TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 3. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
17.10.2021 14:00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2-0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 ESENLER EROKSPOR 6-1 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 AĞRI 1970 SPOR 1-0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 MODAFEN 2-2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 BELEDİYE DERİNCE SPOR 1-1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. Detaylar Detaylar
17.10.2021 14:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1-0 MARDİN 1969 SPOR Detaylar Detaylar
17.10.2021 19:00 FETHİYESPOR 4-2 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
17.10.2021 19:00 KARŞIYAKA 1-0 CEYHAN SPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.FETHİYESPOR 8 6 1 1 26 10 16 19
2.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 8 4 4 0 17 5 12 16
3.ESENLER EROKSPOR 8 4 2 2 16 10 6 14
4.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 8 4 2 2 10 7 3 14
5.EDİRNESPOR 8 3 4 1 8 3 5 13
6.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 8 3 4 1 7 3 4 13
7.GÜMÜŞHANESPOR 8 3 4 1 7 4 3 13
8.AĞRI 1970 SPOR 8 4 1 3 8 8 0 13
9.BELEDİYE DERİNCE SPOR 8 2 5 1 6 6 0 11
10.KARŞIYAKA 8 2 4 2 9 6 3 10
11.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 8 2 4 2 10 8 2 10
12.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 8 2 4 2 9 10 -1 10
13.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 8 2 3 3 9 12 -3 9
14.OFSPOR A.Ş. 8 2 2 4 7 15 -8 8
15.MODAFEN 8 1 4 3 10 12 -2 7
16.MARDİN 1969 SPOR 8 1 3 4 8 12 -4 6
17.CEYHAN SPOR 8 0 3 5 5 16 -11 3
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 8 0 0 8 1 26 -25 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
ÇATALCASPOR 3 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
2.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 HENDEK SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 2 - 0 ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
3.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 3 - 3 KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
HENDEK SPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ELAZIĞSPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 5 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
5.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
6.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 ELAZIĞSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 0 HENDEK SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 KAHTA 02 SPOR
7.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR 4 - 3 ÇATALCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 HENDEK SPOR
KAHTA 02 SPOR 5 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
9.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ELAZIĞSPOR - KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FATSA BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCASPOR
HENDEK SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
10.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ELAZIĞSPOR
ÇATALCASPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ARTVİN HOPASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - FORMÜL ERBAASPOR
KAHTA 02 SPOR - HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
11.Hafta
HENDEK SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KAHTA 02 SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - ARTVİN HOPASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ÇATALCASPOR
FORMÜL ERBAASPOR - ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
12.Hafta
KAHTA 02 SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR - HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ARTVİN HOPASPOR - FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
13.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FORMÜL ERBAASPOR - HENDEK SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - KARAMAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
14.Hafta
ÇATALCASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
HENDEK SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
KAHTA 02 SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
15.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - ÇATALCASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - HENDEK SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - FORMÜL ERBAASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
16.Hafta
KAHTA 02 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
HENDEK SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR - ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
17.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - KAHTA 02 SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - FORMÜL ERBAASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - HENDEK SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR - ELAZIĞSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - ÇATALCASPOR
ARTVİN HOPASPOR - KAHTA 02 SPOR
19.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
ELAZIĞSPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
HENDEK SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
20.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - HENDEK SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇATALCASPOR - FORMÜL ERBAASPOR
21.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
HENDEK SPOR - ARTVİN HOPASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - ÇATALCASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
22.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
ÇATALCASPOR - KAHTA 02 SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - HENDEK SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - FORMÜL ERBAASPOR
23.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FORMÜL ERBAASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR - ELAZIĞSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - HENDEK SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KAHTA 02 SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BURSA YILDIRIM SPOR
25.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - ARTVİN HOPASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
HENDEK SPOR - ÇATALCASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KAHTA 02 SPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
26.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BERGAMA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KAHTA 02 SPOR - ELAZIĞSPOR
ÇATALCASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - HENDEK SPOR
ARTVİN HOPASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BURSA YILDIRIM SPOR
27.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ÇATALCASPOR
ELAZIĞSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
HENDEK SPOR - KAHTA 02 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
28.Hafta
KAHTA 02 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HENDEK SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR - FORMÜL ERBAASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
29.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR - ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KAHTA 02 SPOR
HENDEK SPOR - ELAZIĞSPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
30.Hafta
ELAZIĞSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KAHTA 02 SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BURSA YILDIRIM SPOR
31.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇATALCASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HENDEK SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
32.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HENDEK SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
33.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR - FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR - ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - HENDEK SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR - ELAZIĞSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
34.Hafta
ÇATALCASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ELAZIĞSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KAHTA 02 SPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 ÇARŞAMBASPOR
KUŞADASISPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 3 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 2 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 3 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
4.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
YOMRA SPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 3 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
5.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
6.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 KUŞADASISPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 5 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
8.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 KUŞADASISPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 4 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
9.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - 52 ORDUSPOR FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ÇARŞAMBASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - YOMRA SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
10.Hafta
YOMRA SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
HACETTEPE SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KUŞADASISPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - ÇARŞAMBASPOR
12.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
13.Hafta
52 ORDUSPOR FK - YOMRA SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KUŞADASISPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
14.Hafta
KUŞADASISPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR - 52 ORDUSPOR FK
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - ALTINDAĞ SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
ALTINDAĞ SPOR - ÇARŞAMBASPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BITEXEN DÜZCESPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KUŞADASISPOR
16.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR - 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR - YOMRA SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
17.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KUŞADASISPOR
52 ORDUSPOR FK - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ALTINDAĞ SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
18.Hafta
HACETTEPE SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KUŞADASISPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ÇARŞAMBASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - YOMRA SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - ALTINDAĞ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
19.Hafta
YOMRA SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
20.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK - KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
21.Hafta
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YOMRA SPOR
KUŞADASISPOR - ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ÇARŞAMBASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
YOMRA SPOR - KUŞADASISPOR
23.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BITEXEN DÜZCESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - YOMRA SPOR
HACETTEPE SPOR - ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR - ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 52 ORDUSPOR FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
24.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YOMRA SPOR - HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - KUŞADASISPOR
25.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
KUŞADASISPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - YOMRA SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR - ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
26.Hafta
ALTINDAĞ SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - KUŞADASISPOR
27.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - YOMRA SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ALTINDAĞ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - ÇARŞAMBASPOR
KUŞADASISPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
28.Hafta
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - HACETTEPE SPOR
ALTINDAĞ SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KUŞADASISPOR
YOMRA SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
29.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ALTINDAĞ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ÇARŞAMBASPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
30.Hafta
ALTINDAĞ SPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ÇARŞAMBASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BITEXEN DÜZCESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
31.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE SPOR - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - ALTINDAĞ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ÇARŞAMBASPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
32.Hafta
ÇARŞAMBASPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
YOMRA SPOR - 52 ORDUSPOR FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
KUŞADASISPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
33.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BITEXEN DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - KUŞADASISPOR
ALTINDAĞ SPOR - YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
34.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR - ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
KUŞADASISPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
35.Hafta
52 ORDUSPOR FK - BITEXEN DÜZCESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - HACETTEPE SPOR
YOMRA SPOR - ÇARŞAMBASPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
36.Hafta
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
KIZILCABÖLÜKSPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - YOMRA SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
37.Hafta
YOMRA SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
ALTINDAĞ SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK - REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇARŞAMBASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
38.Hafta
KUŞADASISPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
BITEXEN DÜZCESPOR - ÇARŞAMBASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - YOMRA SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 MODAFEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 2 - 4 OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
CEYHAN SPOR 0 - 3 EDİRNESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 5 - 1 ESENLER EROKSPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
3.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 4 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 2 - 6 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MODAFEN
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
4.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
MODAFEN 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 CEYHAN SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 EDİRNESPOR
AĞRI 1970 SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
5.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 4 FETHİYESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
EDİRNESPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
MARDİN 1969 SPOR 3 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 MODAFEN
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
6.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 2 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 4 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MODAFEN 1 - 1 CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 2 EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
7.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1 - 1 FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
EDİRNESPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MODAFEN
8.Hafta
MODAFEN 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 6 - 1 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 4 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
9.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - AĞRI 1970 SPOR
OFSPOR A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR - FETHİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ESENLER EROKSPOR
EDİRNESPOR - MARDİN 1969 SPOR
10.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - KARDEMİR KARABÜKSPOR
MODAFEN - EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - CEYHAN SPOR
MARDİN 1969 SPOR - OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KARŞIYAKA - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
11.Hafta
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
MODAFEN - AĞRI 1970 SPOR
EDİRNESPOR - OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KARŞIYAKA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ESENLER EROKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - MARDİN 1969 SPOR
12.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR - EDİRNESPOR
OFSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR - CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - MODAFEN
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MARDİN 1969 SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
13.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
MODAFEN - FETHİYESPOR
EDİRNESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
CEYHAN SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - OFSPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR - MARDİN 1969 SPOR
14.Hafta
ESENLER EROKSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - MODAFEN
FETHİYESPOR - AĞRI 1970 SPOR
MARDİN 1969 SPOR - CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR - KARŞIYAKA
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - EDİRNESPOR
MODAFEN - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
AĞRI 1970 SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CEYHAN SPOR - OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - MARDİN 1969 SPOR
16.Hafta
OFSPOR A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - MODAFEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - GÜMÜŞHANESPOR
EDİRNESPOR - FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - CEYHAN SPOR
17.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
FETHİYESPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - ESENLER EROKSPOR
CEYHAN SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - MARDİN 1969 SPOR
18.Hafta
MODAFEN - MARDİN 1969 SPOR
AĞRI 1970 SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - ESENLER EROKSPOR
CEYHAN SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - EDİRNESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
19.Hafta
ESENLER EROKSPOR - FETHİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
EDİRNESPOR - CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - KARŞIYAKA
MARDİN 1969 SPOR - AĞRI 1970 SPOR
OFSPOR A.Ş. - MODAFEN
GÜMÜŞHANESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
20.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR - OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ESENLER EROKSPOR
MODAFEN - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - MARDİN 1969 SPOR
21.Hafta
ESENLER EROKSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MARDİN 1969 SPOR - FETHİYESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
EDİRNESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR - AĞRI 1970 SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - MODAFEN
CEYHAN SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
22.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
FETHİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - CEYHAN SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
MODAFEN - GÜMÜŞHANESPOR
ESENLER EROKSPOR - EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - MARDİN 1969 SPOR
23.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - KARŞIYAKA
EDİRNESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR - MODAFEN
24.Hafta
FETHİYESPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - OFSPOR A.Ş.
MODAFEN - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR - MARDİN 1969 SPOR
25.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - FETHİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
EDİRNESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
CEYHAN SPOR - KARŞIYAKA
MARDİN 1969 SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MODAFEN
26.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
FETHİYESPOR - CEYHAN SPOR
KARŞIYAKA - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
MODAFEN - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
MARDİN 1969 SPOR - EDİRNESPOR
27.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - ESENLER EROKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
EDİRNESPOR - MODAFEN
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - AĞRI 1970 SPOR
OFSPOR A.Ş. - MARDİN 1969 SPOR
28.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - MODAFEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
FETHİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - CEYHAN SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
OFSPOR A.Ş. - EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
29.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR - ESENLER EROKSPOR
MODAFEN - KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR - OFSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR - AĞRI 1970 SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - MARDİN 1969 SPOR
30.Hafta
KARŞIYAKA - AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR - MODAFEN
OFSPOR A.Ş. - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - CEYHAN SPOR
ESENLER EROKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - EDİRNESPOR
31.Hafta
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
AĞRI 1970 SPOR - FETHİYESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
EDİRNESPOR - KARŞIYAKA
MODAFEN - BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ESENLER EROKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - OFSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CEYHAN SPOR - MARDİN 1969 SPOR
32.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
EDİRNESPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - MODAFEN
BELEDİYE DERİNCE SPOR - AĞRI 1970 SPOR
MARDİN 1969 SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OFSPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ESENLER EROKSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
33.Hafta
AĞRI 1970 SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR - EDİRNESPOR
MODAFEN - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MARDİN 1969 SPOR
34.Hafta
OFSPOR A.Ş. - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR - AĞRI 1970 SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - MODAFEN
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. - CEYHAN SPOR
EDİRNESPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARŞIYAKA
MARDİN 1969 SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR - FETHİYESPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.