TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


BELÇİKA

3


UEFA WU17 AVRUPA ŞAMPİYONASI 2019 - ELEME TURU MAÇLARI (Kızlar U-17 Milli)
(Eleme)

ESTADIO MUNICIPAL 22 DE JUNHO - FAMALICAO
22.09.2018 - 15:00

Hakem: TRİİNU LAOS
Yardımcı Hakem: ANNİ RAHULA
Yardımcı Hakem: DİANA HENRİQUES
Dördüncü Hakem: ANA CLAUDİA SİLVA RİBEİRO
Gözlemci: ESTHER AZZOPARDİ
Temsilci: ROXANA BERCEANU
Teknik Direktör: NECLA GÜNGÖR KIRAGASI
Antrenör: BEGÜM ÜRESİN
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: SİNAN SEVİM



TÜRKİYE

0

İlk 11
12. Femke Schamp
2. Emmy Donne
3. Emilie Claerbout
4. Lea Cordier
5. Fran Meersman
7. Jarne Teulings
10. Hannah Eurlings
13. Marith de Bondt
15. Tine Lemmens
18. Welma Fon
19. Jill Janssens
Yedekler
1. Riet Maes
6. Feli Delacauw
8. Cato Dellaert
9. Geena Lisa Buyle
11. Sien Vandersanden
14. Sterre Gielen
16. Ilona Thibaux
17. Liesbeth Maes
20. Luna Vanzeir
Goller
  Jill Janssens,8.dk (F)
  Welma Fon,56.dk (F)
  Jarne Teulings,84.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart Hannah Eurlings 6.dk
Sarı Kart Emmy Donne 39.dk
Oyundan Çıkanlar
 Welma Fon 67.dk
 Tine Lemmens 68.dk
 Emilie Claerbout 83.dk
 Jill Janssens 84.dk
 Fran Meersman 88.dk
Oyuna Girenler
Luna Vanzeir 67.dk
Cato Dellaert 68.dk
Sien Vandersanden 83.dk
Geena Lisa Buyle 84.dk
Sterre Gielen 88.dk
İlk 11
1. SUDE NUR SÖZÜDOĞRU ( HOROZKENT SPOR )
3. ALEYNA GÜLTEKİN ( KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ )
4. TÜLAY ATEŞ ( ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR )
5. SELİN TÜRKOĞLU ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
7. BERİVAN İÇEN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
8. CANSU GÜREL ( KONAK BELEDİYE SPOR )
9. ELİF KESKİN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
10. ECE TEKMEN ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
11. MESUDE ALAYONT ( HOROZKENT SPOR )
14. ÖZGE TOSUN ( HOROZKENT SPOR )
16. LEYLA İLTER ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
Yedekler
12. KEVSER GÜNDOĞDU ( )
2. DİDEM DÜLBER ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
6. EBRU ŞAHİN ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
13. SADAKAT NAZLI SAYGILI ( )
15. RABİYA İSGİ ( HOROZKENT SPOR )
17. ELANUR DÜZ ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
18. SHİRİN SUSANNE FIRAT ( )
19. NİLAY GÜRELER ( KONAK BELEDİYE SPOR )
20. EZGİ OTLU ( DUDULLU )
Kartlar
Sarı Kart SHİRİN SUSANNE FIRAT 87.dk
Oyundan Çıkanlar
 MESUDE ALAYONT 87.dk
 BERİVAN İÇEN 80.dk
 CANSU GÜREL 87.dk
 LEYLA İLTER 70.dk
Oyuna Girenler
SADAKAT NAZLI SAYGILI ( )  87.dk
SHİRİN SUSANNE FIRAT ( )  80.dk
NİLAY GÜRELER ( KONAK BELEDİYE SPOR )  87.dk
EBRU ŞAHİN ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )  70.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.