TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


POLONYA

4


ÖZEL MAÇ (Kadınlar U-19 Milli)

Stadion PSW - BIALA PODLASKA
28.08.2018 - 17:00

Hakem: Michalina Diakow
Yardımcı Hakem: Aleksandra Ulanowska
Yardımcı Hakem: Kinga Kwitowska
Dördüncü Hakem: Emilia Szymula
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: Suat Okyar
Antrenör: Nazlı Ceylan Demirbağ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: Fuat Cicimen



TÜRKİYE

0

İlk 11
1. OLIVIA SZPEROWSKA
2. PAULINA FILIPCZAK
4. OLGA SIRANT
6. JULIA MASKIEWICZ
7. ALICJA MATEREK
8. WERONIKA HELINSKA
10. WERONIKA WOJCIK
11. KLAUDIA IWASKO
17. ANGELIKA KOLODZIEJEK
19. ALEKSANDRA STASIAK
21. ELIZA OSTROWSKA
Yedekler
12. JOANNA PASTUSIAK
3. LAURA REKUS
5. WERONIKA REKUS
9. KAROLINA TYLAK
13. KAROLINA IWASKO
14. ANITA BOSAK
15. DARIA UMINSKA
16. JULIA WLODARCZYK
18. KAROLINA MAJDA
20. ALEXIS LEGOWSKI
23. KLAUDIA JEDLINS
Goller
  ALICJA MATEREK,25.dk (P)
  ALICJA MATEREK,40.dk (F)
  PAULINA FILIPCZAK,63.dk (F)
  KAROLINA TYLAK,79.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 KLAUDIA IWASKO 46.dk
 ALEKSANDRA STASIAK 46.dk
 ANGELIKA KOLODZIEJEK 46.dk
 ELIZA OSTROWSKA 46.dk
 PAULINA FILIPCZAK 65.dk
 ALICJA MATEREK 65.dk
 WERONIKA WOJCIK 85.dk
 JULIA MASKIEWICZ 85.dk
 WERONIKA HELINSKA 85.dk
Oyuna Girenler
WERONIKA REKUS 46.dk
ALEXIS LEGOWSKI 46.dk
LAURA REKUS 46.dk
KAROLINA TYLAK 46.dk
KAROLINA MAJDA 65.dk
KAROLINA IWASKO 65.dk
JULIA WLODARCZYK 85.dk
DARIA UMINSKA 85.dk
ANITA BOSAK 85.dk
İlk 11
1. BEDRİYE CAM ( ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR )
2. DİLAN YEŞİM TAŞKIN ( )
5. CANSU NUR KAYA ( PENDİK ÇAMLIK SPOR )
7. BENAN ALTINTAŞ ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
8. BÜŞRA KURU ( )
9. MELİKE ÖZTÜRK ( HOROZKENT SPOR )
10. SEDA NUR İNCİK ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )
11. BİRGÜL SADIKOĞLU ( ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK )
13. ECE TÜTÜNCÜ ( DUDULLU )
14. HAVANE DİLBE ( HOROZKENT SPOR )
17. İREM EREN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
Yedekler
12. İREM DAMLA ŞAHİN ( SOYASPOR GENÇLİK )
3. MELİSA KORKMAZ ( )
4. BİRSEN BOZBAL ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
6. BEYZANUR SALİ ( DENİZÜSTÜ SPOR )
15. MELİSA NİLGÜN KESER ( SOYASPOR GENÇLİK )
16. SERRA CAN ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
18. HELİN ATAÇ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
19. İREM YILMAZ ( GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S )
20. PELİN NUR ÇELEBİ ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )
21. KEVSER KARTAL ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )
22. FATMA BEYZA ŞAHİN ( )
25. RUKİYE ÇİÇEK ( FATİH VATAN SPOR )
Kartlar
Sarı Kart DİLAN YEŞİM TAŞKIN 15.dk
Oyundan Çıkanlar
 İREM EREN 65.dk
 HAVANE DİLBE 65.dk
 CANSU NUR KAYA 46.dk
 ECE TÜTÜNCÜ 65.dk
 BENAN ALTINTAŞ 80.dk
 MELİKE ÖZTÜRK 46.dk
Oyuna Girenler
PELİN NUR ÇELEBİ ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )  65.dk
MELİSA NİLGÜN KESER ( SOYASPOR GENÇLİK )  65.dk
KEVSER KARTAL ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )  46.dk
MELİSA KORKMAZ ( )  65.dk
BİRSEN BOZBAL ( FOMGET GENÇLİK VE SPOR )  80.dk
FATMA BEYZA ŞAHİN ( )  46.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.