TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 2. Lig » Misli.com 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 33 23 10 0 78 22 56 79
2.HEKİMOĞLU TRABZON 32 18 10 4 71 30 41 64
3.KOCAELİSPOR 32 17 8 7 47 27 20 59
4.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 32 15 11 6 45 27 18 56
5.ANKARA DEMİRSPOR 32 15 11 6 50 33 17 56
6.SARIYER 33 15 11 7 48 33 15 56
7.UŞAK SPOR A.Ş. 32 14 9 9 50 37 13 51
8.AFJET AFYONSPOR 32 13 12 7 49 42 7 51
9.AMED SPORTİF FAALİYETLER 33 15 6 12 46 43 3 51
10.ÇORUM FK 32 14 7 11 59 35 24 49
11.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 32 7 11 14 29 44 -15 32
12.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 32 7 10 15 37 57 -20 31
13.İNEGÖLSPOR 32 6 11 15 33 47 -14 29
14.NİĞDE ANADOLU FK 32 6 11 15 29 49 -20 29
15.ŞANLIURFASPOR 32 8 7 17 37 67 -30 28
16.ERGENE VELİMEŞE SPOR 32 5 12 15 38 63 -25 27
17.GÜMÜŞHANESPOR 32 8 6 18 35 65 -30 27
18.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 33 7 5 21 33 69 -36 26
19.HACETTEPE SPOR 32 6 6 20 24 48 -24 24
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 3
GÜMÜŞHANESPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
02.05.2021 15:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 UŞAK SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 GÜMÜŞHANESPOR - ÇORUM FK Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 ŞANLIURFASPOR - NİĞDE ANADOLU FK Detaylar Detaylar
02.05.2021 15:00 HEKİMOĞLU TRABZON - ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
AMED SPORTİF FAALİYETLER
Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇORUM FK 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 0 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
2.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 8 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
4.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
5.Hafta
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ŞANLIURFASPOR
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
KOCAELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 KOCAELİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ÇORUM FK
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 SARIYER
8.Hafta
SARIYER 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
9.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 6 ÇORUM FK
10.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
11.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇORUM FK
12.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ÇORUM FK 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 4 - 1 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
SARIYER 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
14.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER 3 - 0 HACETTEPE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
16.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 0 HACETTEPE SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
17.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 6 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 4 - 5 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
ÇORUM FK 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 5 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
19.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
20.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇORUM FK
SARIYER 0 - 3 KOCAELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 7 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
21.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SARIYER
22.Hafta
ÇORUM FK 0 - 1 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
23.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
24.Hafta
ÇORUM FK 2 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 2 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 SARIYER
26.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
27.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 3 SARIYER
28.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 5 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 3 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
29.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 SARIYER
30.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SARIYER 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 4 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
31.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 1 ÇORUM FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 4 İNEGÖLSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 SARIYER
32.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 2 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
SARIYER 0 - 6 UŞAK SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
33.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 HACETTEPE SPOR
SARIYER 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
35.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - ÇORUM FK
UŞAK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - İNEGÖLSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
36.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
37.Hafta
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - ÇORUM FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
HEKİMOĞLU TRABZON - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
38.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ŞANLIURFASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK - SARIYER
Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MAMAK FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
2.Hafta
ELAZIĞSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
MAMAK FK 0 - 1 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
ELAZIĞSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
5.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 MAMAK FK
EYÜPSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
PAZARSPOR 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
ELAZIĞSPOR 3 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 0 - 3 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 PAZARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
7.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 MAMAK FK
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ELAZIĞSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
9.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ELAZIĞSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 MAMAK FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 0 - 2 PAZARSPOR
11.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
EYÜPSPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 MAMAK FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
12.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 3 PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
TURGUTLUSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
MAMAK FK 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
13.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 7 - 2 MAMAK FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 PAZARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
MAMAK FK 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
16.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 5 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 7 - 1 MAMAK FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
17.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MAMAK FK 3 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
18.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MAMAK FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
19.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 EYÜPSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MAMAK FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
20.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MAMAK FK 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR 3 - 3 EYÜPSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
21.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PAZARSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 6 - 0 MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 PENDİKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
MAMAK FK 1 - 5 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 5 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PAZARSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 MAMAK FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
24.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 4 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
MAMAK FK 1 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
25.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 MAMAK FK
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
MAMAK FK 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 3 KIRKLARELİSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
27.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 3 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 7 - 0 MAMAK FK
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 3 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 1 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 PAZARSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
29.Hafta
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 6 - 1 MAMAK FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 5 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
MAMAK FK 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
31.Hafta
PAZARSPOR 2 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 MAMAK FK
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
32.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 PAZARSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MAMAK FK 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
33.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 6 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PAZARSPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRKLARELİSPOR 5 - 2 TURGUTLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
34.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 4 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 7 - 1 MAMAK FK
35.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK - PENDİKSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
36.Hafta
EYÜPSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - MAMAK FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
37.Hafta
PENDİKSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
MAMAK FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR - EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
38.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR - SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - MAMAK FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PENDİKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.