TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


RUSYA

4


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2021 GRUP ELEME (Kadınlar Milli)
(Eleme)

SAPSAN ARENA - MOSKOVA
27.10.2020 - 17:00

Hakem: ELVİRA NURMUSTAFİNA
Yardımcı Hakem: ELENA ALİSTRATOVA
Yardımcı Hakem: NARGİS MAGAU
Dördüncü Hakem: JUSTİNA LAVRENOVAİTE
Gözlemci: ALEXANDER ALEİNİK
Temsilci:
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör: HİLAL BAŞKOL
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



TÜRKİYE

2

İlk 11
1. TATYANA SHCHERBAK
3. ANNA KOZHNİKOVA
8. ALSU ABDULLİNA
9. NATALYA MASHİNA
10. NADEZHDA SMİRNOVA
11. ELİNA SAMOYLOVA
14. KRİSTİNA MASHKOVA
15. ANNA BELOMYTTSEVA
17. MARİNA FEDOROVA
19. MARGARİTA CHERNOMYRDİNA
20. NELLİ KOROVKİNA
Yedekler
12. ANASTASİYA ANANYEVA
21. YULİA GRİCHENKO
2. KSENİA DZHİNİKASHVİLİ
4. DANİELLA BASAEVA
5. MARİYA ALEKSEEVA
6. MARGARİTA MANUİLOVA
7. ELENA SHESTERNEVA
13. ELENA KOSTAREVA
16. VALERİYA BESPALİKOVA
18. DARYA YAKOVLEVA
22. TATYANA PETROVA
23. LİNA YAKUPOVA
Goller
  NELLİ KOROVKİNA,13.dk (F)
  MARGARİTA CHERNOMYRDİNA,22.dk (F)
  MARGARİTA CHERNOMYRDİNA,46.dk (F)
  NATALYA MASHİNA,49.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ANNA KOZHNİKOVA 84.dk
Oyundan Çıkanlar
 NADEZHDA SMİRNOVA 46.dk
 NATALYA MASHİNA 60.dk
Oyuna Girenler
VALERİYA BESPALİKOVA 46.dk
LİNA YAKUPOVA 60.dk
İlk 11
1. SELDA AKGÖZ ( ALG SPOR )
2. BERNA YENİÇERİ ( KONAK BELEDİYE SPOR )
3. DİDEM KARAGENÇ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
5. YAŞAM GÖKSU ( KONAK BELEDİYE SPOR )
8. EMİNE ECEM ESEN ( ALG SPOR )
9. ECEM CUMERT ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
10. EBRU TOPÇU ( ALG SPOR )
11. YAĞMUR URAZ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
16. ECE TÜRKOĞLU ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
21. GÜLBİN HIZ ( ALG SPOR )
13. İPEK KAYA ( )
Yedekler
12. FATMA ŞAHİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
23. GAMZE NUR YAMAN ( )
4. DİLAN YEŞİM TAŞKIN ( )
6. DERYA ARHAN ( ALG SPOR )
7. İLAYDA CİVELEK ( ALG SPOR )
14. MELİKE ÖZTÜRK ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
15. BÜŞRA KURU ( )
17. SEVGİ ÇINAR ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. FATOŞ YILDIRIM ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
19. ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
20. JESSICA LYNNE ÇARMIKLI ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
22. BERİVAN İÇEN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Goller
  DERYA ARHAN,76.dk (F)
  DİDEM KARAGENÇ,86.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 YAĞMUR URAZ 51.dk
 EBRU TOPÇU 86.dk
 EMİNE ECEM ESEN 51.dk
 İPEK KAYA 46.dk
 ECEM CUMERT 60.dk
Oyuna Girenler
MELİKE ÖZTÜRK ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )  51.dk
ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  86.dk
DERYA ARHAN ( ALG SPOR )  51.dk
SEVGİ ÇINAR ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  46.dk
İLAYDA CİVELEK ( ALG SPOR )  60.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.