TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 13 8 2 3 20 10 10 26
2.BALIKESİRSPOR 13 7 3 3 23 11 12 24
3.KIRIKHANSPOR 13 8 0 5 16 17 -1 24
4.SİİRTSPOR 13 7 1 5 18 16 2 22
5.TORBALISPOR 13 6 3 4 20 15 5 21
6.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 13 4 4 5 16 17 -1 16
7.PAZARSPOR 13 4 3 6 12 22 -10 15
8.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 13 3 5 5 16 19 -3 14
9.DARICA G.BİRLİĞİ 13 2 4 7 13 18 -5 10
10.ARAKLISPOR 13 1 5 7 12 21 -9 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
10.04.2010 14:30 KIRIKHANSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 ARAKLISPOR 1 - 2 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 BALIKESİRSPOR 4 - 1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 2 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.GAZİOSMANPAŞA 32 19 6 7 51 29 22 63
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 31 15 9 7 54 29 25 54
3.LÜLEBURGAZSPOR 31 12 9 10 48 34 14 45
4.BAYRAMPAŞA 32 11 9 12 38 35 3 42
5.OYAK RENAULTSPOR 31 12 5 14 43 35 8 41
6.İNEGÖLSPOR 31 11 8 12 35 39 -4 41
7.ALİBEYKÖY 32 9 13 10 30 30 0 40
8.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 32 8 7 17 33 62 -29 31
9.KÜÇÜKKÖYSPOR 32 0 4 28 16 108 -92 4
10.04.2010 14:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-3 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 İNEGÖLSPOR 1-1 KÜÇÜKKÖYSPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 GAZİOSMANPAŞA 5-1 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10.04.2010 14:30 ALİBEYKÖY 2-0 OYAK RENAULTSPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 12 7 3 2 28 17 11 24
2.ORHANGAZİSPOR 12 6 3 3 21 21 0 21
3.DARICA G.BİRLİĞİ 12 5 5 2 14 7 7 20
4.KEÇİÖRENGÜCÜ 12 4 4 4 17 21 -4 16
5.GÖLCÜKSPOR 11 4 3 4 19 20 -1 15
6.BEYLERBEYİ A.Ş. 12 4 3 5 13 14 -1 15
7.MKE KIRIKKALESPOR 12 3 5 4 15 17 -2 14
8.MALTEPESPOR 12 3 4 5 17 16 1 13
9.İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR 11 4 1 6 12 14 -2 13
10.DÜZCESPOR 12 3 4 5 20 26 -6 13
11.ANKARA DEMİRSPOR 12 2 5 5 13 16 -3 11
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
07.11.2009 13:30 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2-0 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 GÖLCÜKSPOR 1-1 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 MKE KIRIKKALESPOR 1-0 BEYLERBEYİ A.Ş. Detaylar Detaylar
08.11.2009 13:30 MALTEPESPOR 0-0 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.