TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Maçlar Detay Sayfası


İSPANYA

5


UEFA KADINLAR U19 AVRUPA ŞAMPİYONASI ELİT TUR 2017/18 (Kadınlar U-19 Milli)
(Elit Tur)

THE MARDYKE - CORK
02.04.2018 - 21:00

Hakem: Lucie Sulcova
Yardımcı Hakem: Jana Sauflova
Yardımcı Hakem: Sarah Dyas
Dördüncü Hakem: Emma Cleary
Gözlemci:
Temsilci:
Teknik Direktör: Suat Okyar
Antrenör: Nazlı Ceylan Demirbağ
Yardımcı Antrenör:
Kaleci Antrenörü: Fuat Cicimen



TÜRKİYE

0

İlk 11
13. MARIA RODRIGUEZ
2. ONA BATLLE
3. BERTA PUJADAS
4. LAIA ALEIXANDRI
6. DAMARIS EGURRULA
10. PAULA FERNANDEZ
11. CANDELA ANDUJAR
12. LUCIA RODRIGUEZ
16. TERESA ABILLEIRA DUENAS
17. ROSA MARQUEZ BAENA
19. CARLA BAUTISTA PIQUERAS
Yedekler
1. NOELIA RAMOS
5. OIHANE VALDEZATE CABORNERO
7. ROSA OTERMIN ABELLA
8. OLGA CARMONA GARCIA
9. LORENA NAVARRO
14. ANNA TORRODA
15. ATHENEA DEL CASTILLO BEIVIDE
18. OIHANE HERNANDEZ
20. ALEJANDRA SERRANO
Goller
  LUCIA RODRIGUEZ,11.dk (F)
  CANDELA ANDUJAR,26.dk (F)
  DAMARIS EGURRULA,31.dk (H)
  CARLA BAUTISTA PIQUERAS,58.dk (F)
  ROSA MARQUEZ BAENA,79.dk (F)
Oyundan Çıkanlar
 DAMARIS EGURRULA 63.dk
 CANDELA ANDUJAR 63.dk
 PAULA FERNANDEZ 76.dk
Oyuna Girenler
OLGA CARMONA GARCIA 63.dk
ATHENEA DEL CASTILLO BEIVIDE 63.dk
ALEJANDRA SERRANO 76.dk
İlk 11
1. GAMZE NUR YAMAN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
3. RABİA CİVAN ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
5. CANSU NUR KAYA ( PENDİK ÇAMLIK SPOR )
6. BİLGE SU KOYUN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
7. KADER HANÇAR ( KONAK BELEDİYE SPOR )
9. ESRA MANYA ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )
10. ECE TÜRKOĞLU ( ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR )
11. NURŞEN YAPRAK ( )
15. İREM YILDIRIM ( E.FRANKFURT )
16. DERYA ARHAN ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
19. SÜMEYRA KIVANÇ ( KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ )
Yedekler
12. BEDRİYE CAM ( ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR )
4. AYŞE ŞEVVAL AY ( KİREÇBURNU )
8. SABİHA UYANER ( MSV DUISBURG )
13. BEYZANUR SALİ ( DENİZÜSTÜ SPOR )
14. BİRGÜL SADIKOĞLU ( ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK )
17. İREM EREN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )
18. BÜŞRA BECERİKLİ ( AMED SPORTİF FAALİYETLER )
20. SEDA NUR İNCİK ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )
23. ZEYNEP EFSANUR KOYUN ( KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR )
Kartlar
Sarı Kart DERYA ARHAN 32.dk
Oyundan Çıkanlar
 RABİA CİVAN 69.dk
 BİLGE SU KOYUN 46.dk
 NURŞEN YAPRAK 46.dk
Oyuna Girenler
SEDA NUR İNCİK ( 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR )  69.dk
AYŞE ŞEVVAL AY ( KİREÇBURNU )  46.dk
İREM EREN ( BEŞİKTAŞ A.Ş. )  46.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.