TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Spor Toto 1. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
14.12.2021 13:30 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
14.12.2021 13:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14.12.2021 19:00 ALTINORDU - KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
15.12.2021 13:30 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
15.12.2021 16:00 YILPORT SAMSUNSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR Detaylar Detaylar
15.12.2021 19:00 NASADOGE MENEMENSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
15.12.2021 19:00 EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.12.2021 13:30 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR Detaylar Detaylar
16.12.2021 19:00 ADANASPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
MKE ANKARAGÜCÜ
Spor Toto 1. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 13 9 1 3 23 14 9 28
2.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 14 8 3 3 24 12 12 27
3.MKE ANKARAGÜCÜ 14 8 3 3 23 11 12 27
4.EYÜPSPOR 14 8 3 3 24 18 6 27
5.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 14 8 1 5 22 12 10 25
6.YILPORT SAMSUNSPOR 14 6 4 4 20 18 2 22
7.TUZLASPOR A.Ş. 13 6 3 4 15 11 4 21
8.İSTANBULSPOR A.Ş. 14 6 2 6 23 21 2 20
9.KOCAELİSPOR 14 6 2 6 14 16 -2 20
10.GENÇLERBİRLİĞİ 14 6 2 6 16 20 -4 20
11.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 14 5 4 5 18 16 2 19
12.ADANASPOR A.Ş. 15 5 4 6 17 19 -2 19
13.BURSASPOR 14 5 2 7 20 22 -2 17
14.NASADOGE MENEMENSPOR 13 5 2 6 18 23 -5 17
15.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 15 5 2 8 17 22 -5 17
16.ALTAŞ DENİZLİSPOR 14 4 3 7 14 21 -7 15
17.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 13 4 1 8 14 20 -6 13
18.ALTINORDU 15 4 1 10 15 29 -14 13
19.BALIKESİRSPOR 13 2 1 10 9 21 -12 7
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2021-2022

1.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 4 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 ALTINORDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 3 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ALTINORDU 1 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DENİZLİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BURSASPOR
3.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. 0 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ALTINORDU
4.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ADANASPOR A.Ş. 6 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 2 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR 4 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 ALTINORDU
KOCAELİSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 3 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 DENİZLİSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
7.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BURSASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
MENEMENSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 ALTINORDU
DENİZLİSPOR 2 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
8.Hafta
ALTINORDU 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 5 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. 3 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 6 - 2 ALTINORDU
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 2 BURSASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
11.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ALTINORDU
BURSASPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
12.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU 1 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİSPOR 2 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
13.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 2 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
14.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
15.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 3 BURSASPOR
ALTINORDU 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
16.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - ALTAŞ DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BALIKESİRSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - NASADOGE MENEMENSPOR
BURSASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
17.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU - KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
NASADOGE MENEMENSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BALIKESİRSPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
BALIKESİRSPOR - ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ - NASADOGE MENEMENSPOR
BURSASPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR - EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
19.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
NASADOGE MENEMENSPOR - BURSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
EYÜPSPOR - BALIKESİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
20.Hafta
ALTINORDU - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - TUZLASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BURSASPOR
EYÜPSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
21.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ADANASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
KOCAELİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. - ALTINORDU
NASADOGE MENEMENSPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
YILPORT SAMSUNSPOR - KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BURSASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU - İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - EYÜPSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR
BURSASPOR - ALTINORDU
24.Hafta
EYÜPSPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. - ALTAŞ DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR - KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BURSASPOR
ALTINORDU - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
25.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - EYÜPSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
NASADOGE MENEMENSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - YILPORT SAMSUNSPOR
BURSASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - ALTINORDU
26.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ALTINORDU - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
EYÜPSPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - BURSASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
27.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - EYÜPSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - ADANASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ALTAŞ DENİZLİSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - TUZLASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - ALTINORDU
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
YILPORT SAMSUNSPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
ADANASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - BURSASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
29.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BURSASPOR - BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ALTINORDU
30.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
KOCAELİSPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BURSASPOR
ALTINORDU - ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - EYÜPSPOR
31.Hafta
NASADOGE MENEMENSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - ALTINORDU
BURSASPOR - KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
32.Hafta
BALIKESİRSPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
KOCAELİSPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ALTINORDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - BURSASPOR
TUZLASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR - EYÜPSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
33.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
EYÜPSPOR - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ - ALTINORDU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - KOCAELİSPOR
34.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BURSASPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
35.Hafta
EYÜPSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BURSASPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KOCAELİSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
36.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTAŞ DENİZLİSPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
BALIKESİRSPOR - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
KOCAELİSPOR - ALTINORDU
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
37.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR - BURSASPOR
NASADOGE MENEMENSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR - ALTAŞ DENİZLİSPOR
ALTINORDU - BALIKESİRSPOR
EYÜPSPOR - KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - TUZLASPOR A.Ş.
38.Hafta
BURSASPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR - ALTINORDU
İSTANBULSPOR A.Ş. - ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - MKE ANKARAGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR - EYÜPSPOR
KOCAELİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.