TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
GÖKHAN ERDÖL
TİRE 1922 SPOR
18
CAFERCAN AKSU
HEKİMOĞLU TRABZON
16
TUNÇ MURAT BEHRAM
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
16
ALİ ÖZGÜR BASA
YOMRA SPOR
15
İBRAHİM FATİH DİLEK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
15
YASİN DÜLGER
BOLUSPOR
14
HALİL İBRAHİM CENİK
HEKİMOĞLU TRABZON
13
BATUHAN ER
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12
TOLUNAY YURTSEVEN
TUZLASPOR A.Ş.
12
BERKE BIYIK
TİRE 1922 SPOR
11
BERTUĞ BAYAR
AKHİSAR BELEDİYESPOR
11
YUNUS ÜNSAL
ERBAASPOR
11
BİLAL ÇEBİ
ARTVİN HOPASPOR
10
GÖRKEM BİTİN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
10
ERDEM ONUR BEYTAŞ
ERZİN BELEDİYESPOR
9
HAKAN AYDIN
HEKİMOĞLU TRABZON
9
MUSTAFA BEDİRHAN ÇELİK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9
ONAT KUTAY KURT
ERGENE VELİMEŞE SPOR
8
VOLKAN YILMAZ
ERZİN BELEDİYESPOR
8
EMRAH METOĞLU
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
7
EMRE FIRTINA
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
7
GÖKDENİZ VAROL
ERZİN BELEDİYESPOR
7
MELİH GÖKÇEK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
7
MERT ÇAPAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
YASİN REİS
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
7
ERÇAĞ EVİRGEN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
6
GÖKHAN DEMİR
SİLİVRİSPOR
6
GÜNAY ŞAKAR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
6
YASİN HATİPOĞLU
KOZAN BELEDİYESPOR
6
ALİ HAN AYDIN
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
BERK KAL
ERBAASPOR
5
EMRE DEMİR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
5
FURKAN KARABATAK
KOZAN BELEDİYESPOR
5
HALİL UYSAL
SİLİVRİSPOR
5
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
MUHAMMET MAHMUT EMİR
YOMRA SPOR
5
MUZAFFER ÖZCANLI
KOZAN BELEDİYESPOR
5
NACİ BAYRAKTAROĞLU
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
NİHAT YILMAZ
TİRE 1922 SPOR
5
NUREDDİN ERSOY
CİZRE SPOR
5
SERGEN PİÇİNCİOL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
TANER GÜRSOY
SİLİVRİSPOR
5
TUFAN DENİZ GELEN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
TUGAY KELEŞ
GEBZESPOR
5
UĞURCAN İKİKARDEŞ
ADANA DEMİRSPOR
5
AYKUT SARIDOĞAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
AYKUT SEVİM
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
BURAK ÖZBAKIR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
EMRAH KİRAZ
TİRE 1922 SPOR
4
FIRAT BOZKURT
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
HASAN GÜNDOĞDU
ERBAASPOR
4
ÖNDER SELİMOĞLU
ERZİN BELEDİYESPOR
4
SERCAN BIYIKLI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
TAHSİN HACIMUSTAFAOĞLU
ŞİLE YILDIZSPOR
4
ZAFER AYDOĞDU
ŞİLE YILDIZSPOR
4
ALİ KEMAL ÖZKAN
ARTVİN HOPASPOR
3
BARAN IŞIK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
3
BİLAL ŞEFLEK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3
BUĞRA TEMEL
HATAYSPOR
3
EMRE TEKİN PINAR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3
FAZLI AYAN
ARTVİN HOPASPOR
3
FURKAN TUŞİK
ŞİLE YILDIZSPOR
3
GÜRKAN ARSLAN
ERBAASPOR
3
HASAN DEMİR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
İSMAİL BAYDİL
ERBAASPOR
3
MEHMET AVCI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3
MEHMET GÜLMEZ
KOZAN BELEDİYESPOR
3
MUHAMMED ÖZTÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
OĞUZ BAŞARAN
GEBZESPOR
3
OSMAN KEREM AKYOL
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
3
SERGEN YAKUPÇEBİOĞLU
TİRE 1922 SPOR
3
SERHAT ÖZYILMAZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
TAYLAN ÖZGÜN
HATAYSPOR
3
TUNCAY ÖNDEL
KOZAN BELEDİYESPOR
3
YETKİN DEMİR
ŞİLE YILDIZSPOR
3
ZAFER ERGÜN
YOMRA SPOR
3
ALİ SERİN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
AZİZ CEYLAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
BARIŞ MEMİŞ
YOMRA SPOR
2
BEKİR TURAÇ BÖKE
ARTVİN HOPASPOR
2
BERAT AYDIN
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
2
BERKANT TAŞKIRAN
ERZİN BELEDİYESPOR
2
BURAK BALABAN
ŞİLE YILDIZSPOR
2
CELAL ARAS
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
DOĞANCAN AYNACI
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
DOĞANCAN KILIÇ
ARTVİN HOPASPOR
2
EMRE AYDIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
EMRE BAYSAL
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
EMRE KARADAĞ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
ENES ÇİDEMLİ
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
2
ENES DADA
FETHİYESPOR
2
FERHAT ÇOBAN
GEBZESPOR
2
FETHULLAH FURKAN KARAHAN
YOMRA SPOR
2
FURKAN KÜLEKCİ
ŞİLE YILDIZSPOR
2
FURKAN SAFİ
TİRE 1922 SPOR
2
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
YOMRA SPOR
2
HAKAN ALBAYRAK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
HALİL AŞUT
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
HASAN AHMET SARİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
HÜSEYİN EROL
TİRE 1922 SPOR
2
İSLAM ALTUNKAN
GEBZESPOR
2
MEHMET BAĞLI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
MELİK YEĞİN
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
MUHAMMET SERDAR YAZICI
ESKİŞEHİRSPOR
2
MUSTAFA SERKAN DEMİREL
ARTVİN HOPASPOR
2
OKTAY DEMİRCAN
GEBZESPOR
2
RAİF UZUNER
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
RAMİZ OK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
RECEP BERK ELİTEZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
REHA KURT
ERBAASPOR
2
RIDVAN BİNGÖL
ŞANLIURFASPOR
2
SARUHAN YAZGUN
GEBZESPOR
2
SAVAŞ ÇAKIR
TRABZONSPOR A.Ş.
2
SELÇUK BAŞTÜRK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
SELÇUK ÇALIŞIR
SİLİVRİSPOR
2
SEMİH ÜSTÜN
HATAYSPOR
2
SERBAY YAĞIZ
ARTVİN HOPASPOR
2
SERHAT YEŞİLÖRDEK
GEBZESPOR
2
SIRAT YEŞİLÖRDEK
GEBZESPOR
2
UFUKCAN ENGİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
UĞUR DURMUŞ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
UĞUR IŞIKAL
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
ULAŞ SARI
ÜMRANİYESPOR
2
YAŞAR KAAN YILMAZ
CİZRE SPOR
2
YUNUS YAŞAR
SİLİVRİSPOR
2
YÜCEL CANDEMİR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
ZİYA İNDAY
ÖDEMİŞ SPOR
2
ZİYAEDDİN ARDA GÜREL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
ABDULSAMET KIRIM
GEBZESPOR
1
ABUZER GAFFAR TOPLU
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
ADNAN GÜLEN
HEKİMOĞLU TRABZON
1
AHMET CAN ARIK
MKE ANKARAGÜCÜ
1
AHMET KELEŞ
KOZAN BELEDİYESPOR
1
AHMET ÖZER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
AHMET TAMET
OFSPOR A.Ş.
1
AHMET TUNA AKIL
ERBAASPOR
1
ALİ KEMAL BAŞARAN
ARTVİN HOPASPOR
1
ALİ KULELİ
BAYRAMPAŞA
1
ALİŞAN URAL
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
ARİF İŞÇİ
ARTVİN HOPASPOR
1
ATAKAN EKİZ
ADANASPOR A.Ş.
1
BERAT DEMİR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
1
BERAT EYÜPOĞLU
ERBAASPOR
1
BERTUĞ BAŞDEMİR
TİRE 1922 SPOR
1
BİLAL GÜCÜYETMEZ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BİLAL KILIÇ
ERBAASPOR
1
BURAK ÖZSOY
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BURAK SERES
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
BURAK SÜRMELİ
TİRE 1922 SPOR
1
BURHAN ARMAN
SAMSUNSPOR
1
BÜLENT DEMİR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
CAN MORGÜL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
CANBERK ÖZÇAKIR
ANKARA ADLİYE SPOR
1
CEMAL ŞENER
TİRE 1922 SPOR
1
EMİRHAN SUBAŞ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
EMRAH YOLLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
EMRE AKGÜN
HEKİMOĞLU TRABZON
1
EMRULLAH KOKOÇ
HEKİMOĞLU TRABZON
1
ERHAN KURT
BUCASPOR
1
FARUK ERDOĞAN
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
1
FATİH GÜLTEKİN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
FERHAT OĞUZ
ERZİN BELEDİYESPOR
1
FİKRET SEVİLGEN
KOZAN BELEDİYESPOR
1
FURKAN ZENGİN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
GÖKHAN GÜNEL
ARTVİN HOPASPOR
1
GÜNEY POLAT
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
HAKAN ALBAYRAK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
HAKAN DOĞAN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
HAMİT BAYRAKTAR
YOMRA SPOR
1
HASAN GÜVENDİK
ŞİLE YILDIZSPOR
1
HÜSEYİN ERAY KARATAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
HÜSEYİN FISTIKCI
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
HÜSEYİN SÜRMENELİ
YOMRA SPOR
1
İSMAİL SARI
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
KADİR MERT ÖRENTEPE
KOZAN BELEDİYESPOR
1
KEMAL ÜNAL
GEBZESPOR
1
KEREM CAN TAŞKARA
ŞİLE YILDIZSPOR
1
MEHMET ALBAYRAK
SİLİVRİSPOR
1
MEHMET DEMİRÖZÜ
ERBAASPOR
1
MERT SARI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
MERTCAN ERDEM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MİRAÇ ACER
HEKİMOĞLU TRABZON
1
MUSTAFA PINAR
ARTVİN HOPASPOR
1
NURULLAH DAĞAŞAN
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
OGÜN AYTAÇ YAVUZ
ERBAASPOR
1
ONUR ERDEM GÜNEL
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
POLAT GÜREN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
HEKİMOĞLU TRABZON
1
RASİMCAN DEĞİRMENCİ
ARTVİN HOPASPOR
1
SAVAŞ YORULMAZ
KOZAN BELEDİYESPOR
1
SELİM ŞAHİN
HEKİMOĞLU TRABZON
1
SENİH SERGEN ŞENSES
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
1
SERTAÇ GÖKALTIN
SERİK BELEDİYESPOR
1
TALHA ÖZLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
TAŞKIN KARTAL
HEKİMOĞLU TRABZON
1
UMUT KEREM AYAR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
1
VOLKAN PALA
ARTVİN HOPASPOR
1
YELDAR YAMAÇ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
3. Grup
YAKUP ALKAN
YENİ MALATYASPOR
20
RECEP AKKEMİK
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
13
İLKER AVŞAR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
12
ALİ AYDEMİR
ANKARA ADLİYE SPOR
11
EMRE TURAN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
11
AHMET BAYKAL
PAYASSPOR
10
ALİ ÖZTÜRK
24ERZİNCANSPOR
10
AYKUT ÇİFT
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
10
SEDAT CENGİZ
GÖLCÜKSPOR
10
SERDAR EYLİK
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
10
ALİ SAY
FATSA BELEDİYESPOR
9
BURAK SÜLEYMAN
KOCAELİSPOR
9
FEVZİ CAN BOZKUŞ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
9
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
MUĞLASPOR
9
ALİCAN TEZ
SERİK BELEDİYESPOR
8
MELİH VARDAR
TURGUTLUSPOR
8
SİNAN PEKTEMEK
KOCAELİSPOR
8
YUSUF YILDIRIM
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
8
BATUHAN AYVAZ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
7
FURKAN TÜTÜNCÜ
1461 TRABZON
7
GÜNER OKAY
TURGUTLUSPOR
7
HAKAN AKMAN
SERİK BELEDİYESPOR
7
İSA GÜLER
BUCASPOR
7
MUHAMMET ALİ AYDIN
PAYASSPOR
7
SELÇUK KABAN
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
7
SERHAT MUTLU
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
7
SİNAN KALAYCI
SERİK BELEDİYESPOR
7
ALİ KEMAL YÜKSEKER
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
6
FATİH ÇAKIR
FATSA BELEDİYESPOR
6
FEYYAZ AYDİL
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
6
HÜSEYİN AFKAN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
6
MEHMET ALBAYRAK
CİZRE SPOR
6
MUHAMMED ENES YILMAZ
24ERZİNCANSPOR
6
MUSTAFA AYDOĞDU
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
6
ÖZCAN AYDIN
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
6
TANER ÇEKİÇ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
6
UĞUR UĞUR
GÖLCÜKSPOR
6
VOLKAN SERİM
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
6
CUMA MENİZE
BUCASPOR
5
EREN AÇIKGÖZ
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
5
GÖKDENİZ BAYRAKDAR
KOCAELİSPOR
5
MİKAİL ALBAYRAK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
5
OĞUZ AYDIN
BUCASPOR
5
SEFA NARİN
KOCAELİSPOR
5
SEMİH MUSTAFA USTA
CİZRE SPOR
5
EROL CAN AKDAĞ
GİRESUNSPOR
4
ERTUĞRUL YILDIRIM
TURGUTLUSPOR
4
GÖKHAN KORKMAZ
PAYASSPOR
4
MUSTAFA APARDI
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
NUREDDİN ERSOY
CİZRE SPOR
4
ÖMER YALÇIN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
RIDVAN ÇELİK
MUĞLASPOR
4
SABİT HAKAN YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
UMUT DİLEK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4
YILDIRAY KOÇAL
BUCASPOR
4
ZEKİ SİNANOĞLU
MUĞLASPOR
4
ALİ KETEN
KOCAELİSPOR
3
ANIL YILDIRIM
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3
BARIŞ ÇİÇEK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
3
BARIŞ ŞEN
GÖLCÜKSPOR
3
BURAK KOÇER
CİZRE SPOR
3
BURAK TEMİR
TRABZONSPOR A.Ş.
3
DENİZ KARADENİZ
PAYASSPOR
3
EKREM SÜTÇÜ
CİZRE SPOR
3
EMRE BAYRAM
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
EMRE HASAN BALCI
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
EMRE TOSUN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
FURKAN AKBULUT
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
3
İLYAS YILMAZER
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3
KIVANÇ KAYA
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
3
KUBİLAY SERBEST
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
3
MEHMET KAYA
SERİK BELEDİYESPOR
3
MUHAMMED KEREM AKTÜRKOĞLU
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3
MUHAMMED OĞUZHAN CEYLAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
3
MUTLU İLENGÖZ
ANKARA ADLİYE SPOR
3
MÜSLÜM TALŞİK
1461 TRABZON
3
RAMAZAN ÖZKABAK
MUĞLASPOR
3
RAŞİT SEVİNDİR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
SALİM İYİK
GÖZTEPE A.Ş.
3
SELİM DİLLİ
FATSA BELEDİYESPOR
3
SERHAN YILMAZ
1461 TRABZON
3
SERKAN ÇALIK
FATSA BELEDİYESPOR
3
ADEM AYDIN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
AHMET EREN
1461 TRABZON
2
ARDA KÜRŞAT KAYA
KASIMPAŞA A.Ş.
2
AYKUT ÇAKAY
ANKARA ADLİYE SPOR
2
BARIŞ TENŞİ
BUCASPOR
2
BARTU KURTULDU
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2
CEMAL DOĞU
CİZRE SPOR
2
CUMA ALİ ÜZÜM
PAYASSPOR
2
DOĞUKAN ÖKSÜZ
1461 TRABZON
2
EMRAH KAYA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
EMRE KORKMAZ
BUCASPOR
2
ERDEM KORKMAZ GÜNER
GÖLCÜKSPOR
2
ERDİ KASAPOĞLU
24ERZİNCANSPOR
2
EROL YÜKSEKER
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
FATİH ARAT
TURGUTLUSPOR
2
FATİH ÇOLAK
FATSA BELEDİYESPOR
2
FURKAN MEHMET TUNCER
TURGUTLUSPOR
2
GÖKHAN CİNGİRT
TURGUTLUSPOR
2
GÖKHAN KÖSEOĞLU
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2
GÖKHAN PAYAL
24ERZİNCANSPOR
2
HAKAN CAN ÇİMEN
MUĞLASPOR
2
HAMZA MUTLU
KOCAELİSPOR
2
HAYDAR DENİZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
HAYRİ MERT YOMRALIOĞLU
PAYASSPOR
2
İSMET KAVUŞTU
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
KADİR TORBACI
TURGUTLUSPOR
2
MAHMUT ŞEKER
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
MEHMET İNCEBACAK
TURGUTLUSPOR
2
MERT KURT
1461 TRABZON
2
MUHAMMED FURKAN IŞIK
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
MURAT BATUHAN ABDİKOĞLU
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
OĞUZ AKSOY
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
OSMAN BERKAY ÖZÇELİK
FATSA BELEDİYESPOR
2
OSMAN DOĞRU
ANKARA ADLİYE SPOR
2
OZAN CAN DURSUN
HACETTEPE SPOR
2
RIDVAN AYKAN
GÖLCÜKSPOR
2
RIZA ALTINTAŞ
KOCAELİSPOR
2
SALİM UZUN
TURGUTLUSPOR
2
SARUHAN FINDIKCI
BUCASPOR
2
SEFA KÜPELİ
24ERZİNCANSPOR
2
ŞEFİK KOZ
FATSA BELEDİYESPOR
2
TOLGA ŞAHİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
TUNCAY KILIÇ
24ERZİNCANSPOR
2
UĞUR ERK
GÖLCÜKSPOR
2
UĞUR KARAKOÇ
24ERZİNCANSPOR
2
YAĞIZCAN ERDEM
TRABZONSPOR A.Ş.
2
YAŞAR KAAN YILMAZ
CİZRE SPOR
2
ABDULLAH ALTINTAŞ
ALTAY
1
ABDURRAHMAN AYHANOĞLU
SERİK BELEDİYESPOR
1
ABUZER GAFFAR TOPLU
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
AHMET SARI
CİZRE SPOR
1
AHMET TEKER
SERİK BELEDİYESPOR
1
AKIN KARAASLAN
MUĞLASPOR
1
ARDA ŞAHİN
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
BARIŞ BAKIR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
BARIŞ SABANCI
MUĞLASPOR
1
BATUHAN BOYOĞLU
GÖLCÜKSPOR
1
BATUHAN DEMİREL
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
BATUHAN TÜRK
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
BERK AKINCI
MUĞLASPOR
1
BERKİN KAMİL ARSLAN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
BUĞRAHAN KARSLI
1461 TRABZON
1
BURAK ÖKSÜZ
24ERZİNCANSPOR
1
CAFER TOSUN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
CEMAL İŞLEYEN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
CENK ÖZKACAR
ALTAY
1
CEVHER TOKTAŞ
ANKARA ADLİYE SPOR
1
ÇAĞLAYAN GÜLÜGEN
BUCASPOR
1
ÇETİN TURAN
PAYASSPOR
1
EMİRHAN ÇOLAK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
EMRAH GÜNAYDIN
CİZRE SPOR
1
ENES ALIÇ
BUCASPOR
1
ERDİ TAŞKENT
SERİK BELEDİYESPOR
1
ERMAN KILIÇ
KEMERSPOR 2003
1
ERMAN TAŞKIN
OFSPOR A.Ş.
1
ERTAÇ BAĞCI
PAYASSPOR
1
EVREN HOROZAL
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
FAHRİ EREN PAMUK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
FATİH CİN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
FATİH SOMUNCU
ANKARA ADLİYE SPOR
1
FURKAN ÖZYAPI
GÖLCÜKSPOR
1
FURKAN ULUS
PAYASSPOR
1
GÖKHAN ÇETİNUS
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
GÖKHAN DİNCER
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
GÖKHAN ÜNVER
PAYASSPOR
1
HABİB UZUN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
HALİL İBRAHİM MIZRAP
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
HALİL YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
HASAN KAŞIKARA
GÜMÜŞHANESPOR
1
HÜSEYİN CANKUT ATASOY
FATSA BELEDİYESPOR
1
HÜSEYİN ÇİRAY
24ERZİNCANSPOR
1
HÜSEYİN İRİÇ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
İBRAHİM HAS
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
İSMAİL CAN ÇAVUŞLUK
BURSASPOR
1
İSMAİL KARAKAŞ
1461 TRABZON
1
İSMAİL YÜKSEK
GÖLCÜKSPOR
1
KAAN DORAK
SERİK BELEDİYESPOR
1
KEMAL CAN AYDEMİR
KOCAELİSPOR
1
KEREM PALA
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
KUTAY AYDIN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
MEHMET BERBER
TURGUTLUSPOR
1
MERT GÜNEY
ANKARA ADLİYE SPOR
1
MERT YAVUZ
KOCAELİSPOR
1
MERT YILDIRIM
CİZRE SPOR
1
MESUT ÖZDEMİR
KOCAELİSPOR
1
MUHAMMED AKYILDIZ
BUCASPOR
1
MUHAMMED RAŞİT ŞAHİNGÖZ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
MUHAMMET ARAN
24ERZİNCANSPOR
1
MUSTAFA SERKAN KOPARAN
ANKARA ADLİYE SPOR
1
MUSTAFA YILMAZ
TURGUTLUSPOR
1
MÜCAHİT HAKTAN KARABULUT
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
MÜMİN TALİP PAZARLI
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
OĞUZHAN KANDEMİR
FATSA BELEDİYESPOR
1
OĞUZHAN YALÇIN
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
ONUR ÖZCAN
GÖLCÜKSPOR
1
ÖMER AKMAN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1
ÖMER ÇETİNBAŞ
GÖLCÜKSPOR
1
ÖMER FARUK BOZ
GÖLCÜKSPOR
1
ÖMER KANBEROĞLU
BUCASPOR
1
ÖZCAN SERTGÖZ
BUCASPOR
1
ÖZGÜR KEDİKLİ
OFSPOR A.Ş.
1
ÖZKAN TOPRAK
TURGUTLUSPOR
1
RAUF ÖKTEM
ALANYASPOR
1
SABAHATTİN DESTİCİ
BUCASPOR
1
SADIK ARDA YILMAZTÜRK
24ERZİNCANSPOR
1
SAFA KINALI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SALİH SARIKAYA
ANKARA ADLİYE SPOR
1
SAMİ CAN ÖZKAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SEDAT DURSUN
BURSASPOR
1
SELÇUK VURAL
ARAKLI 1961 SPOR
1
SEMİH ERGÜL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
SERGEN ÇELİK
FATSA BELEDİYESPOR
1
SERHAT ZÜBEYR KORUK
TUZLASPOR A.Ş.
1
SERKAN ASAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SERKAN ŞİRİN
ANKARA ADLİYE SPOR
1
SERKAN YOLA
24ERZİNCANSPOR
1
SEZER YILDIRIM
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
SİNAN TURAN
MUĞLASPOR
1
TALHA CELLAT
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
TALHA MAYHOŞ
24ERZİNCANSPOR
1
TEVFİK ŞANVER
PAYASSPOR
1
TUGAY MEŞEKOPARAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
UĞUR BULUT
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
VEDAT ERÇİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
VELİ ORTAKCI
ANKARA ADLİYE SPOR
1
VOLKAN ÖZCAN
24ERZİNCANSPOR
1
YASİN ÇAKALOĞLU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
YUNUS EMRE ÇAKIR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
YUNUS ÖZDEMİR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
YUSUF ONUR ARIKAN
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Arşiv » TFF 3. Lig 2018-2019 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.HEKİMOĞLU TRABZON 32 18 12 2 47 17 30 66
2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 32 17 14 1 57 27 30 65
3.TİRE 1922 SPOR 32 16 11 5 48 27 21 59
4.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 32 16 9 7 50 30 20 57
5.ERGENE VELİMEŞE SPOR 32 13 11 8 43 33 10 50
6.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 32 12 8 12 44 45 -1 44
7.ARTVİN HOPASPOR 32 10 12 10 33 33 0 42
8.ERBAASPOR 32 9 13 10 35 35 0 40
9.YOMRA SPOR 32 10 9 13 39 46 -7 39
10.SİLİVRİSPOR 32 10 9 13 30 29 1 39
11.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 32 10 8 14 36 44 -8 38
12.ŞİLE YILDIZSPOR 32 11 5 16 45 47 -2 38
13.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 32 10 7 15 36 46 -10 37
14.ERZİN BELEDİYESPOR 32 7 16 9 47 43 4 37
15.KOZAN BELEDİYESPOR 32 9 10 13 28 36 -8 37
16.GEBZESPOR 32 7 13 12 30 38 -8 34
17.KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 32 1 5 26 16 88 -72 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
04.05.2019 15:30 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1-4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 ERZİN BELEDİYESPOR 2-3 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 YOMRA SPOR 1-3 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 HEKİMOĞLU TRABZON 1-2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 ŞİLE YILDIZSPOR 0-3 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
04.05.2019 15:30 ERBAASPOR 1-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig
1. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 1 GEBZESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 3 YOMRA SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
3.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GEBZESPOR
YOMRA SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
4.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
5.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
6.Hafta
GEBZESPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
7.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
YOMRA SPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 YOMRA SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
GEBZESPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
9.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 5 - 1 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
10.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
GEBZESPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
11.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 4 YOMRA SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 GEBZESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
12.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
GEBZESPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
13.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 YOMRA SPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERBAASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 GEBZESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
14.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
GEBZESPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 4 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
15.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
16.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 5 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
YOMRA SPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
17.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
GEBZESPOR 0 - 0 ERBAASPOR
18.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 ERBAASPOR
GEBZESPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
19.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 GEBZESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
20.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
GEBZESPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
21.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERBAASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 GEBZESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
22.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 YOMRA SPOR
GEBZESPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
23.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 GEBZESPOR
24.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
ERBAASPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
25.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
26.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRA SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
27.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
28.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
YOMRA SPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
29.Hafta
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 2 ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 4 SİLİVRİSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
30.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 3 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEBZESPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 GEBZESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR 3 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 0 YOMRA SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 7 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
33.Hafta
GEBZESPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 ERBAASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR 6 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 YOMRA SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
34.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ARTVİN HOPASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 3 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 3 SİLİVRİSPOR
ERBAASPOR 1 - 0 GEBZESPOR
TFF 3. Lig
2. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 DÜZCE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
3.Hafta
DÜZCE SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 3 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
KEMERSPOR 2003 2 - 0 DÜZCE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
5.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
6.Hafta
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 DÜZCE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
PAZARSPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
7.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 PAZARSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
8.Hafta
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
PAZARSPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 3 DÜZCE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 4 YENİ ORDUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
9.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 3 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
11.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE SPOR 2 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 YENİ ORDUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 PAZARSPOR
12.Hafta
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
13.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 YENİ ORDUSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE SPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
14.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 3 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 3 DÜZCE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
15.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 4 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZCE SPOR
16.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
17.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCE SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 YENİ ORDUSPOR
18.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 DÜZCE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 4 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
19.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
DÜZCE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 2 ALİBEYKÖYSPOR
20.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 7 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 YENİ ORDUSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 3 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
PAZARSPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
21.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
DÜZCE SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
22.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KEMERSPOR 2003 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 3 PAZARSPOR
24.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
25.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
26.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
27.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 PAZARSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 4 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
28.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KEMERSPOR 2003
PAZARSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
29.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 PAZARSPOR
30.Hafta
YENİ ORDUSPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 3 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 KEMERSPOR 2003
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
31.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 5 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 1 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
32.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
DÜZCE SPOR 3 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 3 KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
33.Hafta
KEMERSPOR 2003 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 5 - 2 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 YENİ ORDUSPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 1 PAZARSPOR
34.Hafta
DÜZCE SPOR 0 - 6 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
PAZARSPOR 3 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 6 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 3 ALİBEYKÖYSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. Lig
3. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BUCASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
2.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
PAYASSPOR 1 - 0 BUCASPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
3.Hafta
CİZRE SPOR 2 - 2 BUCASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
4.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 4 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 1461 TRABZON
CİZRE SPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
6.Hafta
1461 TRABZON 2 - 2 CİZRE SPOR
PAYASSPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
BUCASPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 4 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
7.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BUCASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
8.Hafta
PAYASSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
BUCASPOR 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
9.Hafta
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 2 - 1 TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
TURGUTLUSPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
11.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
12.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
13.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 0 BUCASPOR
14.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 TURGUTLUSPOR
PAYASSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 0 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
BUCASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
15.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BUCASPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
16.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 1461 TRABZON
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
17.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BUCASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
18.Hafta
1461 TRABZON 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BUCASPOR
PAYASSPOR 2 - 3 CİZRE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
19.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BUCASPOR 0 - 1 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
20.Hafta
BUCASPOR 1 - 3 CİZRE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
21.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
22.Hafta
1461 TRABZON 2 - 0 MUĞLASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 1 KOCAELİSPOR
PAYASSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
23.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
24.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 2 CİZRE SPOR
25.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 BUCASPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
26.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 4 1461 TRABZON
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 CİZRE SPOR
27.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 PAYASSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 BUCASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
28.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 3 ANKARA ADLİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
PAYASSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
29.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 PAYASSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 4 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 1 - 0 BUCASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
30.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 2 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
PAYASSPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
31.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
32.Hafta
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 FATSA BELEDİYESPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
33.Hafta
MUĞLASPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1461 TRABZON 2 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 1 BUCASPOR
34.Hafta
CİZRE SPOR 4 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BUCASPOR 2 - 4 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 5 GÖLCÜKSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
2. Grup
ANIL GİR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
16
TURGAY AN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
16
ERCAN GÜNERİ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
15
GÜNEY TUTCUOĞLU
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
13
NEVZAT BİLEN
OFSPOR A.Ş.
13
OĞUZHAN TÜRKMEN
KIZILCABÖLÜKSPOR
13
ALPER YENER
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
12
BATUHAN ER
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
12
EMRE GEMİCİ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
11
GÖKHAN AYDAŞ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
11
GÖKHAN ÖZER
KIZILCABÖLÜKSPOR
11
BARAN BASUT
ADIYAMAN 1954 SPOR
10
BARIŞ KAZER
ÇATALCASPOR
10
ERGUN CENGİZ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
10
SAMET DAĞLI
KIZILCABÖLÜKSPOR
10
ŞAHİN FISTIKCI
EROKSPOR A.Ş.
10
EFE CAN ÇÖLBEKLER
EROKSPOR A.Ş.
9
FATİH ŞERİFOĞLU
ALİBEYKÖYSPOR
9
HASAN KAYA
MKE ANKARAGÜCÜ
9
İSMAİL KÖSE
GÖZTEPE A.Ş.
9
METEHAN MİMAROĞLU
ALİBEYKÖYSPOR
9
EMRE OKUR
KEMERSPOR 2003
8
SEFA DURMUŞ
EROKSPOR A.Ş.
8
SERDAR CANSU
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
8
SİNAN UZUN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
8
CENK CENGİZ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
7
HALİL ÇELİK
EROKSPOR A.Ş.
7
İSMAİL BULUT
ADIYAMAN 1954 SPOR
7
UMUT KORAY ÖZ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
7
ALİ HAN TUNÇER
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
6
ATİLLA AYBARS GARHAN
DÜZCE SPOR
6
BURAK AYDIN
YENİ ORDUSPOR
6
DOĞUKAN İNCİ
KARŞIYAKA
6
ERAY PAZAR
EROKSPOR A.Ş.
6
ESER AKBAŞ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
6
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
ALİBEYKÖYSPOR
6
ÖZGÜR GÜLER
KARŞIYAKA
6
TALHA AYDEMİR
DÜZCE SPOR
6
UĞUR AYHAN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
6
BAHTİYAR DOLMA
ADIYAMAN 1954 SPOR
5
KUDRET KANOĞLU
ÇATALCASPOR
5
NİYAZİ ÇOLAK
OFSPOR A.Ş.
5
TAYGUN VURGUN
KIZILCABÖLÜKSPOR
5
UĞUR ERDOĞAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
5
ALPEREN DOĞAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
ARİF GÜNER
ÇATALCASPOR
4
BARIŞ BOZDİLKİ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
4
BERKAY ÇAKIR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
4
BURHANETTİN ÇAKIREFE
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
4
ÇAĞRI TEKİN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
HÜSEYİN KORKMAZ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
4
İLYAS URAL
KIZILCABÖLÜKSPOR
4
MELİH ŞENCAN
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
4
MUSTAFA ALTUN
KIZILCABÖLÜKSPOR
4
ÖMER FARUK SEZGİN
ÇATALCASPOR
4
SEBAHATTİN USTA
YENİ ORDUSPOR
4
SONER ERGENÇAY
PAZARSPOR
4
TUFAN DENİZ GELEN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
TUNAHAN BİRİNCİ
DÜZCE SPOR
4
AHMET MUMİN PAPAKER
KEMERSPOR 2003
3
ALİ AKBURÇ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
3
ALPER KARAMAN
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK
3
BERAT SATILMIŞ
EROKSPOR A.Ş.
3
BURAK KAVLAK
YENİ MALATYASPOR
3
BÜLENT KALECİKLİ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
3
CAN MUHAMMET VURAL
PAZARSPOR
3
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
3
CIHAD ATEŞ
ALTINORDU A.Ş.
3
EMRAH TACİR
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
EMRE TURGUT
ÇATALCASPOR
3
EŞREF KOÇAK
ADIYAMAN 1954 SPOR
3
HAKAN SAYAR
BERGAMA BELEDİYESPOR
3
KADİR YILMAZ ÇELİK
PAZARSPOR
3
KERİM BÖLÜK
YENİ ORDUSPOR
3
MUHAMMED EMİN BALCILAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
MUHAMMED ŞAMİL GÜNAY
BERGAMA BELEDİYESPOR
3
NURİ KAYA
KEMERSPOR 2003
3
OZAN KARABACAK
BOLUSPOR
3
ÖMER FARUK ACI
ÇATALCASPOR
3
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
OFSPOR A.Ş.
3
SAFA ÇAĞLAR
ALİBEYKÖYSPOR
3
SAMET CANTÜRK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
SİNAN YAZICI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
SUAT MEDE
ALİBEYKÖYSPOR
3
TAHA BATUHAN YAYIKCI
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
YASİN ELMAS
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
AHMET GÜVEN
GÜMÜŞHANESPOR
2
AHMET MARAN
KEMERSPOR 2003
2
ALİ HELVACI
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
ALİ SİNAN GAYLA
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
ARİF CILAK
KARŞIYAKA
2
AYKUT ÖZTÜRK
YENİ ORDUSPOR
2
BARIŞ DİLLİOĞLU
ÇATALCASPOR
2
BARTU UMUT
KARŞIYAKA
2
BATUHAN KARAGÖZ
ADIYAMAN 1954 SPOR
2
BÜLENT KOCABEY
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
BÜNYAMİN BALAT
ALİBEYKÖYSPOR
2
CELAL HANALP
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
DEVRİM AKSONGUR
HENDEK SPOR
2
EMİRHAN ATİLLA
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
EMRE İŞÇİLER
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
ENGİN GÜNGÖR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ERSİN ASLANTOĞ
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
FAHRİ EREN PAMUK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
2
FATİH ŞEN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
FERHAT DUMAN
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
FEYZULLAH ŞAHİN GÜNEŞ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
HAKAN AKBAŞ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
HASAN EMİROĞLU
ALANYASPOR
2
İLHAN ASLANOĞLU
ADIYAMAN 1954 SPOR
2
KEREM HAKAN VAPURLUOĞLU
YENİ ORDUSPOR
2
MEHMET ERSAVAŞ
DÜZCE SPOR
2
MEHMET MEKE
KEMERSPOR 2003
2
MUHAMMET CAN ÖZTÜRK
ELAZİZ BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA AŞAN
KARŞIYAKA
2
MUSTAFA CEVRET
ALİBEYKÖYSPOR
2
MUSTAFA KAYABAŞI
YENİ ORDUSPOR
2
OKTAY AYDİN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
OKTAY KANCI
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
2
OSMAN ŞAHİN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
SERGEN İLHAN
EROKSPOR A.Ş.
2
UĞUR ADEM GEZER
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
YAKUP DEMİR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
YENAL TUNCER
KEMERSPOR 2003
2
YUSUF TÜRK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
ZİYA ŞAKAR
OFSPOR A.Ş.
2
ABDURRAHMAN İLKYAZ
ÇATALCASPOR
1
AHMET TAMET
OFSPOR A.Ş.
1
AHMET TUNA AKIL
ERBAASPOR
1
ALTAN AKSOY
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
BARIŞ BOZAL
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1
BARIŞ GÖK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
BARIŞ GÜRAL
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK
1
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
1
BİLAL ÖZHAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
BURAK KARAPINAR
KARŞIYAKA
1
BURAK TURAN
KASIMPAŞA A.Ş.
1
CEMAL ŞENER
ÇATALCASPOR
1
CİHAT KAHRAMAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
ÇAĞATAY ENES KARACA
OFSPOR A.Ş.
1
DENİZ BAĞLAN
ÇATALCASPOR
1
EGEMEN ZENGİN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
EMRAH KAYA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
EMRAH SÜRÜCÜ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1
EMRE AKDAĞ
ÇATALCASPOR
1
EMRE KESKİN
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK
1
EMRE PEHLİVAN
ALİBEYKÖYSPOR
1
EMRE TOPTAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ENES NALBANTOĞLU
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
ERDİNÇ KARAKAŞ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
ERMAN KILIÇ
KEMERSPOR 2003
1
ERTUĞRUL KÖKTÜRK
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
FAHRİ GENÇ
KEMERSPOR 2003
1
FATİH KARSLI
ADIYAMAN 1954 SPOR
1
FATİH ÖZÇELİK
YENİ ORDUSPOR
1
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
YENİ ORDUSPOR
1
FIRAT ARAS
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
FUAT YAMAN
ÇATALCASPOR
1
FURKAN AYDIN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
FURKAN IŞIKDEMİR
YENİ ORDUSPOR
1
FURKAN SAKI
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
FURKAN YİĞİT
YENİ MALATYASPOR
1
GÖKALP SEÇAL
PAZARSPOR
1
GÜRKAN ALVER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
HAMZA İPEKCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
HARUN ATALAY
KARŞIYAKA
1
HASAN CAN YALÇINTEKİN
ALANYASPOR
1
HAYRULLAH ÇELİK
EROKSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN ATALAY
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
KAAN AŞNAZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
KADİR KURT
YUKATEL DENİZLİSPOR
1
KADİR YAZICI
ALTAY
1
KAYHAN ARDUÇ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1
KAZIM KOPUZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
KEMAL İŞLEMEK
DÜZCE SPOR
1
MAHMUT MERT KALKAN
KEMERSPOR 2003
1
MAZLUM ÖNDİL
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
MEHMET ARI
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
MEHMET AYTEMİZ
PAZARSPOR
1
MEHMET KURUOĞLU
DÜZCE SPOR
1
MEHMET TOLUNAY GÜL
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET YEŞİL
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MELİH KABASAKAL
EROKSPOR A.Ş.
1
MERT KÜRKÇÜ
DÜZCE SPOR
1
MERT NARİN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MERT ÖZMEN
PAZARSPOR
1
MERT SOMAY
ALİBEYKÖYSPOR
1
MERTKAN GÜNEYSU
OFSPOR A.Ş.
1
METİN PEKER
KARŞIYAKA
1
MİRAÇ TÜRKYILMAZ
OFSPOR A.Ş.
1
MİTHAT YAŞAR
YENİ ORDUSPOR
1
MUHAMMED CAN
DÜZCE SPOR
1
MUHAMMET FATİH ÖZTEKİN
KARŞIYAKA
1
MUHAMMET FETTAHOĞLU
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
MUHSİN POLAT
OFSPOR A.Ş.
1
MURAT SEVİMLER
ALANYASPOR
1
MURAT ŞİMŞEK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MURATHAN BURUŞ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MUSTAFA DEĞİRMENCİ
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA EMİN BİRİNCİ
EROKSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ETHEM ERBOĞA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA SOYTAŞ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA YÜKSEKTEPE
MANAVGAT BELEDİYESPOR
1
NİHAT ŞİMŞEK
ALİBEYKÖYSPOR
1
OĞUZHAN BİRBEN
PAZARSPOR
1
OKTAY GÜMÜŞ
PAZARSPOR
1
ONUR KIZILTAŞ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
OSMAN BERK KINLI
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
OSMAN BODUR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
OZAN İPEK
YENİ AMASYA SPOR
1
OZAN MURAT BAŞYILMAZ
TİRE 1922 SPOR
1
ÖMER YALÇIN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
RAMAZAN SAL
YENİ ORDUSPOR
1
RAMAZAN TARIK ERGUT
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
REHA KURT
ERBAASPOR
1
SAMET ÖNGER
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
SEDAT DAĞ
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1
SEDAT YAHŞİ
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
SELİM GÖDEBİL
ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR
1
SEMİH EKMEN
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
SERDAR KARADUMAN
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
SERGEN EKİNCİ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
SERHAT MADEN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
SERHAT YAZGAN
BAYRAMPAŞA
1
SONER BİRİNCİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
TUGAY YILDIRIM
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
1
TUNCER BAYSAL
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
UFUK AYAYDIN
ARTVİN HOPASPOR
1
UFUK ÖZCAN
ÇATALCASPOR
1
UĞUR BULUT
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
UĞUR İMİR
ÇATALCASPOR
1
UĞUR KARAKOÇ
24ERZİNCANSPOR
1
UĞUR UĞUR
GÖLCÜKSPOR
1
YUNUS CAN BOZKIR
ELAZİZ BELEDİYESPOR
1
ZAFER ÇEVİK
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
ZEKERİYA ÇAKIRCA
KEMERSPOR 2003
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.