TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Gelişim Ligleri
U19 Elit A Ligi Fikstür
26.11.2022 12:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4-1 ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1 CORENDON ALANYASPOR Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 YUKATEL KAYSERİSPOR 3-0 ADANA DEMİRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3-1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
26.11.2022 12:00 GALATASARAY A.Ş. 4-3 ANKARASPOR Detaylar Detaylar
U19 Elit A Ligi Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 8 6 2 0 23 6 17 20
2.FENERBAHÇE A.Ş. 8 4 4 0 13 6 7 16
3.YUKATEL KAYSERİSPOR 9 4 2 3 15 10 5 14
4.ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 8 4 1 3 17 11 6 13
5.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 9 4 1 4 16 13 3 13
6.MKE ANKARAGÜCÜ 8 4 1 3 12 10 2 13
7.ATAKAŞ HATAYSPOR 8 4 0 4 18 18 0 12
8.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 8 2 4 2 8 9 -1 10
9.ANKARASPOR 8 3 1 4 18 21 -3 10
10.CORENDON ALANYASPOR 9 2 4 3 12 16 -4 10
11.İSTANBULSPOR A.Ş. 8 2 3 3 10 15 -5 9
12.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 8 1 2 5 8 19 -11 5
13.GÖZTEPE A.Ş. 9 1 1 7 14 30 -16 4
U19 Elit A Ligi
1.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 6 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
2.Hafta
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 YUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 4 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 6 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
5.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 CORENDON ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
YUKATEL KAYSERİSPOR 4 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 3 - 4 ANKARASPOR
6.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 0 YUKATEL KAYSERİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 2 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
7.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
8.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 0 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
9.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 3 ANKARASPOR
10.Hafta
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL KAYSERİSPOR
CORENDON ALANYASPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GÖZTEPE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ANKARASPOR
12.Hafta
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ANKARASPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
13.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - ANKARASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ANKARASPOR
CORENDON ALANYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
15.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR - CORENDON ALANYASPOR
16.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - YUKATEL KAYSERİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
CORENDON ALANYASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
17.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - CORENDON ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL KAYSERİSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
CORENDON ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
19.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR - ANKARASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR - CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
20.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL KAYSERİSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
CORENDON ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
21.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - İSTANBULSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
CORENDON ALANYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR - GALATASARAY A.Ş.
23.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - ANKARASPOR
GALATASARAY A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
CORENDON ALANYASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
25.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
26.Hafta
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
U19 Elit A Ligi
2.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 4 BOLUSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 1 YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 3 - 4 BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU 1 - 3 ARABAM.COM KONYASPOR
2.Hafta
BOLUSPOR 1 - 4 ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 0 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
3.Hafta
ARABAM.COM KONYASPOR 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ALTINORDU 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 2 BOLUSPOR
4.Hafta
DYOREX BOLUSPOR 1 - 5 ARABAM.COM KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 3 - 2 ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
5.Hafta
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ALTINORDU 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
6.Hafta
BURSASPOR 0 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 7 - 1 DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 ARABAM.COM KONYASPOR
7.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 5 - 0 YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU 1 - 1 BURSASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 1 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
8.Hafta
BURSASPOR 1 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 ALTINORDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 ARABAM.COM KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 DYOREX BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
9.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR 0 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU 2 - 3 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DYOREX BOLUSPOR 0 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
10.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - ARABAM.COM KONYASPOR
BURSASPOR - DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
YENİ MALATYASPOR - ALTINORDU
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
11.Hafta
YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BURSASPOR
DYOREX BOLUSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ALTINORDU
12.Hafta
DYOREX BOLUSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR - BURSASPOR
YENİ MALATYASPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
BURSASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - DYOREX BOLUSPOR
14.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ALTINORDU
DYOREX BOLUSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
15.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - BITEXEN GİRESUNSPOR
16.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
17.Hafta
ARABAM.COM KONYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU - BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - ALTINORDU
TRABZONSPOR A.Ş. - ARABAM.COM KONYASPOR
YENİ MALATYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - DYOREX BOLUSPOR
19.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - YENİ MALATYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
DYOREX BOLUSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU - KASIMPAŞA A.Ş.
20.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
BURSASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ALTINORDU
21.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - BURSASPOR
ALTINORDU - YENİ MALATYASPOR
22.Hafta
ALTINORDU - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
BURSASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.