TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 13 8 2 3 20 10 10 26
2.BALIKESİRSPOR 13 7 3 3 23 11 12 24
3.KIRIKHANSPOR 13 8 0 5 16 17 -1 24
4.SİİRTSPOR 13 7 1 5 18 16 2 22
5.TORBALISPOR 13 6 3 4 20 15 5 21
6.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 13 4 4 5 16 17 -1 16
7.PAZARSPOR 13 4 3 6 12 22 -10 15
8.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 13 3 5 5 16 19 -3 14
9.DARICA G.BİRLİĞİ 13 2 4 7 13 18 -5 10
10.ARAKLISPOR 13 1 5 7 12 21 -9 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
10.04.2010 14:30 KIRIKHANSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 ARAKLISPOR 1 - 2 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 BALIKESİRSPOR 4 - 1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 2 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.ÜNYESPOR 32 15 8 9 46 37 9 53
2.YALISPOR 31 12 15 4 45 29 16 51
3.YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 32 14 7 11 43 36 7 49
4.ARSİNSPOR 32 12 9 11 42 42 0 45
5.SÜRMENESPOR 32 10 12 10 38 39 -1 42
6.KASTAMONUSPOR 32 10 11 11 47 42 5 41
7.GÜMÜŞHANESPOR 31 10 9 12 38 36 2 39
8.1930 BAFRA SPOR 31 9 9 13 39 37 2 36
9.BULANCAKSPOR 31 1 5 25 11 74 -63 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
10.04.2010 14:30 SÜRMENESPOR 1-1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 BULANCAKSPOR 1-2 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
11.04.2010 14:30 YALISPOR 3-1 ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
11.04.2010 14:30 KASTAMONUSPOR 1-1 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 12 8 2 2 24 8 16 26
2.BANDIRMASPOR 12 7 4 1 23 6 17 25
3.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 12 7 3 2 21 10 11 24
4.GAZİOSMANPAŞA 11 7 2 2 18 12 6 23
5.LÜLEBURGAZSPOR 12 4 5 3 17 14 3 17
6.İNEGÖLSPOR 12 5 2 5 15 15 0 17
7.OYAK RENAULTSPOR 12 5 1 6 16 17 -1 16
8.ALİBEYKÖYSPOR 11 3 4 4 8 10 -2 13
9.BAYRAMPAŞA 12 2 2 8 11 15 -4 8
10.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 12 2 2 8 11 29 -18 8
11.KÜÇÜKKÖYSPOR 12 0 3 9 7 35 -28 3
08.11.2009 13:30 GAZİOSMANPAŞA 1-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 0-3 LÜLEBURGAZSPOR Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 İNEGÖLSPOR 5-1 KÜÇÜKKÖYSPOR Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 BALIKESİRSPOR 0-2 OYAK RENAULTSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.