TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


DANİMARKA

2


U-16 UEFA GELİŞİM TURNUVASI (Kızlar U-17 Milli)

PERTA STADIUM - NOWINY
07.04.2019 - 11:00

Hakem: MİCHLİNA DİAKOW
Yardımcı Hakem: KATARZYNA WOJS
Yardımcı Hakem: KAROLİNA SKALSKA
Dördüncü Hakem: ANGELİKA ROSİEK
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör:
Yardımcı Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



TÜRKİYE

1

İlk 11
16. IBEN SNEDGAARD
5. JULİE TOPP
6. SİGNE TİMMERMANN
10. KAREN KNUDSEN
11. MİLLE JUSJONG
12. AJLA JULARDZİJA
13. JAZMİN SCHULTZ
14. EMMA VELETANLİC
15. CİLJE OSTENFELD
19. SEVAL EROGLU
17. SPHİE GRAVESEN
Yedekler
1. SOFİE NİELSEN
2. SARAH THYGESEN
3. RİKKE BOLDRUP
4. FRİDA BENZON
7. EMİLİE BYRNAK
8. THİLDE BİSGAARD
9. MALAU RYLOV
18. MATHİLDE SOJBERG
20. MARİE DALSGAARD
Goller
  SPHİE GRAVESEN,9.dk (F)
  SPHİE GRAVESEN,32.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart KAREN KNUDSEN 34.dk
Sarı Kart EMİLİE BYRNAK 76.dk
Oyundan Çıkanlar
 KAREN KNUDSEN 41.dk
 EMMA VELETANLİC 41.dk
 CİLJE OSTENFELD 55.dk
 MİLLE JUSJONG 55.dk
 AJLA JULARDZİJA 62.dk
Oyuna Girenler
MATHİLDE SOJBERG 41.dk
RİKKE BOLDRUP 41.dk
FRİDA BENZON 55.dk
EMİLİE BYRNAK 55.dk
THİLDE BİSGAARD 62.dk
İlk 11
1. KEVSER GÜNDOĞDU ( )
2. NİLAY GÜRELER ( KONAK BELEDİYE SPOR )
3. RABİA NUR KÜÇÜK ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
4. NARİN YAKUT ( KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ )
5. SADAKAT NAZLI SAYGILI ( )
7. BEYZA SEMERCİOĞLU ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
8. KÜBRA DENİZ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
10. BERİVAN İÇEN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
11. MESUDE ALAYONT ( HOROZKENT SPOR )
13. ZEYNEP KERİMOĞLU ( DUDULLU )
15. DAMLA YILDIZ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
Yedekler
6. ARZU AKKURT ( 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ )
9. LEYİLA AYDIN ( )
12. YAĞMUR GÖZDER ( HOROZKENT SPOR )
14. SELDA ATAÇ ( DUDULLU )
16. CENNET ÖVÜNÇKAN ( KONAK BELEDİYE SPOR )
17. NAZLI ÖRNEK ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. CANAN ÇETİN ( PENDİK ÇAMLIK SPOR )
19. ELANUR LAÇIN ( AKDENİZ NURÇELİK SPOR )
23. SUDENUR YOLCU ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
Goller
  BEYZA SEMERCİOĞLU,58.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 ZEYNEP KERİMOĞLU 51.dk
 KÜBRA DENİZ 35.dk
 SADAKAT NAZLI SAYGILI 72.dk
Oyuna Girenler
ARZU AKKURT ( 1207 ANTALYASPOR KADIN FUTBOL KULÜBÜ )  51.dk
LEYİLA AYDIN ( )  35.dk
NAZLI ÖRNEK ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  72.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.