TR
EN
Ligler » Gelişim Ligleri » U17 Bölgesel Gelişim Ligi
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finalleri

Final Maçları
7 Mayıs 2024 18:00 ESENLER EROKSPOR 1-2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3.4.'lük Maçları
7 Mayıs 2024 15:00 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
4 Mayıs 2024 15:00 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1-3 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2024 18:00 ESENLER EROKSPOR 2-1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
18 Nisan 2024 18:00 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1-1
(Pen. 4-2)
TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
18 Nisan 2024 18:00 ESENLER EROKSPOR 0-0
(Pen. 4-2)
TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Nisan 2024 17:00 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 1-2 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Nisan 2024 17:00 BODRUM FK 0-1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
16 Nisan 2024 12:00 ESENLER EROKSPOR 3-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
16 Nisan 2024 12:00 FATSA BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 2-4)
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
16 Nisan 2024 15:00 BURSA YILDIRIM SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16 Nisan 2024 15:00 UŞAK SPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 2-4)
TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2024 12:00 AHLATCI ÇORUM FK 1-1
(Pen. 4-5)
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Nisan 2024 12:00 BODRUM FK 6-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2024 15:00 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2-2
(Pen. 6-4)
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17 Nisan 2024 15:00 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 5-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Fikstürü
20.12.2023 14:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1-5 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20.12.2023 15:00 KEMERKENT BULVARSPOR 0-0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20.12.2023 15:00 SİLİVRİSPOR 3-1 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
20.12.2023 15:00 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 0-5 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20.12.2023 15:00 ESENLER EROKSPOR 1-0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
20.12.2023 15:00 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1-0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 10 10 0 0 30 3 27 30
2.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 10 9 1 0 26 3 23 28
3.TUZLASPOR A.Ş. 11 6 3 2 20 10 10 21
4.KEMERKENT BULVARSPOR 10 4 3 3 12 14 -2 15
5.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 10 4 1 5 17 8 9 13
6.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 11 4 1 6 11 14 -3 13
7.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 10 4 0 6 11 24 -13 12
8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 10 3 2 5 8 17 -9 11
9.BELEDİYE DERİNCE SPOR 10 3 1 6 6 10 -4 10
10.KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 10 2 4 4 5 10 -5 10
11.KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 10 1 5 4 9 13 -4 8
12.SİLİVRİSPOR 10 1 4 5 11 25 -14 7
13.EDİRNESPOR 10 1 3 6 10 25 -15 6
BARAN SOLAK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
19
EMİRHAN YEŞİLYURT
TUZLASPOR A.Ş.
19
MEHMET ÇELİK
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
19
YUSUF ARDA TAŞCİ
FATSA BELEDİYESPOR
17
AYHAN ŞENSOY
ESENLER EROKSPOR
15
MUSTAFA TANER TAMER
KARŞIYAKA
15
BARLAS PARMAKSIZ
ISPARTA 32 SPOR
14
İLKER BAYRAM
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
14
EYÜP CAN ÖZEL
BODRUM FK
13
BORAN YAĞIZER
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
12
BERKE DENİZ BARAN
BODRUM FK
11
EFE TUĞRA AKÇAY
FETHİYESPOR
11
MİRALAY BEKİR BAKIR
UŞAK SPOR A.Ş.
11
ÖMER FARUK PINAR
BURSA YILDIRIM SPOR
11
YUNUS EMRE TAŞ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
11
ABDUSSAMED ÇAPRAS
AMED SPORTİF FAALİYETLER
9
ABDÜLKADİR ATEŞ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
9
AHMET AKİF BALIK
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9
ALİ KADIOĞLU
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
9
DENİZ ÖZYİĞİT
KEMERKENT BULVARSPOR
9
EMİN ARSLAN
AHLATCI ÇORUM FK
9
ENSAR EFE SOMUNCU
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
9
HALİT FURKAN KAYA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
9
KADİR EFE TERZİOĞLU
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
9
MERT ÇELİK
İSTANBUL ARENA(PLAYDROME) SPOR
9
MUHAMMED ALİ KONGÜL
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9
MUHAMMED ALİ YILDIZ
BURSA YILDIRIM SPOR
9
MUSTAFA NURULLAH KARAŞİN
MARDİN 1969 SPOR
9
YAVUZ SELİM KASA
FATSA BELEDİYESPOR
9
YİĞİT DÖNMEZ
BALIKESİRSPOR
9
YUNUS EMRE ERDOĞDU
ESENLER EROKSPOR
9
AŞKIN TUNA DÜZKALIR
TURGUTLUSPOR
8
CEMİL ÇAĞAN EŞEN
KARŞIYAKA
8
DENİZ ÇİL
KEMERKENT BULVARSPOR
8
EMİR EFE DOĞAN
ESENLER EROKSPOR
8
ENSAR ERDEM
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
8
HÜSEYİN MELİH ÖZTÜRK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8
İSA KÖSE
AHLATCI ÇORUM FK
8
KADİR KAAN KAYACI
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
8
MERT ALİ KOYUNCU
İNEGÖLSPOR
8
AHMET HAMİ ŞAHİN
İNEGÖLSPOR
7
BATUHAN ÖZKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
7
BUĞRA SEVİM
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
7
EMİRHAN KAYA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
7
KADİR AYGÜN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
7
MEHMET YILANCI
UŞAK SPOR A.Ş.
7
MELİH ATASEVEN
PAZARSPOR
7
MUSTAFA KAAN BAYTAK
TURGUTLUSPOR
7
NİHAT YILMAZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
7
ONUR TOROMAN
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
7
AHMET MUHAMMET ESMER
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
6
ARDA ASLANTAŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
6
ARGEŞ DİNLER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
6
BATURALP DİKCİ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
6
EFE BARAN KARA
SİLİVRİSPOR
6
EMİRHAN KİRALİ
EDİRNESPOR
6
EMİRHAN MERT
ESKİŞEHİRSPOR
6
ENES ŞEN
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
6
FARUK ŞEN
İNEGÖLSPOR
6
HASAN BOZAN
MARDİN 1969 SPOR
6
HÜSEYİN KAHRAMAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
İSMAİL ÖZTEKİN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
6
KAAN KUZUAHMETOĞLU
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
6
MERTCAN PABUŞCU
FETHİYESPOR
6
MUHAMMED YAVUZ
ESENLER EROKSPOR
6
SİNAN BAHAR
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
6
ARDA KURT
KIRŞEHİR FUTBOL SPOR KULÜBÜ
5
ATAKAN BOLDAN
BALIKESİRSPOR
5
BARAN ALAN ÇAKIL
TURGUTLUSPOR
5
BATUHAN TÜRKCAN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
BİLAL ERGİN
ESENLER EROKSPOR
5
EGE YİĞİT
KARŞIYAKA
5
ELYASA YILMAZ
BODRUM FK
5
EMİRHAN ADİL NALBANT
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
5
HASAN CAN TÜRKKAN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
5
İLHAN ACAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
KIVANÇ YAŞAR YILDIRIM
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
5
METİN BAKIŞ ÖZCAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
5
MİRAÇ GÜMÜŞ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
MUHAMMED BAKİ GÜNERİ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5
MUSTAFA NALBANT
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
5
OĞUZ KURTULUŞ
ESENLER EROKSPOR
5
OĞUZHAN GÜNEŞ
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
5
ORHAN AY
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
5
ÖZTÜRK ÜNLÜER
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
5
POLAT POLAT
AHLATCI ÇORUM FK
5
RAMAZAN AYDIN
KUŞADASISPOR
5
REFİK CAN ARIK
TURGUTLUSPOR
5
SABRİ GÜLAY
FETHİYESPOR
5
TUNA ARSLAN
SİLİVRİSPOR
5
YİĞİT KIRTIL
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
5
YUNUS EMRE DELİKBAŞ
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ
5
ADEM YEŞİLYURT
KARŞIYAKA
4
ALİ ARDA ŞEN
KARTALTEPE
4
ALİ KAAN YILMAZ
BALIKESİRSPOR
4
ANIL MEHMET SIDDIK YILDIRIM
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
4
BURAK CAN
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
4
BURAK KENAR
KUŞADASISPOR
4
BURAK KILIÇOĞLU
AHLATCI ÇORUM FK
4
EGE KURTULUŞ
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
4
EMİRHAN ÜRDEM
TUZLASPOR A.Ş.
4
EMİRHAN YAPRAK
FATSA BELEDİYESPOR
4
ENES ÇALIK
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
4
ENES TAHA TOPCU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
ENVER BÜYÜKDERE
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
4
ERDOĞAN ÖZKAN
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
4
EREN YÖNDEM
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
FURKAN KEREM OK
SİLİVRİSPOR
4
GÖKHAN BAYRAM
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
4
KAYRA DAVULCU
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
4
MELİHCAN YELMEÇ
SİLİVRİSPOR
4
MUHAMMED ÇOKSU
ACNTURK SİGORTA VAN SPOR FK
4
MUHAMMET BAŞPARMAK
PAZARSPOR
4
MUSTAFA ATASOY
ISPARTA 32 SPOR
4
SABRİ OKAY
KARŞIYAKA
4
SEMİH ABDULLAH ARİ
TURGUTLUSPOR
4
SEMİH BAYRAM
BURSA YILDIRIM SPOR
4
TUNAY ÖZDEMİR
BURSA YILDIRIM SPOR
4
UMUT YAŞAR
BALIKESİRSPOR
4
VEYSEL AVCI
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
4
YAĞIZ TOPALOĞLU
YENİİMARET
4
YETİŞ ARDA DÜĞDÜ
FETHİYESPOR
4
YİĞİT ŞAHİN
SANCAKTEPE SPOR
4
YUNUS EMRE AS
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
4
YUSUF BARAN ÖNER
TUZLASPOR A.Ş.
4