TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


KIBRIS RUM KESİMİ

2


UEFA U19 AVRUPA ŞAMPİYONASI (U-19 Milli)
(Elit Tur)

CIDADE DE BARCELOS - BARCELOS
26.03.2019 - 16:15

Hakem: ANTTI MUNUKKA
Yardımcı Hakem: RUI TAVARES
Yardımcı Hakem: SERGIO NUNO TEIXEIRA JESUS
Dördüncü Hakem: GUSTAVO FERNANDES CORRERIA
Gözlemci: JAN W. WEGEREEF
Temsilci: JAN W. WEGEREEF
Teknik Direktör: ŞENOL USTAÖMER
Antrenör: BÜLENT AKYILDIZ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



TÜRKİYE

2

İlk 11
12. RAFAIL PITTADJIS
2. HECTOR MATTHEW KYPRIANOU
3. THOMAS NIKOLAOU
5. CHRISTOS SHELIS
6. NIKOLAS PANAYIOTOU
8. IOANNIS COSTI
10. ANDREAS KATSANTONIS
11. MICHALIS IOANNOU
13. DIMITRIS RASPAS
15. KONSTANTINOS ILLIA
20. KONSTANTINOS SERGIOU
Yedekler
1. SAVVAS NIKOLAOU
4. ALEXANDROS LEMONARIS
7. MARINOS TZIONI
9. PANAGIOTIS LOUKA
14. GIANNIS GEROLEMOU
17. DANIIL PAROUTIS
18. RUEL SOTIRIOU
19. KONSTANTINOS MICHAILIDIS
Goller
  NIKOLAS PANAYIOTOU,14.dk (F)
  ANDREAS KATSANTONIS,62.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ANDREAS KATSANTONIS 37.dk
Sarı Kart IOANNIS COSTI 43.dk
Sarı Kart MICHALIS IOANNOU 45+2.dk
Sarı Kart CHRISTOS SHELIS 70.dk
Sarı Kart DIMITRIS RASPAS 85.dk
Sarı Kart GIANNIS GEROLEMOU 90+4.dk
Oyundan Çıkanlar
 ANDREAS KATSANTONIS 66.dk
 KONSTANTINOS ILLIA 82.dk
 MICHALIS IOANNOU 88.dk
 DIMITRIS RASPAS 88.dk
Oyuna Girenler
RUEL SOTIRIOU 66.dk
GIANNIS GEROLEMOU 82.dk
MARINOS TZIONI 88.dk
PANAGIOTIS LOUKA 88.dk
İlk 11
12. DOĞUKAN ÖZKAN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
2. ONUR TAHA TAKIR ( NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. )
3. SÜLEYMAN LUŞ ( GALATASARAY A.Ş. )
5. ŞAHAN AKYÜZ ( ALTINORDU A.Ş. )
6. SEFA AKGÜN ( BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR )
7. ERDEM SEÇGİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
9. ÖMER UZUN ( VFL BOCHUM )
10. ATALAY BABACAN ( GALATASARAY A.Ş. )
13. İSMAİL ÇOKÇALIŞ ( KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. )
19. ENES İSLAM İLKİN ( YILPORT SAMSUNSPOR )
20. ERDOĞAN KAYA ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Yedekler
1. BERKE ÖZER ( FENERBAHÇE A.Ş. )
4. CEMALİ SERTEL ( ESKİŞEHİRSPOR )
8. BERKİN TAŞKIN ( ALTINORDU A.Ş. )
11. YUNUS AKGÜN ( GALATASARAY A.Ş. )
14. UMUT GÜNEŞ ( VfB STUTTGART )
15. OKAN METE YILMAZ ( VFL BOCHUM )
16. GÖRKEM CAN ( FC SCHALKE 04 )
17. EGEHAN GÖK ( NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. )
18. EMRE SABRİ AYDINEL ( BORUSSIA DORTMUND )
Goller
  ONUR TAHA TAKIR,31.dk (F)
  EMRE SABRİ AYDINEL,90+6.dk (F)
Kartlar
Kırmızı Kart SEFA AKGÜN 84.dk
Oyundan Çıkanlar
 ENES İSLAM İLKİN 64.dk
 ATALAY BABACAN 90.dk
 İSMAİL ÇOKÇALIŞ 90.dk
Sakatlık ÖMER UZUN 45+2.dk
Oyuna Girenler
YUNUS AKGÜN ( GALATASARAY A.Ş. )  64.dk
EMRE SABRİ AYDINEL ( BORUSSIA DORTMUND )  90.dk
BERKİN TAŞKIN ( ALTINORDU A.Ş. )  90.dk
OKAN METE YILMAZ ( VFL BOCHUM )  45+2.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.