TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 7 5 2 0 14 3 11 17
2.KIRIKHANSPOR 7 5 0 2 9 5 4 15
3.BANDIRMASPOR 7 3 2 2 6 6 0 11
4.TORBALISPOR 7 3 1 3 11 10 1 10
5.DARICA G.BİRLİĞİ 7 2 3 2 9 5 4 9
6.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 7 2 2 3 8 9 -1 8
7.PAZARSPOR 7 2 2 3 6 9 -3 8
8.SİİRTSPOR 7 2 1 4 5 11 -6 7
9.ARAKLISPOR 7 1 3 3 6 10 -4 6
10.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 7 1 2 4 6 12 -6 5
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
28.02.2010 13:30 ARAKLISPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 KIRIKHANSPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 2 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 TORBALISPOR 2 - 1 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.GAZİOSMANPAŞA 27 15 6 6 38 27 11 51
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 26 13 8 5 48 23 25 47
3.LÜLEBURGAZSPOR 26 10 8 8 41 28 13 38
4.İNEGÖLSPOR 26 10 6 10 29 30 -1 36
5.OYAK RENAULTSPOR 26 10 5 11 36 29 7 35
6.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 26 7 8 11 30 31 -1 29
7.ALİBEYKÖY 26 6 11 9 23 26 -3 29
8.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 27 7 5 15 29 54 -25 26
9.KÜÇÜKKÖYSPOR 26 0 3 23 14 93 -79 3
28.02.2010 13:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3-1 LÜLEBURGAZSPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 KÜÇÜKKÖYSPOR 0-4 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 İNEGÖLSPOR 1-2 OYAK RENAULTSPOR Detaylar Detaylar
28.02.2010 13:30 GAZİOSMANPAŞA 2-2 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.GÜMÜŞHANESPOR 7 3 3 1 9 5 4 12
2.ÜNYESPOR 6 3 3 0 6 3 3 12
3.BAFRA BELEDİYESPOR 7 3 2 2 12 8 4 11
4.ARAKLISPOR 6 2 3 1 6 4 2 9
5.PAZARSPOR 6 2 3 1 6 5 1 9
6.YALISPOR 7 1 5 1 9 9 0 8
7.YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 6 2 2 2 7 7 0 8
8.KASTAMONUSPOR 6 1 3 2 6 7 -1 6
9.ARSİNSPOR 6 1 3 2 6 7 -1 6
10.SÜRMENESPOR 7 1 3 3 6 10 -4 6
11.BULANCAKSPOR 6 0 2 4 1 9 -8 2
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
04.10.2009 15:00 BAFRA BELEDİYESPOR 1-1 KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
04.10.2009 15:00 BULANCAKSPOR 0-3 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
04.10.2009 15:00 YALISPOR 2-2 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
04.10.2009 15:00 ÜNYESPOR 0-0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
04.10.2009 15:00 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2-0 SÜRMENESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.