TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
23.02.2020 GÖZTEPE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
23.02.2020 BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.02.2020 KASIMPAŞA A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
23.02.2020 FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
23.02.2020 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
23.02.2020 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.02.2020 GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
23.02.2020 DEMİR GRUP SİVASSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
23.02.2020 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.AYTEMİZ ALANYASPOR 8 5 2 1 18 10 8 17
2.TRABZONSPOR A.Ş. 8 4 3 1 17 10 7 15
3.FENERBAHÇE A.Ş. 8 4 2 2 13 8 5 14
4.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 8 4 2 2 14 10 4 14
5.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 8 4 1 3 18 10 8 13
6.GALATASARAY A.Ş. 8 3 4 1 9 8 1 13
7.DEMİR GRUP SİVASSPOR 8 3 3 2 14 10 4 12
8.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 8 3 3 2 10 8 2 12
9.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 8 3 2 3 13 17 -4 11
10.ANTALYASPOR A.Ş. 8 3 2 3 9 15 -6 11
11.GÖZTEPE A.Ş. 8 2 3 3 7 7 0 9
12.BEŞİKTAŞ A.Ş. 8 2 3 3 10 12 -2 9
13.MKE ANKARAGÜCÜ 8 2 3 3 6 11 -5 9
14.YUKATEL DENİZLİSPOR 8 2 2 4 7 10 -3 8
15.KASIMPAŞA A.Ş. 8 2 2 4 8 12 -4 8
16.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 8 2 2 4 8 16 -8 8
17.GENÇLERBİRLİĞİ 8 1 3 4 12 12 0 6
18.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 8 0 4 4 8 15 -7 4
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
19.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
21.Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ
24.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
26.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
28.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
29.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
30.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
31.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
32.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
33.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
34.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.