TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
ESRA GÜLER
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR
17
MESUDE ALAYONT
HOROZKENT SPOR
17
YASEMİN KURDOĞLU
ALİBEYSPOR
17
SEVGİ TÜZÜN
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
16
FATMA NUR ŞENSES
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
15
MELİKE AYDEMİR
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
15
ŞEHRİBAN DÜLEK
PENDİK ÇAMLIK SPOR
15
BİRGÜL ÇELİK
ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR
14
EDA DEMİRKOL
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR
13
MELİKE ÖZTÜRK
İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR
13
ÖZNUR SUNGUR
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
13
AYŞE ÖNAL
TURGUTLU BELEDİYESPOR
12
DİLARA YILDIRIM
JETGİLLER GENÇLİK VE SPOR
12
ECEM NARLIDERE
TURGUTLU BELEDİYESPOR
12
GİZEM SALHAOĞULLARI
TAVLA GENÇLİK SPOR
12
MÜNİRE SARI
TAVLA GENÇLİK SPOR
12
RÜVEYDE CERAN
MERSİN CAMSPOR
12
TÜLAY KARAALİOĞLU
GİRESUN SANAYİSPOR
12
ZAHİDE TOPRAK
SİİRT HASBEY SPOR
12
AZİME AVCI
KONYA İDMANYURDU SPOR
11
BERİL AKAN
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
11
CANAN KARABACAKOĞLU
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
11
DİLEK TARĞAY
TELSİZ SPOR
11
GÜLSÜM AYGÜN
PENDİK ÇAMLIK SPOR
11
HİLAL ÇETİNKAYA
İSTANBUL DEFNE SPOR
11
İPEK BAŞTÜRK
TURGUTLU BELEDİYESPOR
11
KADER KISA
TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR
11
RABİYA İSGİ
HOROZKENT SPOR
11
ASLI HATİCE ŞENAY
PENDİK ÇAMLIK SPOR
10
EMİNE POLAT
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
10
FATMA GENCER
VAN YOLSPOR
10
GİZEM ARIK
DUDULLU
10
HACER TARILIĞ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
10
KISMET GEVRİK
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
10
MERVE AKKAYA
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
10
SELİS DEMİRCİ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
10
 
Ligler » Kadın Futbolu Ligleri » Arşiv » Kadınlar 3. Ligi 2018 - 2019 Sezonu

3.Lig Play Off Maçları
24 Mart 2019 10:00 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR 2-3 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 11:00 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR 2-3 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 12:15 PENDİK ÇAMLIK SPOR 1-2 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 12:30 GİRESUN SANAYİSPOR 3-0 KONYA İDMANYURDU SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 TURGUTLU BELEDİYESPOR 1-0 KDZ.EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ 6-0 NUH SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 4-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 5-1 SAPANBAĞ.İD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 HOROZKENT SPOR 8-1 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 13:00 ALİBEYSPOR 6-1 VAN YOLSPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 14:00 TAVLA GENÇLİK SPOR 0-3 İSTANBUL DEFNE SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 14:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 0-1 UFUK KELEŞ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 15:00 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 8-0 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Mart 2019 15:30 DUDULLU 1-0 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR Detaylar Detaylar
29 Mart 2019 13:00 MERSİN CAMSPOR 0-6 AĞAKÖYSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 İSTANBUL DEFNE SPOR 1-2 AĞAKÖYSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR 3-4 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 9-0 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 12:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 3-1 GİRESUN SANAYİSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 13:00 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
YENİ KEMER BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2019 15:00 UFUK KELEŞ GENÇLİK SPOR 1-2 ALİBEYSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2019 12:00 DUDULLU 1-1
(Pen. 5-4)
HOROZKENT SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 12:00 AĞAKÖYSPOR 1-3 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 14:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 0-4 TURGUTLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 14:30 ALİBEYSPOR 0-2 DUDULLU Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 2-0 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.ALİBEYSPOR 5 5 0 0 30 3 27 15
2.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 5 3 1 1 12 11 1 10
3.TELSİZ SPOR 5 2 2 1 14 11 3 8
4.SARIYER BELEDİYESİ 5 2 1 2 18 8 10 7
5.ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 5 1 0 4 10 19 -9 3
6.YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR 5 0 0 5 1 33 -32 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
23.12.2018 12:30 ALİBEYSPOR 7-1 ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
23.12.2018 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 3-3 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
23.12.2018 14:30 SARIYER BELEDİYESİ 8-0 YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR Detaylar Detaylar
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.