TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
U19 TFF 1. Lig Gol Krallığı
BATUHAN NİHAT ULUTAŞ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
22
YUSUF ALİ ÖZER
İSTANBULSPOR A.Ş.
20
SEYMEN SALİH ADALI
TUZLASPOR A.Ş.
19
VOLKAN KOÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
18
BERKCAN CENGİZ
ALTINORDU
17
KEREM ERSİN
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
17
ERDEM CAN POLAT
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
16
ABDULLAH SOĞUCAK
ALTINORDU
14
MUHAMMED BERKAY KINAÇ
ALTINORDU
14
OZAN SERHAT SAMİ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
14
EMİRHAN ÇALIŞKAN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
13
HÜSEYİN MEVLÜTOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
13
MOUSTAPHA CAMARA
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
13
BATUHAN NİZAM
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
12
BEDİRHAN KOLKOPARAN
BALIKESİRSPOR
12
ESEN YILANLI
İSTANBULSPOR A.Ş.
11
HAKAN ÖZTÜRK
ALTINORDU
11
HASAN SABRİ KARACA
BURSASPOR
11
MUHAMMET ALİ DEDİK
İSTANBULSPOR A.Ş.
11
MURAT DİNÇ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
11
YİĞİT FURKAN TÜRKMEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
11
ARDA ÇOLAK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
10
BİRKAN GÖZEL
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
10
EFE GEÇİLİ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
10
FURKAN CEYLAN
MKE ANKARAGÜCÜ
10
MESUT YILDIZ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
10
UFUK BİRDAL
KOCAELİSPOR
10
EMİRHAN GÜRLER
YILPORT SAMSUNSPOR
9
ALPER BUĞAN
NASADOGE MENEMENSPOR
8
AONDONA JACOB ADEEDE
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
8
BARAN BAŞYİĞİT
GENÇLERBİRLİĞİ
8
BERKANT GÜNDEM
ALTAŞ DENİZLİSPOR
8
CÜNEYT AKKAYA
EYÜPSPOR
8
FURKAN YASİN YALÇIN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
8
HAKAN ÖZTÜRK
MKE ANKARAGÜCÜ
8
ÖMER TUĞ
KOCAELİSPOR
8
TUGAY GÜNER
ALTINORDU
8
YUSUF EFE YAMAN
KOCAELİSPOR
8
ALİ FUAT YILMAZ
BALIKESİRSPOR
7
ALPER BAYRAKTAR
KOCAELİSPOR
7
HAKAN EROĞLU
ADANASPOR A.Ş.
7
KAĞAN ÖZKAN
GENÇLERBİRLİĞİ
7
OĞUZHAN SARI
ALTAŞ DENİZLİSPOR
7
SEDAT YİĞİT KURNAZ
BALIKESİRSPOR
7
ALPEREN ŞİRİN
BURSASPOR
6
BİLAL GÜNEY
BURSASPOR
6
DENİZ KODAL
ALTAŞ DENİZLİSPOR
6
EMRE FURTANA
ALTAŞ DENİZLİSPOR
6
GÜNEY YILMAZ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
6
HACI OZAN
GENÇLERBİRLİĞİ
6
İSMAİL KULET
NASADOGE MENEMENSPOR
6
MERT ÇELİK
GENÇLERBİRLİĞİ
6
NABY YOUSSOUF OULARE
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
6
SALİM CESUR MORTEPE
ADANASPOR A.Ş.
6
TURGUT KÖRPE
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
6
AHMET EREN AKSAKAL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
ARDA KADASAVDI
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
5
EFE TAYLAN ALTUNKARA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
5
ENEZ KAAN TÜRKİLERİ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
5
FATİH SAFRAN
TUZLASPOR A.Ş.
5
MELİK TALHA ÇİFTÇİ
ALTAŞ DENİZLİSPOR
5
MUSA YÜKSEL
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
5
ÖMER GÜL
TUZLASPOR A.Ş.
5
TUNAHAN ERTUĞRUL
MKE ANKARAGÜCÜ
5
TUNAHAN ŞAMDANLI
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
ABDULLAH KARATAŞ
NASADOGE MENEMENSPOR
4
AHMED FIRAT SEVEN
TUZLASPOR A.Ş.
4
ALAATTİN ÖNER
ALTAŞ DENİZLİSPOR
4
ALİŞAN DURMUŞ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
4
ALPEREN KARACA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
AZAD YILDIZ
TUZLASPOR A.Ş.
4
CHIBUIKE OGBONNAYA KALU
EYÜPSPOR
4
DOĞUKAN SARAL
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
4
EMİR HAKAN PATAN
YILPORT SAMSUNSPOR
4
EMİRHAN ÇAKIR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
GALVANI KANGA
EYÜPSPOR
4
MEHMET ALP KARAMAN
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
4
MEHMET EREN SINGIN
ALTAŞ DENİZLİSPOR
4
MUSTAFA GÜNEŞ
NASADOGE MENEMENSPOR
4
OĞUZCAN ÇALIŞKAN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
4
ÖMER TURAN GÖRGÜÇ
BURSASPOR
4
SAMET EMRE GÜNDÜZ
ALTAŞ DENİZLİSPOR
4
SEMİH BERK ÇAKIR
YILPORT SAMSUNSPOR
4
YUNUS EMRE DEMİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
ABDOULAYE DIARRASSOUBA
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
3
ABDULLAH EREN TÜRKAY
BURSASPOR
3
ANIL EMRE YILMAZ
KOCAELİSPOR
3
ARİF EMRE EREN
MKE ANKARAGÜCÜ
3
BATUHAN ARICI
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
3
BERAT KARTAL
KOCAELİSPOR
3
BERHAN DENİZ
YILPORT SAMSUNSPOR
3
BERKAY KUMLU
EYÜPSPOR
3
BERKE KAYAR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3
BİLAL BUDAK
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
3
BURAK ENGİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
BURHAN TUZUN
ADANASPOR A.Ş.
3
ERALP AYDIN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
EREN ALTINTAŞ
MKE ANKARAGÜCÜ
3
EREN GÜLER
BURSASPOR
3
EREN ÖZDEMİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
EREN TÜRKKAL
KOCAELİSPOR
3
ERSİN GÜNEŞ
TUZLASPOR A.Ş.
3
FERHAT ELBEY
NASADOGE MENEMENSPOR
3
IKO SETH
ADANASPOR A.Ş.
3
İDRİS ÖMER ERDAL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
ÖMER GÜLMEZ
EYÜPSPOR
3
SAMPSON ONYEDIKACHI AGOHA
ADANASPOR A.Ş.
3
UĞURCAN SEL
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
3
UMUT CAN AKÇAOĞLU
BALIKESİRSPOR
3
YAVUZ SELİM PERÇİN
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ABDULLAH DOĞUKAN YALDIZ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
ABDULLAH TAZGEL
BURSASPOR
2
AHMET EREN AKGÜNEY
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
ATAKAN DAMA
MKE ANKARAGÜCÜ
2
AYBERK KARAPO
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
AYGÜN ÖZIŞIKYILDIZ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
2
BERKAY AYKURT
BALIKESİRSPOR
2
BERKAY GÖÇMEN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BUĞRA ALİ ERDEM
YILPORT SAMSUNSPOR
2
CENK ÇAKIR
EYÜPSPOR
2
CEVDET BİRBEY ÖZBAL
KOCAELİSPOR
2
DENİZ DİRK KNIBBE
BURSASPOR
2
DOĞUKAN TAŞCI
GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMİRHAN KÖRPE
EYÜPSPOR
2
EMRE BAHÇELİ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ENES AKDENİZ
KOCAELİSPOR
2
EROL MERT GÜLER
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
FURKAN ALTUNKAYNAK
NASADOGE MENEMENSPOR
2
FURKAN EMİN KAÇMAZ
ALTINORDU
2
FURKAN ULUYAZI
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
FURKAN YÖNTEM
ALTINORDU
2
HALEF KEKLİK
TUZLASPOR A.Ş.
2
HALİM ATAY UYAR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
HÜSAMETTİN KILIÇ
TUZLASPOR A.Ş.
2
HÜSEYİN AYAN
EYÜPSPOR
2
İBRAHİM EFE ERBAK
BURSASPOR
2
KEMAL ÇETİNKAYA
ALTAŞ DENİZLİSPOR
2
KEREM ERDEM
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
KEREM KÖK
BURSASPOR
2
KEREM TURAN
TUZLASPOR A.Ş.
2
MEHMET ALİ ÇELİK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
MEHMET ALİ ULAMAN
ALTAŞ DENİZLİSPOR
2
MEHMET SEFA SARMA
YILPORT SAMSUNSPOR
2
MERT DENİZLİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
MUHAMMET KARAHAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
MUHAMMET MİRAC TOKLU
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
MUHAMMET MUSTAFA KARATAŞ
TUZLASPOR A.Ş.
2
MURAT ELMACI
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
MURAT YENER
ADANASPOR A.Ş.
2
OĞUZ CENGİZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
ONUR EFE EKRİ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SEFA SAMET CAN BAYIL
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
SEMİH ALTIKULAÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
2
SERDAR ÖZAL
YILPORT SAMSUNSPOR
2
SÜLEYMAN TUĞAL
ADANASPOR A.Ş.
2
TARIK FURKAN ÇALIŞIR
YILPORT SAMSUNSPOR
2
TÜMER DİKMEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ULAŞ YILMAZ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ÜMİTCAN EKŞİ
KOCAELİSPOR
2
YİĞİT ALP COŞKUN
ADANASPOR A.Ş.
2
ZEKİ KAAN SATIOĞLU
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
ADEMCAN KINALI
NASADOGE MENEMENSPOR
1
AHMET ARDA HATİPOĞLU
EYÜPSPOR
1
ALİ EREN KONDAY
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ALİ İHSAN KESKİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ALİ KILIÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ALPEREN ÇELİK
VEFASPOR
1
ALPEREN ÖZMEN
KOCAELİSPOR
1
AMAR SKRIJELJ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ARDA KUMRU
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ASATILLA GAYRATILLAEV
MECİDİYEKÖY
1
ATAKAN MERT ÖZDEMİR
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ATAKAN ÖZKAN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
BATUHAN AYVAZ
ALTINORDU
1
BATUHAN KAZANCI
YILPORT SAMSUNSPOR
1
BERKAY ATEŞYAKAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
BERKE EVREN CENGİZ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
BİROL YİĞİT ÇAVUŞOĞLU
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1
BRAYANN TCHAHA NANA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
BUĞRA AKSOY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
BURAK KELEŞ
BALIKESİRSPOR
1
CEM GÜZELBAY
ADANASPOR A.Ş.
1
EGEMEN BULUT COŞKUN
YILPORT SAMSUNSPOR
1
EMİR KAYACAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
EMİRKAAN YAZIR
BURSASPOR
1
EMRE BURGAZ
ALTAŞ DENİZLİSPOR
1
EMRE TEPEGÖZ
BURSASPOR
1
EMRE YILDIRIM
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
ENES GÖKGÖZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
ENES MEMİOĞLU
EYÜPSPOR
1
ENES YETİM
ALTINORDU
1
ENES YÜKSEL
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1
ERAY AYVERDİ
NASADOGE MENEMENSPOR
1
EREN ALKAN
KOCAELİSPOR
1
EREN GÜRER
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1
EREN KABAK
ALTAŞ DENİZLİSPOR
1
EREN TAŞTAN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
EREN TUNALI
BURSASPOR
1
FARUK KIR
KOCAELİSPOR
1
FURKAN BAŞKAL
ESKİŞEHİRSPOR
1
GAZİ ÇİRA
YILPORT SAMSUNSPOR
1
GÖRKEM AKDERE
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
GÖRKEM ALTUN
BALIKESİRSPOR
1
GÜNEY ÇELİK KELEŞ
BALIKESİRSPOR
1
HALUK HAKAN BAYDAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
HASAN CAN BİNGÜL
BALIKESİRSPOR
1
HASAN KAAN ŞENOL
MKE ANKARAGÜCÜ
1
HASAN TURHAN TÜRKER
BALIKESİRSPOR
1
HÜSEYİN EŞKOL
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1
HÜSEYİNCAN KIRIKCI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
İBRAHİM DAVŞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
İSMAİL ONUR KALKAN
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
KENAN FURKAN ŞAFAK
KOCAELİSPOR
1
MAHSUM ŞARLİ
TUZLASPOR A.Ş.
1
MELİH ALTIKULAÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
1
MELİH SERHAT İŞTAR
ALTINORDU
1
MELİH TOKLU
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
1
MERT ÖZER
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1
MERTALİ KARAKUŞ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1
MUHAMMED HASAN YILDIRIM
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ARDA MUTLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
OKAN ŞENTÜRK
NASADOGE MENEMENSPOR
1
ÖZKAN ARDA KURTULUŞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
PETER AMBROSE
BALIKESİRSPOR
1
RAMAZAN KARAKURT
ALTAŞ DENİZLİSPOR
1
RECEP CAN ALTINORAK
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1
RESUL KARAKOYUN
ADANASPOR A.Ş.
1
SAMET BOZKURT
BURSASPOR
1
SEKOU SOUMAHORO
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1
SERTAN VATANSEVER
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
SİNAN DEMİR
KOCAELİSPOR
1
SONER BESEN
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1
TAHİR BÖLGEBAŞI
NASADOGE MENEMENSPOR
1
UFUK YÜCE
ADANASPOR A.Ş.
1
UMUT CAN ÇOBAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
WILLIAM EKANGA LOBE
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
YAĞIZ DUMAN
YILPORT SAMSUNSPOR
1
YAKUP KIRTAY
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
YASİN ÇİÇEK
ADANASPOR A.Ş.
1
YİĞİT YILMAZ
NASADOGE MENEMENSPOR
1
YUNUS EMRE GERGEF
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
YUSUF CAN KILINÇ
TUZLASPOR A.Ş.
1
YUSUF EMRE İNANIR
ALTAŞ DENİZLİSPOR
1
YUSUF KAĞAN ÖZEL
BURSASPOR
1
YUSUF TALGA
ALTINORDU
1
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Gelişim Ligleri
U19 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
24.12.2021 12:00 ADANASPOR A.Ş. 0-1 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
24.12.2021 12:00 ALTINORDU 6-1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR Detaylar Detaylar
25.12.2021 11:00 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2-0 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25.12.2021 12:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3-0 ALTAŞ DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
25.12.2021 12:00 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25.12.2021 12:00 NASADOGE MENEMENSPOR 0-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
26.12.2021 12:00 YILPORT SAMSUNSPOR 5-3 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.12.2021 12:00 MKE ANKARAGÜCÜ 2-2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
27.12.2021 13:00 EYÜPSPOR 0-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
U19 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 10 7 1 2 31 13 18 22
2.ALTINORDU 10 6 3 1 22 9 13 21
3.KOCAELİSPOR 11 6 2 3 14 10 4 20
4.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 11 5 4 2 22 15 7 19
5.BURSASPOR 11 6 1 4 17 16 1 19
6.BALIKESİRSPOR 11 5 3 3 18 10 8 18
7.ALTAŞ DENİZLİSPOR 11 5 3 3 14 9 5 18
8.GENÇLERBİRLİĞİ 11 5 2 4 26 30 -4 17
9.YILPORT SAMSUNSPOR 10 5 1 4 18 13 5 16
10.TUZLASPOR A.Ş. 11 5 1 5 21 21 0 16
11.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 10 5 1 4 14 15 -1 16
12.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 10 5 1 4 16 19 -3 16
13.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 10 4 0 6 16 19 -3 12
14.MKE ANKARAGÜCÜ 10 2 5 3 10 10 0 11
15.EYÜPSPOR 10 2 3 5 15 20 -5 9
16.İSTANBULSPOR A.Ş. 11 3 0 8 16 28 -12 9
17.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 10 2 2 6 13 19 -6 8
18.NASADOGE MENEMENSPOR 10 2 2 6 8 17 -9 8
19.ADANASPOR A.Ş. 10 1 1 8 9 27 -18 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
NASADOGE MENEMENSPOR 3
U19 Süper Lig Gol Krallığı
ABDULSAMET KAYA
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
15
KORAY YAĞCI
BEŞİKTAŞ A.Ş.
15
MELİH BOSTAN
FENERBAHÇE A.Ş.
15
SEMİH KILIÇSOY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
15
TALHA SARIARSLAN
YUKATEL KAYSERİSPOR
15
ENES ERDEM
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
14
ZEKİ MERT SAKİ
GALATASARAY A.Ş.
14
HALİT ÇOKYAŞAR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
13
VEYSEL SÖNMEZSOY
TRABZONSPOR A.Ş.
13
EMİRHAN DELİBAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
12
ETHEM BALCI
YUKATEL KAYSERİSPOR
11
AHMET DANİEL AKYILDIZ
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
10
BURAK EFE YAZ
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
10
EMRE UZUN
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
10
ERAY AKAR
ATAKAŞ HATAYSPOR
10
TAYYARCAN AYTEKİN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
10
YASİN ERATİLLA
KASIMPAŞA A.Ş.
10
BATUHAN ÇELİK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9
EFE TECİMER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
EMİRHAN TAK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
9
MUSA EREN KARAKAŞ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
SALİH KAVRAZLI
TRABZONSPOR A.Ş.
9
ALİ HABEŞOĞLU
ATAKAŞ HATAYSPOR
8
EGE BİLSEL
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
8
ENES YETKİN
ALTAY
8
ÖZGÜR KUTLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
ABOU BAKRY DIOP
GÖZTEPE A.Ş.
7
ABUBAKAR SAFIYANU
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7
AHMET TARIK TUĞYAN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
7
ARDA OKAN KURTULAN
FENERBAHÇE A.Ş.
7
BUĞRA ÇOLAK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
7
CANER BAYCAN
ALTAY
7
EMİN CAN UYSAL
YUKATEL KAYSERİSPOR
7
EMİR TİNTİŞ
GALATASARAY A.Ş.
7
EMİRHAN İLKHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
EMRECAN UZUN
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
7
MEHMET KUZUCU
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7
OĞUZHAN ŞAHİN UZUN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
7
SÜLEYMAN CEBECİ
TRABZONSPOR A.Ş.
7
TAHA AYDINLI
GALATASARAY A.Ş.
7
VALERİY ARKHIPENKO
AYTEMİZ ALANYASPOR
7
ALPEREN GÜNDOĞDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
BERAT KALKAN
KASIMPAŞA A.Ş.
6
CEMAL AZAD DEMİR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
6
EMİR UZUN
YOMRA SPOR
6
HAMZA YİĞİT AKMAN
GALATASARAY A.Ş.
6
MEHMET YANIKARA
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
6
MUHAMMED MERT DURSUN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
6
MUSTAFA ERDİLMAN
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
6
NİHAT KOÇ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
6
NURETTİN KÜÇÜKDENİZ
ALTAY
6
ÖMER FARUK GÜMÜŞ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
6
SARP YAVRUCU
KASIMPAŞA A.Ş.
6
ALAATTİN MUMCİ
TRABZONSPOR A.Ş.
5
ALPEREN SOYSAL
UŞAK SPOR A.Ş.
5
ARDA KESER
DEMİR GRUP SİVASSPOR
5
BERKAN ASLAN
YUKATEL KAYSERİSPOR
5
DEVRİM ALİ YANIK
ATAKAŞ HATAYSPOR
5
EMRE PEHLİVAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
5
EREN BÜYÜKKAYA
GALATASARAY A.Ş.
5
EREN KAYA
DEMİR GRUP SİVASSPOR
5
FATİH YİĞİT ŞANLİTÜRK
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
5
FIRAT ARSLAN
GÖZTEPE A.Ş.
5
GÜNEY SAĞIR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5
KEREM ALTUNIŞIK
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
5
MEHMET GÜNDÜZ
ALTAY
5
OĞUZHAN YALÇIN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
5
ORKUN AHMET DEDEOĞLU
SOMASPOR
5
ÖZGÜR BARAN AKSAKA
GALATASARAY A.Ş.
5
AHMED JAFELI
GALATASARAY A.Ş.
4
ALİ ARDA BULUT
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ANIL BATIN AYDIN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
4
ANIL ÖZÇELİK
KASIMPAŞA A.Ş.
4
ARDA GÜLER
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ARİF BOŞLUK
TRABZONSPOR A.Ş.
4
EFECAN BARLIK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
EMİRHAN ZAMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
ENES SAVUCU
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
4
EREN BAYRAKTAR
FENERBAHÇE A.Ş.
4
EREN ÇAKIR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
ERKAN ARDA ÇAĞDAŞ
FENERBAHÇE A.Ş.
4
KAAN BALCI
KASIMPAŞA A.Ş.
4
MEHMET İLHAN
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
4
MUHAMMET BERKAY TEKKE
TRABZONSPOR A.Ş.
4
MUHAMMET ÇAMCI
DEMİR GRUP SİVASSPOR
4
OSMAN ARSLANTAŞ
AYTEMİZ ALANYASPOR
4
SEKOU TIDIANY BANGOURA
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
TİBET ÖNİZ
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
4
YAĞMURCAN TAŞ
GÖZTEPE A.Ş.
4
ALİ RIZA ASLAN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
3
ALİ ŞAHİN YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ALTAY ÖZKAN
GÖZTEPE A.Ş.
3
AVTANDIL DUISHOEV
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
BARTUĞ ELMAZ
GALATASARAY A.Ş.
3
BEDİRHAN KAHRAMAN
AYTEMİZ ALANYASPOR
3
BERKANT ALPŞANLI
AYTEMİZ ALANYASPOR
3
BİLAL CEYLAN
YUKATEL KAYSERİSPOR
3
BORA AYDINLIK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
BORA ÇUHA
FENERBAHÇE A.Ş.
3
BURAK ENES YIKICI
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
CAN AKSOY
KASIMPAŞA A.Ş.
3
CEMİL DEVRİM
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
3
ENES ŞANLI
FENERBAHÇE A.Ş.
3
ENGİN CAN AKSOY
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
ERDEM ÖZCAN
ALTAY
3
EREN BERBEROĞLU
AYTEMİZ ALANYASPOR
3
EREN YAVUZ
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3
GODSWILL CHUKUNONSO CHINWENDU
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
3
GÜRKAN OKAN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
HAMZA BİRİNCİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
İZZET ÇELİK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
KAAN EFSUN YILMAZ
GZT GİRESUNSPOR
3
KEREM GÜL
ALTAY
3
MEHMET ASLANBOĞA
GALATASARAY A.Ş.
3
MEHMET BAVVER ÖZBAHÇECİ
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
MERT CAN YILMAZ
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
3
METEHAN MUSTAFA MOLLAOĞLU
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
METİN CANER AKBAYRAK
GZT GİRESUNSPOR
3
METİN EMRE KARAAL
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
MUSTAFA ALŞİMŞEK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
3
NECATİ BİLGİÇ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
NUMAN SAVAÇ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
ONUR EFE
ALTAY
3
ÖMER FARUK BABUŞCU
GZT GİRESUNSPOR
3
RECEP GÜLEÇ
GÖZTEPE A.Ş.
3
SELMAN FARUK DİBEK
GALATASARAY A.Ş.
3
UMUT YAŞAR KEÇECİ
FENERBAHÇE A.Ş.
3
YİĞİT FERHAT GENÇ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
3
YUSUF GASSAN KARASU
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
ABBAS DEMİR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
AHMET KARADEMİR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
AHMETCAN KAPLAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ALPEREN EMİR DİKMEN
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
2
ALPEREN KÜRŞAT KAPLAN
GZT GİRESUNSPOR
2
ARDA KAAN YILDIZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
BERKAY AKGÜL
GÖZTEPE A.Ş.
2
BERKAY VARDAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
BERKE ÇELİK
AYTEMİZ ALANYASPOR
2
BERTUĞ ÖZGÜR YILDIRIM
ATAKAŞ HATAYSPOR
2
CAN POLAT UZUN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
CANER DOĞAN
GALATASARAY A.Ş.
2
ÇAĞDAŞ ŞENDUR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
ÇAĞTAY KURUKALIP
FENERBAHÇE A.Ş.
2
DEMİR EGE TIKNAZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
EMİR AYDIN
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
2
EMİR ORTAKAYA
FENERBAHÇE A.Ş.
2
EMİRHAN KAYAR
GALATASARAY A.Ş.
2
EMİRHAN YILMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
EMRE NİZAM
GZT GİRESUNSPOR
2
EMRE VEZİR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ERAY GÜNEŞ
AYTEMİZ ALANYASPOR
2
EREN AYDIN
NİĞDE ANADOLU FK
2
EYÜP ENSAR BOZKURT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
FİKRET SELÇUK
GÖZTEPE A.Ş.
2
GÖKDENİZ KARADENİZ
GZT GİRESUNSPOR
2
GÜVENÇ USTA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
HAKAN AKGÜL
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
2
HALİL ÇİÇEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
KAAN ONARAN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2
KADİR CAN GÜNDOĞDU
AYTEMİZ ALANYASPOR
2
KAĞAN KÖROĞLU
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
2
MAHMUT ENDER YILMAZ
ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
2
MEHMET KAAN GÜNDÜZ
KASIMPAŞA A.Ş.
2
MEVLÜT HAN EKELİK
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
2
MUHAMMED ARDA UZUN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMED MUSTAFA PINARCI
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MUSTAFA DURNA
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2
MUSTAFA EREN BALTA
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2
MUSTAFA KANSIZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MUZAFFER ANIL TÜRKMEN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
RAMAZAN EFECAN GÜLERCE
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
2
REMZİ KOLCUOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
RUHAN ARDA AKSOY
FENERBAHÇE A.Ş.
2
SERDAR POYRAZ
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
2
SEYİT ALPEREN AYYILDIZ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
ŞAHİN DİK
GZT GİRESUNSPOR
2
TUGAY GÜNDEM
ALTAY
2
UMUT ERDEM
GALATASARAY A.Ş.
2
YAŞAR KAVAS
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
ABDÜLMECİD DÖNMEZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AHMED MOHAMED AHMED OSMAN AHMED MOHAMED AHMED OSMAN
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
AHMET ÖZDEMİR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
ALİ SOLMAZ
ALTAY
1
ALİHAN AKCA
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
ALP EFE KILINÇ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
ANIL YİĞİT ÇINAR
GZT GİRESUNSPOR
1
ARİF KOCAMAN
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
ATA BERK KARABABA
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
AYTUĞ BATUR KÖMEÇ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AZAT ÇAKAR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
BADRA CİSSE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
BARAN YAVUZ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
BARIŞ GÜN
GZT GİRESUNSPOR
1
BATUHAN GÜNALDI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
BATUHAN TÜRKMEN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
1
BEDİRHAN ÖZYURT
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
BEKNAZ ALMAZBEKOV
GALATASARAY A.Ş.
1
BERAT CİHANGİR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
BERAT ESKİN
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
BERAT YAMAN
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
BERKE GÜRBÜZ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
BİLAL MUSA ŞENTÜRK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
BURAK ÖZDUMAN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CANER TAŞKIRAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÇAĞAN KAYRA ERCİYAS
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
DOĞU DEMİRKOL
GÖZTEPE A.Ş.
1
DOĞUKAN BOSTAN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
EFE BİRİNCİ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
EGE PARMAKSIZ
ALTAY
1
EGEMEN TUTAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
EMİR CAN ÇELİK
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
EMRE DEMİR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
EMRE KOSKOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ENES AYDIN
ATAKAŞ HATAYSPOR
1
ENES KOÇOĞLU
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
ERDEM AYDIN
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
1
EREN KOŞKUN
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
ERKAN SASA
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
ERKİN KOCAKAHYA
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
FATİH MEHMET EKİNCİ
İSKENDERUNSPOR A.Ş.
1
FEHMİ KOÇ
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
FURKAN KÜTÜK
GZT GİRESUNSPOR
1
GÖKDENİZ KAZAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
GÖKTUĞ YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
HALİL CAN DURMUŞ
SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR
1
HALİL İBRAHİM ATCI
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
HAQI OSMAN
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
HAYRULLAH ERKİP
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
HÜSEYİN BİBER
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
HÜSEYİN TURUNÇ
ATAKAŞ HATAYSPOR
1
İBRAHİM DİKMEN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
İNAN MENGÜTAŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
İSAK VURAL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
İSMAİL ATLI
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
İSMAİL BOZKURT
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
İSMAİL CAN FİDAN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
İSMAİL ZEHİR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
KADİRCAN BİLİKLİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
KAMİL DOĞAN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
KASIM ALPEREN KÖŞKER
GZT GİRESUNSPOR
1
KÜRŞAT BABAMOĞLU
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
LATİF AKLAN
GÖZTEPE A.Ş.
1
MEHMET EMİN TAŞTAN
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
MEHMET GÜNEŞ
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
MEHMET KESKİN
GZT GİRESUNSPOR
1
MEHMET SAİT KIZMAZ
GZT GİRESUNSPOR
1
MELİH MERT KAYA
GALATASARAY A.Ş.
1
MELİH TURĞUT
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
1
MERT ALİ ÖZBAYKIZ
GÖZTEPE A.Ş.
1
MIKAEL ASKAROV
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
MİRAÇ ASILTEKİN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
MUHAMMED BİLAL SOYLU
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
MUHAMMET BAHA YETİM
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
MUHAMMET CAN YAZICI
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
MUHAMMET FURKAN GÜLHAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
MURAT ŞENEL
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
MUSTAFA ARDA KARTAL
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
MUSTAFA YILMAZ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
MÜSLÜM YAT
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
NECATİ ATİLLA KARACA
ATAKAŞ HATAYSPOR
1
OĞULCAN İNANÇ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
OĞUZ ÇOLAK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
OSMAN CAN GÜLERYÜZ
ATAKAŞ HATAYSPOR
1
OZAN ÖZTÜRK
GZT GİRESUNSPOR
1
ÖMER KARACAGÜN
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
PAPE YOUSSOU NIANG
GALATASARAY A.Ş.
1
RAMAZAN ASLAN
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
RÜZGAR ESER BOSTAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SALİH AKTÜRK
ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
1
SERHAT IŞIK
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
SÜHA KELEŞOĞLU
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
1
TAHA VEYSEL KEMENDİ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
TOLGA URAN
KASIMPAŞA A.Ş.
1
UMUT MERT TOY
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1
UMUT TANİŞ
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
ÜMİT AKDAĞ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1
VEYSİ KARADUMAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1
VOLKAN DİYENLİ
BEYLERBEYİSPOR
1
YİĞİT DEMİR
NİĞDE ANADOLU FK
1
YİĞİT KILIÇ
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
1
YİĞİT ULAŞ
ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
1
YUNUS EMRE KILINÇ
YUKATEL KAYSERİSPOR
1
YUNUS EMRE KOBYA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
YUSUF DELEN
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
YUSUF ERDEM GÜMÜŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
YUSUF İNCİ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
YUSUF MERT YILDIRIM
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ZİYA GÜVEN
GZT GİRESUNSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.