TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


TÜRKİYE

2


U19 ULUSLARARASI FEDERATİON CUP TURNUVASI (U-19 Milli)

DAUGAWA - LIEPAJA
10.09.2019 - 13:00

Hakem:
Yardımcı Hakem:
Yardımcı Hakem:
Dördüncü Hakem:
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: AHMET CEYHAN
Antrenör: ZEKİ ÖNATLI
Yardımcı Antrenör: ONUR ZAYİM
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



AVUSTURYA

0

İlk 11
12. ERSİN DESTANOĞLU ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
15. BATUHAN EKİNCİ ( FENERBAHÇE A.Ş. )
5. IŞIK KAAN ARSLAN ( GALATASARAY A.Ş. )
4. ERDOĞAN KAYA ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. RIDVAN YILMAZ ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
8. GÜNEY GENÇEL ( GALATASARAY A.Ş. )
20. CİHAN AYDIN ( KARDEMİR KARABÜKSPOR )
6. TAHA TUNÇ ( TRABZONSPOR A.Ş. )
19. MEHMET MANIŞ ( FC BASEL )
2. KEREM KALAFAT ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
9. MUHAMMET ARSLANTAŞ ( MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK )
Yedekler
1. ARDA AKBULUT ( TRABZONSPOR A.Ş. )
14. ABDULCEBRAİL AKBULUT ( BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR )
10. OĞUZHAN AKGÜN ( İSTANBULSPOR A.Ş. )
11. MUHAMMED GÜMÜŞKAYA ( FENERBAHÇE A.Ş. )
13. FATİH TULTAK ( KARDEMİR KARABÜKSPOR )
16. YUSUF TALUM ( GÖZTEPE A.Ş. )
17. MUSTAFA KAPI ( GALATASARAY A.Ş. )
18. EGE ÖZKAYIMOĞLU ( GÖZTEPE A.Ş. )
7. İLKAY İŞLER ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Goller
  MUHAMMET ARSLANTAŞ,5.dk (F)
  OĞUZHAN AKGÜN,46.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart IŞIK KAAN ARSLAN 35.dk
Sarı Kart RIDVAN YILMAZ 26.dk
Sarı Kart ERDOĞAN KAYA 57.dk
Sarı Kart MEHMET MANIŞ 21.dk
Oyundan Çıkanlar
 IŞIK KAAN ARSLAN 90.dk
 MUHAMMET ARSLANTAŞ 88.dk
 CİHAN AYDIN 46.dk
 RIDVAN YILMAZ 85.dk
 KEREM KALAFAT 67.dk
 TAHA TUNÇ 90.dk
 MEHMET MANIŞ 78.dk
Oyuna Girenler
FATİH TULTAK ( KARDEMİR KARABÜKSPOR )  90.dk
EGE ÖZKAYIMOĞLU ( GÖZTEPE A.Ş. )  88.dk
OĞUZHAN AKGÜN ( İSTANBULSPOR A.Ş. )  46.dk
ABDULCEBRAİL AKBULUT ( BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR )  85.dk
MUSTAFA KAPI ( GALATASARAY A.Ş. )  67.dk
YUSUF TALUM ( GÖZTEPE A.Ş. )  90.dk
İLKAY İŞLER ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  78.dk
İlk 11
21. MARIC LUKA
3. FREISSENGER FLORİAN
4. NEMETH DAVİD
5. DANİLİVC FLAVİUS
7. AIGNER FLORİAN
10. BALLO THİERNO
12. WIMMER PATRİK
15. HUBMANN CLEMENS
17. STEIGER JOSHUA
19. MONSBERGER MARCEL
20. AFFENGRUBER DAVİD
Yedekler
1. ODEHNAL JAKOB
2. MACHER PASCAL
6. VELİMIROVİC DALİBOR
8. HAHN NELS
11. ABDNANOVİC AMİR
13. AİGNER SEBASTİAN
14. SARCEVİC IVAN
16. TANCHAMMER FABİAN
18. SEIDL MATTHİAS
Kartlar
Sarı Kart AFFENGRUBER DAVİD 30.dk
Oyundan Çıkanlar
 AIGNER FLORİAN 46.dk
 HUBMANN CLEMENS 46.dk
Oyuna Girenler
ABDNANOVİC AMİR 46.dk
HAHN NELS 46.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.