TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


ALMANYA

8


FIFA KADINLAR DÜNYA KUPASI 2023 ELEME TURU (Kadınlar Milli)
(Eleme)

EINTRACHT BRAUNSCHWEIG - BRAUNSCHWEIG
26.11.2021 - 16:00

Hakem: ALEKSANDRA CESEN
Yardımcı Hakem: STASA SPUR
Yardımcı Hakem: HELENA BUH
Dördüncü Hakem: DEJAN BALAZİC
Gözlemci:
Temsilci: DENNİS CRUİSE
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör: HİLAL BAŞKOL
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. MERLE FROHMS
4. MAXİMİLİANE ROLL
6. LENA OBERDORF
7. LEA SCHÜLER
8. JANA FELDKAMP
9. SVENJA HUTH
10. SJOEKE NÜSKEN
13. SARA DABRİTZ
17. FELİCİTAS RAUCH
19. KLARA BÜHL
20. LİNA MAGULL
Yedekler
12. AMUTH SCHULT
21. ANN-KATRİN BERGER
2. JULE BRAND
3. KATHRİN-JULİA HENDRİCH
5. MARİNA HEGERİNG
11. LAURA FREİGANG
14. LENA LATTWEİN
15. GİULİA GWİNN
16. LİNDA DALLMANN
18. MELANİE LEUPOLZ
22. LENA PETERMANN
23. TABEA WASSMUTH
Goller
  GİULİA GWİNN,1.dk (K)
  LEA SCHÜLER,10.dk (H)
  LEA SCHÜLER,11.dk (F)
  JULE BRAND,62.dk (F)
  LEA SCHÜLER,66.dk (F)
  LAURA FREİGANG,74.dk (F)
  SJOEKE NÜSKEN,80.dk (F)
  KLARA BÜHL,87.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart MAXİMİLİANE ROLL 81.dk
Sarı Kart MARİNA HEGERİNG 84.dk
Oyundan Çıkanlar
 LİNA MAGULL 46.dk
 SVENJA HUTH 46.dk
 SARA DABRİTZ 46.dk
 LENA OBERDORF 61.dk
 LEA SCHÜLER 72.dk
Oyuna Girenler
LİNDA DALLMANN 46.dk
JULE BRAND 46.dk
MELANİE LEUPOLZ 46.dk
MARİNA HEGERİNG 61.dk
LAURA FREİGANG 72.dk
İlk 11
1. SELDA AKGÖZ ( ALG SPOR )
2. BERNA YENİÇERİ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. DİDEM KARAGENÇ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
5. DİLAN YEŞİM TAŞKIN ( )
8. EMİNE ECEM ESEN ( ALG SPOR )
9. MİRAY CİN ( )
10. EBRU TOPÇU ( ALG SPOR )
11. YAĞMUR URAZ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
13. BİRGÜL SADIKOĞLU ( )
15. KEZBAN TAĞ ( ALG SPOR )
20. ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Yedekler
12. FATMA ŞAHİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
23. EZGİ ÇAĞLAR ( FENERBAHÇE A.Ş. )
4. ECE TEKMEN ( ALG SPOR )
6. DERYA ARHAN ( ALG SPOR )
7. İLAYDA CİVELEK ( ALG SPOR )
14. BÜŞRA KURU ( )
16. ECE TÜRKOĞLU ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
17. BENAN ALTINTAŞ ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
18. ECEM CUMERT ( ALG SPOR )
19. FATOŞ YILDIRIM ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
21. YAŞAM GÖKSU ( KONAK BELEDİYE SPOR )
22. EDA KARATAŞ ( ALG SPOR )
Kartlar
Sarı Kart ECE TÜRKOĞLU 88.dk
Oyundan Çıkanlar
 DİDEM KARAGENÇ 63.dk
 EBRU TOPÇU 71.dk
 BİRGÜL SADIKOĞLU 71.dk
Oyuna Girenler
İLAYDA CİVELEK ( ALG SPOR )  63.dk
BÜŞRA KURU ( )  71.dk
ECE TÜRKOĞLU ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )  71.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.