKGÜN 50.dk
ARDA ELTEŞ 35.dk
EGE TÜRKERİ 55.dk
ARDA AYDOĞDU 35.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.