TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


PORTEKİZ

3


UEFA U19 AVRUPA ŞAMPİYONASI (U-19 Milli)
(Elit Tur)

A MATA REAL - PAÇOS FERREIRA
23.03.2019 - 17:00

Hakem: ANTTI MUNUKKA
Yardımcı Hakem: TURKKA JOONAS VALJAKKA
Yardımcı Hakem: CIRO CARBONE
Dördüncü Hakem: MOURIZIO MARIANI
Gözlemci: MIROSLAV TULINGER
Temsilci: JEAN PAUL MIEVIS
Teknik Direktör: ŞENOL USTAÖMER
Antrenör: BÜLENT AKYILDIZ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: MEHMET BÖLÜKBAŞI



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. CELTON BIAI
2. JOAO PEDRO LOUREIRO COSTA
4. GONÇALO LOUREIRO
5. NUNO TAVARES
6. DIOGO CAPITAO
7. PEDRO NETO
8. ROMARIO BARO
10. TIAGO DANTAS
11. RAFAEL CAMACHO
13. PEDRO GANCHAS
20. FELIX CORREIA
Yedekler
12. JOAO NUNO FIGUEIREDO VALIDO
3. PEDRO ALVARO
9. GONÇALO RAMOS
14. TOMAS TAVARES
15. VITOR FERREIRA
16. FABIO VIEIRA
17. RODRIGO FERNANDES
18. JOAO MARIO
19. UMARO EMBALO
Goller
  UMARO EMBALO,67.dk (F)
  GONÇALO RAMOS,90.dk (F)
  NUNO TAVARES,90+3.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 RAFAEL CAMACHO 57.dk
 PEDRO NETO 58.dk
 FELIX CORREIA 68.dk
 TIAGO DANTAS 82.dk
Oyuna Girenler
UMARO EMBALO 57.dk
GONÇALO RAMOS 58.dk
JOAO MARIO 68.dk
RODRIGO FERNANDES 82.dk
İlk 11
1. BERKE ÖZER ( FENERBAHÇE A.Ş. )
2. ONUR TAHA TAKIR ( NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. )
4. CEMALİ SERTEL ( ESKİŞEHİRSPOR )
5. ŞAHAN AKYÜZ ( ALTINORDU A.Ş. )
7. ERDEM SEÇGİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
10. ATALAY BABACAN ( GALATASARAY A.Ş. )
11. YUNUS AKGÜN ( GALATASARAY A.Ş. )
14. UMUT GÜNEŞ ( VfB STUTTGART )
16. GÖRKEM CAN ( FC SCHALKE 04 )
18. EMRE SABRİ AYDINEL ( BORUSSIA DORTMUND )
19. ENES İSLAM İLKİN ( YILPORT SAMSUNSPOR )
Yedekler
12. DOĞUKAN ÖZKAN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. SÜLEYMAN LUŞ ( GALATASARAY A.Ş. )
6. SEFA AKGÜN ( BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR )
8. BERKİN TAŞKIN ( ALTINORDU A.Ş. )
9. ÖMER UZUN ( VFL BOCHUM )
13. İSMAİL ÇOKÇALIŞ ( KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. )
15. OKAN METE YILMAZ ( VFL BOCHUM )
17. EGEHAN GÖK ( NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. )
20. ERDOĞAN KAYA ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Oyundan Çıkanlar
 ATALAY BABACAN 82.dk
 EMRE SABRİ AYDINEL 63.dk
 UMUT GÜNEŞ 82.dk
Oyuna Girenler
OKAN METE YILMAZ ( VFL BOCHUM )  82.dk
ÖMER UZUN ( VFL BOCHUM )  63.dk
BERKİN TAŞKIN ( ALTINORDU A.Ş. )  82.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.