TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
24.09.2022 15:30 ANKARASPOR 0-3 SOMASPOR Detaylar Detaylar
24.09.2022 16:00 İNEGÖLSPOR 2-0 ISPARTA 32 SPOR Detaylar Detaylar
24.09.2022 16:00 ESENLER EROKSPOR 3-2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25.09.2022 14:30 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1-1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
25.09.2022 15:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 0-2 HES İLAÇ AFYONSPOR Detaylar Detaylar
25.09.2022 19:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
25.09.2022 19:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
25.09.2022 19:00 TARSUS İDMAN YURDU 1-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
25.09.2022 19:00 ÇORUM FK 4-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
TFF 2. Lig 2022-2023 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.ÇORUM FK 6 4 1 1 11 4 7 13
2.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 4 1 0 8 3 5 13
3.MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 6 4 0 2 9 8 1 12
4.DÜZCE CAM DÜZCESPOR 5 3 1 1 8 4 4 10
5.HES İLAÇ AFYONSPOR 5 3 1 1 6 3 3 10
6.ŞANLIURFASPOR 6 2 4 0 6 3 3 10
7.AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 2 3 1 8 6 2 9
8.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 5 3 0 2 6 5 1 9
9.SOMASPOR 6 2 2 2 6 5 1 8
10.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 6 2 2 2 5 5 0 8
11.TARSUS İDMAN YURDU 6 1 4 1 6 6 0 7
12.ESENLER EROKSPOR 6 2 1 3 6 7 -1 7
13.BURSASPOR 5 2 0 3 8 5 3 6
14.İNEGÖLSPOR 5 2 0 3 7 5 2 6
15.ISPARTA 32 SPOR 6 1 3 2 4 6 -2 6
16.ANKARASPOR 6 1 3 2 5 8 -3 6
17.EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 0 3 3 7 13 -6 3
18.SİVAS BELEDİYE SPOR 6 0 2 4 4 15 -11 2
19.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 6 0 1 5 2 11 -9 1
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2.Lig
Beyaz Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 1 ANKARASPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ANKARASPOR 3 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK 2 - 0 SOMASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BURSASPOR
3.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
SOMASPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 SOMASPOR
ÇORUM FK 2 - 1 BURSASPOR
5.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 1 ÇORUM FK
BURSASPOR 6 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ANKARASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
6.Hafta
ANKARASPOR 0 - 3 SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BURSASPOR
ÇORUM FK 4 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 HES İLAÇ AFYONSPOR
7.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR 0 - 3 ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BITEXEN DÜZCESPOR
SOMASPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 SOMASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 ÇORUM FK
ANKARASPOR 1 - 1 BURSASPOR
9.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BURSASPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 3 ANKARASPOR
ÇORUM FK 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
10.Hafta
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ÇORUM FK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANKARASPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
11.Hafta
BURSASPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK 1 - 3 ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR 2 - 3 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 3 - 4 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 ESENLER EROKSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
12.Hafta
ANKARASPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 3 HES İLAÇ AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 1 - 2 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 3 ŞANLIURFASPOR
13.Hafta
ÇORUM FK 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ANKARASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SOMASPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
14.Hafta
ANKARASPOR 2 - 4 ESENLER EROKSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 3 ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 2 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BURSASPOR
15.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 0 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM FK 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 2 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
SOMASPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
16.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 BURSASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 7 ESENLER EROKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ANKARASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR 3 - 1 ÇORUM FK
17.Hafta
BURSASPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 2 - 1 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
HES İLAÇ AFYONSPOR 2 - 1 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR 5 - 0 İNEGÖLSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ANKARASPOR 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR - ANKARASPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SOMASPOR - BURSASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ESENLER EROKSPOR
19.Hafta
ESENLER EROKSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - İNEGÖLSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - SOMASPOR
ÇORUM FK - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
ANKARASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
20.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ANKARASPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ISPARTA 32 SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
ESENLER EROKSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - İNEGÖLSPOR
21.Hafta
ŞANLIURFASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SOMASPOR - ÇORUM FK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ANKARASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - ESENLER EROKSPOR
BURSASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - SOMASPOR
ANKARASPOR - ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
23.Hafta
SOMASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - ESENLER EROKSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - İNEGÖLSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ISPARTA 32 SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HES İLAÇ AFYONSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BURSASPOR - ÇORUM FK
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ANKARASPOR
24.Hafta
ANKARASPOR - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BURSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM FK - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR - SOMASPOR
İNEGÖLSPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ISPARTA 32 SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
25.Hafta
SOMASPOR - ANKARASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ISPARTA 32 SPOR - İNEGÖLSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BURSASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
26.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANKARASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HES İLAÇ AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR - BURSASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU - SOMASPOR
İNEGÖLSPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ŞANLIURFASPOR
27.Hafta
SOMASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BURSASPOR - ANKARASPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ESENLER EROKSPOR
ÇORUM FK - SİVAS BELEDİYE SPOR
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
28.Hafta
ANKARASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ŞANLIURFASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ISPARTA 32 SPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR - SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BURSASPOR
29.Hafta
SOMASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - İNEGÖLSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BURSASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ÇORUM FK - ESENLER EROKSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
30.Hafta
ANKARASPOR - ÇORUM FK
ESENLER EROKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - BURSASPOR
31.Hafta
SOMASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
ŞANLIURFASPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ESENLER EROKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANKARASPOR
32.Hafta
ANKARASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR - SOMASPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
33.Hafta
SOMASPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESENLER EROKSPOR - ANKARASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM FK - İNEGÖLSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
34.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - HES İLAÇ AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR - BURSASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - SOMASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - ESENLER EROKSPOR
İNEGÖLSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
35.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BURSASPOR - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
36.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - BURSASPOR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - ESENLER EROKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - ANKARASPOR
SOMASPOR - EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
37.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - DÜZCE CAM DÜZCESPOR
BURSASPOR - SOMASPOR
ÇORUM FK - ISPARTA 32 SPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
38.Hafta
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR - ÇORUM FK
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCE CAM DÜZCESPOR - ESENLER EROKSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BURSASPOR
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SOMASPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR
TFF 2.Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR 1928
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 2 FETHİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
2.Hafta
SARIYER 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 4 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3.Hafta
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
KOCAELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 1461 TRABZON FK
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
4.Hafta
SARIYER 3 - 3 KOCAELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
FETHİYESPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
5.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON FK
6.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SARIYER 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
7.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 5 BUCASPOR 1928
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 1461 TRABZON FK
SARIYER 1 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
8.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 1 SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
9.Hafta
SARIYER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR 4 - 3 FETHİYESPOR
BUCASPOR 1928 0 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 2 PAZARSPOR
10.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
FETHİYESPOR 3 - 2 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK 3 - 0 KOCAELİSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
11.Hafta
SARIYER 1 - 3 PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
12.Hafta
1461 TRABZON FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 SARIYER
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 0 - 2 KOCAELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
13.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 1 FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
SARIYER 0 - 3 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 4 - 2 BITEXEN VAN SPOR FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
14.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 SARIYER
1461 TRABZON FK 0 - 2 BUCASPOR 1928
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
15.Hafta
PAZARSPOR 0 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
SARIYER 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 4 BITEXEN VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 5 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
16.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KOCAELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş 1 - 1 BUCASPOR 1928
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK 1 - 1 SARIYER
1461 TRABZON FK 2 - 1 BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 3 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
17.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 BITEXEN VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON FK
FETHİYESPOR 1 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR 1 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
18.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SARIYER
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON FK - FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - PAZARSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - UŞAK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
GMG KASTAMONUSPOR - KOCAELİSPOR
19.Hafta
BUCASPOR 1928 - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
FETHİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - 1461 TRABZON FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
SARIYER - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
20.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
SARIYER - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
1461 TRABZON FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - KOCAELİSPOR
21.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BITEXEN VAN SPOR FK - FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SARIYER
22.Hafta
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
PAZARSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER - ANKARA DEMİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - BITEXEN VAN SPOR FK
FETHİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
23.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BUCASPOR 1928
KOCAELİSPOR - SARIYER
BITEXEN VAN SPOR FK - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - SERİK BELEDİYESPOR
24.Hafta
BUCASPOR 1928 - KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - BITEXEN VAN SPOR FK
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
25.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
KOCAELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BUCASPOR 1928
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
26.Hafta
BUCASPOR 1928 - SERİK BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - SARIYER
27.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - FETHİYESPOR
KOCAELİSPOR - PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
SARIYER - BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BITEXEN VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
28.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - SARIYER
PAZARSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - KOCAELİSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BUCASPOR 1928
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK - ANKARA DEMİRSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
29.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 - UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
30.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - ANKARA DEMİRSPOR
FETHİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
BITEXEN VAN SPOR FK - GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KOCAELİSPOR
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - BUCASPOR 1928
31.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BITEXEN VAN SPOR FK
KOCAELİSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
SARIYER - FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON FK
BUCASPOR 1928 - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
32.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK - SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
FETHİYESPOR - BUCASPOR 1928
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - KOCAELİSPOR
33.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - BITEXEN VAN SPOR FK
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - 1461 TRABZON FK
34.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - SARIYER
FETHİYESPOR - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - PAZARSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BUCASPOR 1928
BITEXEN VAN SPOR FK - SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK - UŞAK SPOR A.Ş.
35.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER - BITEXEN VAN SPOR FK
PAZARSPOR - FETHİYESPOR
BUCASPOR 1928 - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
GMG KASTAMONUSPOR - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
36.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - UŞAK SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK - PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - BUCASPOR 1928
37.Hafta
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
WEECOINS KIRKLARELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KOCAELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR - 1461 TRABZON FK
SERİK BELEDİYESPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BITEXEN VAN SPOR FK
38.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş - PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KOCAELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FETHİYESPOR
BITEXEN VAN SPOR FK - BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON FK - WEECOINS KIRKLARELİSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.