TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR

0


Spor Toto Gelişim Elit U17 Ligi (Elit Akademi U17 Takımı)

Maç Kodu: 65381

ÜMRANİYESPOR TESİSLERİ SUNİ ÇİM SAHA - İSTANBUL -
26.10.2019 - 12:00


ŞAHİN YEŞİLDAĞ(Gözlemci)


SARIYER

0

İlk 11
1. EMİRHAN ÇİL
2. BAŞAR ÇAKICIOĞLU
3. TUNAHAN İPŞİR
4. AHMED TALHA KÜÇÜK
5. HARUN YAHYA YALÇIN
8. KUZEY KÜÇÜKALİ
7. KUTLUHAN NALKIRAN
6. TUNCAY KARAARSLAN
9. KADİR BİLİR
10. ALPEREN KOÇER
11. BERKAY CEVİZ
Yedekler
12. FARUK MUHAMMET GEÇER
13. MAHMUD AKTAŞ
14. MEHMET YİĞİT BALABANLI
15. EMRE ÇEVİK
16. ÇAĞRI TÜRK
17. EMRAH BAHADIR
18. SERHAT UZUN
19. İLHANCAN SELÇUK
20. VOLKAN ÇONOĞLU
Teknik Sorumlu
SERHAT AKDOĞAN
Kartlar
Sarı Kart ÇAĞRI TÜRK 87.dk
Sarı Kart TUNAHAN İPŞİR 90.dk
Oyundan Çıkanlar
 ALPEREN KOÇER 75.dk
 TUNCAY KARAARSLAN 59.dk
 KADİR BİLİR 46.dk
 BERKAY CEVİZ 75.dk
Oyuna Girenler
MEHMET YİĞİT BALABANLI 75.dk
MAHMUD AKTAŞ 59.dk
VOLKAN ÇONOĞLU 46.dk
ÇAĞRI TÜRK 75.dk
İlk 11
1. SELAMİ DENİZ
3. BURHAN CAN GENC
4. MUSTAFA DORUK GÜNDÜZ
8. RAŞİT SİZGEK
10. YÜKSEL KALEMOĞLU
11. BARAN ENGÜL
9. SEYMEN IŞILDAK
7. SÜMMANİ KAŞIKÇI
5. ERAY ESGİN
6. METEHAN MUSTAFA MOLLAOĞLU
2. SEBAHATTİN GÜNER
Yedekler
12. AHMET YASUGAY GÖNEN
13. NEBİ BERKAN ATMACA
14. EREN TAHA ÖNER
15. AYBERK AKSOY
16. EREN DEMİROL
17. AHMED KAĞAN GÜRBÜZ
18. BATUHAN GÖZÜM
19. YUSUF YİĞİT
20. EMİR ALİCAN YILMAZ
Teknik Sorumlu
SAVAŞ YILDIRIM
Kartlar
Sarı Kart BURHAN CAN GENC 53.dk
Sarı Kart ERAY ESGİN 22.dk
Oyundan Çıkanlar
 SEYMEN IŞILDAK 80.dk
 SÜMMANİ KAŞIKÇI 59.dk
 YÜKSEL KALEMOĞLU 85.dk
 MUSTAFA DORUK GÜNDÜZ 46.dk
 BARAN ENGÜL 59.dk
Oyuna Girenler
BATUHAN GÖZÜM 80.dk
AYBERK AKSOY 59.dk
EREN TAHA ÖNER 85.dk
NEBİ BERKAN ATMACA 46.dk
YUSUF YİĞİT 59.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.