TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR

2


Ziraat Türkiye Kupası (Profesyonel Takım)
(1.Tur)

Maç Kodu: 506

SİLİVRİ - İSTANBUL
14.10.2020 - 13:30


İRFAN ÇAKIR(Gözlemci)
IŞIK ALACAKOÇ(Temsilci)


ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.

0

İlk 11
71. EMREHAN ÖZÇELİK
4. DOĞUKAN ÇEVİK
5. UTKU BURAK KUNDUZCU
7. FERHAT UYSAL
20. GÖKHAN DEMİR
55. MERTKAN CENGİZ
26. ERKAN ŞENTÜRK
22. SEYİT MEHMET SÖĞÜT
13. ALİ EMRE DUMAN
66. YASİN BAŞAYTAÇ
10. İDRİS GÜNEŞ
Yedekler
85. AMAÇ ULAŞ BAYRAM
21. MUHAMMED TUHAN BALTACI
16. MUHAMMED RAŞİT ŞAHİNGÖZ
90. OKAN DURAN
19. KEREM KILIÇ
28. İBRAHİM DEMİRBAĞ
52. FURKAN HAN CÖRÜT
Teknik Sorumlu
VOLKAN BOZKURT
Goller
  GÖKHAN DEMİR,13.dk (F)
  GÖKHAN DEMİR,21.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart YASİN BAŞAYTAÇ 45+2.dk
Sarı Kart UTKU BURAK KUNDUZCU 90+2.dk
Oyundan Çıkanlar
 YASİN BAŞAYTAÇ 71.dk
 MERTKAN CENGİZ 64.dk
 ERKAN ŞENTÜRK 84.dk
Oyuna Girenler
FURKAN HAN CÖRÜT 71.dk
MUHAMMED RAŞİT ŞAHİNGÖZ 64.dk
KEREM KILIÇ 84.dk
İlk 11
48. KEMAL MERT ÖZYİĞİT
5. FATİH SERCAN EKİNCİ
25. KADİR DOĞUKAN
27. SEDAT YAHŞİ
47. ALPEREN KELEŞ
57. EMRE ÇETİNKAYA
59. HİKMET TAHA ÖZKETEN
60. YUSUF AĞIN
69. İSMAİL BUĞRA KAYNARCI
71. TUNAHAN MERİÇ
77. OĞUZ ALP ABALI
Yedekler
1. EMRE CAN KILINÇ
8. OĞUZ MATARACI
9. ALİ ÖZGÜR BASA
10. EMİN SOĞUK
17. ÖMER FARUK ÖZTÜRK
22. BURAK BÜYÜKKAYA
99. TANER GÜMÜŞ
Teknik Sorumlu
ÖZGÜR ATAÇOCUĞU
Kartlar
Sarı Kart KADİR DOĞUKAN 45+2.dk
Sarı Kart EMRE ÇETİNKAYA 62.dk
Sarı Kart HİKMET TAHA ÖZKETEN 11.dk
Oyundan Çıkanlar
 ALPEREN KELEŞ 54.dk
 SEDAT YAHŞİ 46.dk
 YUSUF AĞIN 87.dk
 TUNAHAN MERİÇ 37.dk
 OĞUZ ALP ABALI 46.dk
Oyuna Girenler
TANER GÜMÜŞ 54.dk
ÖMER FARUK ÖZTÜRK 46.dk
BURAK BÜYÜKKAYA 87.dk
EMİN SOĞUK 37.dk
ALİ ÖZGÜR BASA 46.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.