TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


ROMANYA

4


U17 KIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI GRUP ELEME MAÇLARI (Kızlar U-17 Milli)
(Eleme)

District sport complex - ORHEI
19.09.2019 - 14:00

Hakem: YULİYA GURBANOVA
Yardımcı Hakem: AYBANİZ ASGARZADE
Yardımcı Hakem: MARİA POSMAC
Dördüncü Hakem: NATALİA CLİPCA
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



TÜRKİYE

4

İlk 11
1. SARA CAMPEAN
2. ANTONİA BRATU
3. NOEMİ VİNCZE
4. CRİSTİNA DANİELA BOTOJEL
6. IOANA EDVİNA CİONTOS
7. IOANA MARİA NİCOLETA BALACEANU
9. ADİNA CRİSTİNA BORODİ
10. ROXANA ELENA MİREA
13. ARANKA ORBAN
18. ELENA MARİA FRİNCU
19. RİTA MİTRİ
Yedekler
12. MİRUNA TEODORA NİCOLAE
5. BRİGİTTA SZASZ BENCZE
8. KİNSCO SZEKELY
11. CRİSTİNA PAŞTEA
14. DANİELA IOANA CARMEN ANDREİ
15. MADALİNA RADU
16. DAİANA MARİA ONET
17. NİCOLETA LUSTİNA LUPU
20. GYORGYİ TOTH
Goller
  CRİSTİNA DANİELA BOTOJEL,12.dk (F)
  ADİNA CRİSTİNA BORODİ,49.dk (F)
  ADİNA CRİSTİNA BORODİ,56.dk (F)
  RİTA MİTRİ,75.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ANTONİA BRATU 40.dk
Sarı Kart CRİSTİNA DANİELA BOTOJEL 43.dk
Sarı Kart RİTA MİTRİ 75.dk
Sarı Kart IOANA MARİA NİCOLETA BALACEANU 79.dk
Sarı Kart NOEMİ VİNCZE 90+5.dk
Kırmızı Kart CRİSTİNA DANİELA BOTOJEL 82.dk
Oyundan Çıkanlar
 ELENA MARİA FRİNCU 45+1.dk
 ARANKA ORBAN 86.dk
 ROXANA ELENA MİREA 90.dk
Oyuna Girenler
GYORGYİ TOTH 45+1.dk
BRİGİTTA SZASZ BENCZE 86.dk
KİNSCO SZEKELY 90.dk
İlk 11
1. KEVSER GÜNDOĞDU ( )
2. NİLAY GÜRELER ( KONAK BELEDİYE SPOR )
3. RABİA NUR KÜÇÜK ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
4. NARİN YAKUT ( KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ )
5. BEYZA SEMERCİOĞLU ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
6. OLIVIA ROSE AUFFARTH ( )
7. BEYZA KARA ( )
8. LEYİLA AYDIN ( )
9. ZEYNEP KERİMOĞLU ( DUDULLU )
10. BERİVAN İÇEN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
11. MESUDE ALAYONT ( HOROZKENT SPOR )
Yedekler
12. SUDENUR YOLCU ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
13. CANAN ÇETİN ( PENDİK ÇAMLIK SPOR )
14. ARZU AKKURT ( 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ )
15. NAZLI ÖRNEK ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
16. SADAKAT NAZLI SAYGILI ( )
17. DAMLA YILDIZ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
18. SELDA ATAÇ ( DUDULLU )
19. AZRA ARDOS ( AĞAKÖYSPOR )
20. RABİA BEHLÜL KOÇ ( KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ )
Goller
  MESUDE ALAYONT,44.dk (F)
  ZEYNEP KERİMOĞLU,65.dk (F)
  ZEYNEP KERİMOĞLU,76.dk (F)
  MESUDE ALAYONT,90+8.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ZEYNEP KERİMOĞLU 80.dk
Oyundan Çıkanlar
Sakatlık RABİA NUR KÜÇÜK 69.dk
 CANAN ÇETİN 83.dk
 OLIVIA ROSE AUFFARTH 52.dk
Oyuna Girenler
SADAKAT NAZLI SAYGILI ( )  69.dk
DAMLA YILDIZ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )  83.dk
CANAN ÇETİN ( PENDİK ÇAMLIK SPOR )  52.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.