TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
06.03.2020 20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
07.03.2020 14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
07.03.2020 17:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
07.03.2020 17:00 GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
07.03.2020 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 13:30 KASIMPAŞA A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
08.03.2020 19:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
09.03.2020 20:00 GENÇLERBİRLİĞİ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.TRABZONSPOR A.Ş. 21 13 5 3 47 21 26 44
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 22 12 7 3 41 22 19 43
3.GALATASARAY A.Ş. 22 12 6 4 36 17 19 42
4.DEMİR GRUP SİVASSPOR 22 12 6 4 41 26 15 42
5.AYTEMİZ ALANYASPOR 22 11 6 5 41 21 20 39
6.FENERBAHÇE A.Ş. 22 11 5 6 41 26 15 38
7.BEŞİKTAŞ A.Ş. 22 11 3 8 34 28 6 36
8.GÖZTEPE A.Ş. 21 9 6 6 28 23 5 33
9.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 21 7 6 8 31 35 -4 27
10.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 21 6 6 9 34 30 4 24
11.GENÇLERBİRLİĞİ 22 6 6 10 31 39 -8 24
12.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 20 7 3 10 21 30 -9 24
13.YUKATEL DENİZLİSPOR 22 6 6 10 21 30 -9 24
14.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 22 4 8 10 17 30 -13 20
15.MKE ANKARAGÜCÜ 22 4 8 10 20 38 -18 20
16.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 21 4 7 10 20 38 -18 19
17.KASIMPAŞA A.Ş. 21 4 4 13 28 46 -18 16
18.HES KABLO KAYSERİSPOR 22 3 6 13 22 54 -32 15
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
22.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
23.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
26.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
27.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
29.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
30.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YUKATEL DENİZLİSPOR
32.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.
33.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
34.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.