TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR

1


Spor Toto Gelişim Elit U16 Ligi (Elit Akademi U16 Takımı)

Maç Kodu: 64079

ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ SUNİ ÇİM SAHA - İSTANBUL -
16.02.2020 - 14:30



FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

0

İlk 11
25. KAAN KARABULUT
2. AHMET KANDEMİR
3. YAĞIZ CAN
4. DENİZ TABAK
5. BURKAY ÖZTEL
6. FATİH KURT
7. EFECAN BAYRAKTAR
8. MUHAMMET TORLAK
9. GÖKTAY GÜNDÜZ
10. CAN BAKIRCI
11. ONUR CAN BELET
Yedekler
12. ARDA DEMİR
13. CAN POLAT ÖZDENKÖK
14. DENİZ KURT
15. ARDA ALKAÇ
16. SELİM YUŞA ERDOĞDU
17. URAL ALTAY ÖZERGÜN
18. MUHAMMED ALİ ESLEK
19. MAHMUT TATAR
Teknik Sorumlu
BURAK AYDEMİR
Goller
  MUHAMMET TORLAK,14.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart DENİZ TABAK 73.dk
Sarı Kart YAĞIZ CAN 80.dk
Sarı Kart AHMET KANDEMİR 35.dk
Sarı Kart KAAN KARABULUT 35.dk
Kırmızı Kart ONUR CAN BELET 56.dk
Oyundan Çıkanlar
 CAN BAKIRCI 58.dk
 GÖKTAY GÜNDÜZ 65.dk
 EFECAN BAYRAKTAR 72.dk
Oyuna Girenler
URAL ALTAY ÖZERGÜN 58.dk
CAN POLAT ÖZDENKÖK 65.dk
MUHAMMED ALİ ESLEK 72.dk
İlk 11
1. MEHMET YAĞMUR
2. AHMET TARIK TUĞYAN
3. MERT SARIUSTA
4. KAĞAN KÖROĞLU
5. BATUHAN ŞERİF KAHVECİ
6. BURAK EMRE KÜÇÜK
16. YUNUS EMRE GERGEF
8. YUSUF TALHA KÖKCE
9. EFE TOPUZ
10. ERDEM AYDIN
11. MUSA BURAK KELEŞ
Yedekler
12. OKAN GÜLTANG
13. EMİRHAN DEMİR
14. MEHMETCAN OYUCU
15. YİĞİT ARACI
7. SELAHATTİN AYDIN
17. FURKAN CORA
18. BERAT ÇELİK
19. OZAN ASAF DOĞAN
20. RESUL KOÇ
Teknik Sorumlu
ÖZGÜR ALİ İHSAN DURGUN
Kartlar
Kırmızı Kart BATUHAN ŞERİF KAHVECİ 56.dk
Sarı Kart ERDEM AYDIN 58.dk
Sarı Kart YUNUS EMRE GERGEF 35.dk
Oyundan Çıkanlar
 EFE TOPUZ 60.dk
 MUSA BURAK KELEŞ 60.dk
 YUNUS EMRE GERGEF 45.dk
 BURAK EMRE KÜÇÜK 36.dk
Oyuna Girenler
BERAT ÇELİK 60.dk
FURKAN CORA 60.dk
YİĞİT ARACI 45.dk
RESUL KOÇ 36.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.