TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

0


AVRUPA ŞAMPİYONASI 2021 GRUP ELEME (Kadınlar Milli)
(Eleme)

ARSLAN ZEKİ DEMİRCİ SPORT COMPLEX - ANTALYA
23.10.2020 - 19:00

Hakem: STACEY PEARSON
Yardımcı Hakem: MELİSSA BURGİN
Yardımcı Hakem: EMİLY CARNEY
Dördüncü Hakem: ABİGAİL BYRNE
Gözlemci: NATALİA AVDONCHENKO
Temsilci:
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör: HİLAL BAŞKOL
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



KOSOVA

0

İlk 11
1. SELDA AKGÖZ ( ALG SPOR )
2. BERNA YENİÇERİ ( KONAK BELEDİYE SPOR )
3. DİDEM KARAGENÇ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
5. YAŞAM GÖKSU ( KONAK BELEDİYE SPOR )
7. İLAYDA CİVELEK ( ALG SPOR )
8. EMİNE ECEM ESEN ( ALG SPOR )
9. ECEM CUMERT ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
10. EBRU TOPÇU ( ALG SPOR )
11. YAĞMUR URAZ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
16. ECE TÜRKOĞLU ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
21. GÜLBİN HIZ ( ALG SPOR )
Yedekler
12. FATMA ŞAHİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
23. GAMZE NUR YAMAN ( )
4. DİLAN YEŞİM TAŞKIN ( )
6. DERYA ARHAN ( ALG SPOR )
13. İPEK KAYA ( )
14. MELİKE ÖZTÜRK ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
15. BÜŞRA KURU ( )
17. SEVGİ ÇINAR ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. FATOŞ YILDIRIM ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
19. ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
20. JESSICA LYNNE ÇARMIKLI ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
22. BERİVAN İÇEN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Kartlar
Sarı Kart EMİNE ECEM ESEN 78.dk
Sarı Kart ECE TÜRKOĞLU 72.dk
Oyundan Çıkanlar
 YAĞMUR URAZ 46.dk
 DİDEM KARAGENÇ 90+8.dk
 EMİNE ECEM ESEN 80.dk
 İLAYDA CİVELEK 90+8.dk
 ECEM CUMERT 82.dk
Oyuna Girenler
MELİKE ÖZTÜRK ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )  46.dk
FATOŞ YILDIRIM ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )  90+8.dk
ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  80.dk
JESSICA LYNNE ÇARMIKLI ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  90+8.dk
SEVGİ ÇINAR ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  82.dk
İlk 11
1. FLORENTİNA KOLGECİ
2. EDONA KASTRATİ
3. DONJETA HALİLAJ
5. LİRİDONA SYLA
6. VİOLA AVDULL
8. BLERTA SHALA
9. KALTRİNA BİQKAJ
10. MARİGONE TAHİRİ
11. EDONA KRYEZİU
15. BLERTA SMAİLİ
17. ERELETA MEMETİ
Yedekler
12. ALEYNA AGALAR
16. ERDA PODVORİCA
4. FATLİNDA RAMAJ
7. DONİKA GRAJGEVCİ
13. BESJANA REÇİCA
14. FLETA MUSAJ
18. LAURETA TEMAJ
19. AGNESA GASHİ
20. ERJONA EMERLLAHU
21. LUMBARDHA MİSİNİ
22. VERONA BERİSHA
23. ANJEZA REXHEPİ
Kartlar
Sarı Kart LİRİDONA SYLA 16.dk
Sarı Kart DONJETA HALİLAJ 21.dk
Sarı Kart MARİGONE TAHİRİ 32.dk
Sarı Kart FLETA MUSAJ 65.dk
Sarı Kart ERELETA MEMETİ 67.dk
Sarı Kart VERONA BERİSHA 71.dk
Kırmızı Kart LİRİDONA SYLA 35.dk
Oyundan Çıkanlar
 MARİGONE TAHİRİ 62.dk
 KALTRİNA BİQKAJ 62.dk
 BLERTA SHALA 84.dk
 DONJETA HALİLAJ 38.dk
Oyuna Girenler
ERJONA EMERLLAHU 62.dk
FLETA MUSAJ 62.dk
ANJEZA REXHEPİ 84.dk
KALTRİNA BİQKAJ 38.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.