TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 17.10.2018
Spor Toto Süper Lig'de 9. hafta karşılaşmaları 19, 20, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde, Spor Toto 1. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları 19, 20, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde, TFF 2. Lig'de 8. hafta karşılaşmaları 17 Ekim tarihinde, TFF 3. Lig'de 8. hafta karşılaşmaları 17 Ekim, TFF 2. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları 21 Ekim tarihinde, TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları 21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak.


Karşılaşmaların programı, maç detayları ve sonuçlar şöyle:

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2018
14:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) ARİF DİLMEÇ
(D) TAYFUN SARI
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) EKREM ÖZTEMEL
17.10.2018
14:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BELEDİYESPOR -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) HASAN KAÇAR
(Y) ADEM ŞAHAN
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) YAŞAR CAN TEMİZEL
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) ALPASLAN ACAR
17.10.2018
14:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
TOKATSPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) AYKUT ONAR
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) FATİH SUCUOĞLU
(T) YUSUF CİNEL
17.10.2018
14:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. (H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) AHMET ULU
(D) VOLKAN CİNDEMİR
(G) MUKADDEM GÜLPINAR
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) BÜLENT ARAL
17.10.2018
15:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) AHMET DEVECİ
(D) YÜCEL BÜYÜK
(G) MEHMET KONAR
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
17.10.2018
15:00
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) KORAY BAKIŞ
17.10.2018
15:00
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(Y) FERDİ KARADORUK
(D) ALİ YILMAZ
(G) HAMDİ KÖSE
(T) CABİR KAŞDEMİR
17.10.2018
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) ALKAN PARSAK
(G) ADEM AYDIN
(T) BİLAL SATICI
17.10.2018
19:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) VELİ KARAKAYA
(Y) EFE KURTULUŞ
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(D) ALİ CAN SOYDAL
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) ONUR AYDEMİR

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2018
14:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) SERCAN YILMAZ
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(Y) BERKAY DABAN
(D) FURKAN BAKAN
(G) MUZAFFER SATICI
(T) HİDAYET AYGÜN
17.10.2018
14:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) BURAK PAKKAN
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK
(D) ÖMER KOCABEY
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) SERKAN KURAL
(T) FERAMUZ ERDİN
17.10.2018
14:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. (H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) İLKER AYTEN
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) ÜNAL AKÇA
(T) MURAT KURT
17.10.2018
14:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) SEMİH KURT
(Y) HAKAN BETAŞ
(Y) ÇAĞLAR ÖZTÜRK
(D) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(G) TURGAY DUMAN
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
(T) ÖMER AKSOY
17.10.2018
14:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) EMRE KARGIN
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(D) SEZER POLAT
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) AKIN KILAVUZ
17.10.2018
15:00
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) CİHAN AYDIN
(Y) BARKIN GÜDÜ
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) OKAN ARSLAN
17.10.2018
15:00
ESENLER STADI EYÜPSPOR -
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. (H) EGEMEN ARTUN
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) BORAN TURHAN
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) MEHMET DOĞAN
(T) KEMAL ÖZBEK
17.10.2018
15:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
SARIYER (H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(D) MEHMET GÜNGÖR
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) MURAT ILGIN
(T) İBRAHİM YILMAZ
17.10.2018
15:00
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) BİRTAN YAVUZ
(Y) ERTAN DEMİRCİ
(D) MEHMET TERECE
(G) FAİK KAPSIZ
(T) HAKAN ALTINKAYA

TFF 3. Lig -  Grup 1. Grup -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2018
14:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI HEKİMOĞLU TRABZON -
Detaylar
YOMRASPOR (H) FURKAN AKSUOĞLU
(Y) SONER AKGÜN
(Y) MUHARREM ONUR İBRAHİMOĞLU
(D) MURAT KASAP
(G) İRFAN UĞURLUAY
(T) ÇETİN ÇOBAN
17.10.2018
14:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
KOZAN BELEDİYESPOR (H) ÖZGÜR REHA ALICI
(Y) MERT TÜRK
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(D) BURAK YÜCETAĞ
(G) MURAT ESENLİK
(T) OZAN CANYURT
17.10.2018
14:30
NEVŞEHİR GAZİ STADI NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) UFUK TONBUL
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) BÜLENT KORKMAZ
(D) TOLGA ELİKCİOĞLU
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
17.10.2018
14:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) SERKAN PINAR
(Y) MERT BAYKAL
(Y) SABRİ ÖĞE
(D) MELİH ALDEMİR
(G) ENGİN LAKOT
(T) İLKER ÖZKAN
17.10.2018
15:00
ŞİLE STADI ŞİLE YILDIZSPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) UĞUR AKALP
(Y) ALİ KILIÇ
(D) EMRE KÜÇÜK
(G) MUZAFFER URLU
(T) ENGİN IŞIK
17.10.2018
15:00
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
ARTVİN HOPASPOR (H) SEFA CAN MERAL
(Y) BARIŞ SUN
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU
(D) FATİH SAYAR
(G) İLKAY AYDIN
(T) MURAT KARAKAYA
17.10.2018
15:00
GEBZE ALAETTİN KURT STADI GEBZESPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) BURAK KAPLAN
(Y) ERDİNÇ ZENGİ
(Y) SİNAN ERTİNĞÜ
(D) ERTUĞRUL KÖSTERELİOĞLU
(G) ALİ ÇOLAK
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
17.10.2018
15:00
ERGENE VELİMEŞE STADYUMU ERGENE VELİMEŞE SPOR -
Detaylar
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ (H) BATUHAN BAYAR
(Y) SELİM KONUKÇU
(Y) ERTUNÇ KAPLAN
(D) BERKAY ERDEMİR
(G) SEDAT KARA
(T) HAKAN BAŞ

TFF 3. Lig -  Grup 2. Grup -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2018
14:00
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) ÖZGÜR TOLGA ÖZCAN
(Y) ALİCAN UZ
(D) ATAKAN KOZİK
(G) RAHİM ONAR
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
17.10.2018
14:00
HOPA İLÇE PAZARSPOR -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(Y) SUAT FİDAN
(D) METİN ATEŞ
(G) NAMIK ORHAN
(T) ÜNSAL KAYA
17.10.2018
14:00
7 OCAK STADI OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) ÖMER ŞİVKA
(Y) SELİM ŞENÖZ
(Y) GÖKTUĞ HAZAR EREL
(D) GÖKHAN DERELİ
(G) MUSTAFA DÜZKAYA
(T) YALÇIN GÜL
17.10.2018
14:30
AKTEPE STADI ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) OĞUZHAN AKSU
(Y) ÖMER YÜZER
(Y) SELÇUK KAPLAN
(D) ÜMİT ÇAKIR
(G) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
17.10.2018
14:30
KIRŞEHİR AHİ KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ALİBEYKÖYSPOR (H) ALPASLAN ŞEN
(Y) AKIN KARABACAK
(Y) KEREM KALKAN
(D) HAMZA PEHLİVAN
(G) ÖMER KARACA
(T) ŞENER AYDOĞDU
(T) SEBAHATTİN ARTUN
17.10.2018
15:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ ESENLER EROKSPOR -
Detaylar
DÜZCESPOR (H) SAİT TUZCU
(Y) NECDET ÇELİK
(Y) ŞEFİK ÖNER
(D) ABDULBAKİ AYYILDIZ
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) BÜLENT KAR
17.10.2018
15:00
ZİYA ALTINOĞLU STADI HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR (H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) SERHAT SAĞIR
(Y) KEREM İLİTANGİL
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) ABDULLAH AYAR
(T) NEVZAT SÜZEN
17.10.2018
15:00
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
ADIYAMAN 1954 SPOR (H) SİNAN ÖZCAN
(Y) MUSTAFA ZIVALI
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(D) ADEM KORKMAZ
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) ALİ AĞILÖNÜ
17.10.2018
15:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) EREN GÖKMEN
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) MUSTAFA TOSUN
(D) FURKAN GÜNEY
(G) ALİ ZAĞLI
(T) ZEKERİYA HANÇER
(T) HÜSEYİN DEMİR

TFF 3. Lig -  Grup 3. Grup -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2018
14:00
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) SERKAN ÖKSÜZ
(D) EMRE CAN TATLIYER
(G) ERCAN YILDIRIM
(T) LEVENT ERGEN
17.10.2018
14:00
FATSA İLÇE STADI FATSA BELEDİYESPOR -
Detaylar
CİZRE SPOR (H) MEHMET ALİ ÖZER
(Y) MUSTAFA ÇEVİK
(Y) AHMET YAŞILAK
(D) KUTLUHAN TAŞCI
(G) GÜNAY GÜLOĞLU
(T) SİNAN IŞIK
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
17.10.2018
14:00
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. (H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) TOLGA ATASOY
(D) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) İSMET KEKLİK
17.10.2018
15:00
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) BURAK GÜNER
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(Y) MEHMET DURA
(D) AHMET ECEVİT
(G) MURAT ŞENER
(T) BÜLENT FİL
(T) ZİYA DİLMEN
17.10.2018
15:00
SERİK İSMAİL OĞAN SERİK BELEDİYESPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) ÇAĞLAR DEMİRKIRAN
(D) MURAT ERCAN
(G) TUFAN AKÇAY
(T) MESUT CEM ERKUL
17.10.2018
15:00
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) TARIK GÜLDAL
(Y) FERHAT DALGIÇ
(Y) MEHMET KİRİŞÇİOĞLU
(D) TURHAN BEYKE
(G) ZİYA FİDAN
(T) FİRUZ ERDİL
17.10.2018
15:00
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
HALİDE EDİP ADIVARSPOR -
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) EMRE KORKMAZ
(Y) KADİR BEYAZ
(Y) ENES BİROĞLU
(D) ÖZGÜR KÖSE
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) AHMET AKSOYEK
17.10.2018
15:00
İHSANİYE İLÇE STADI GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
1461 TRABZON (H) SAFA YILMAZ
(Y) ADNAN AKBULUT
(Y) UMUT İNCİLİ
(D) YAVUZ YASUL
(G) ABDULKERİM TÖR
(T) MUSTAFA YILMAZ
17.10.2018
19:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) BURAK DOĞRU
(G) MESUT CARIK
(T) SERKAN DİYEMLİ

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2018
14:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR    
21.10.2018
14:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR    
21.10.2018
14:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -
Detaylar
BAYRAMPAŞA    
21.10.2018
14:30
OSTİM STADI HACETTEPE SPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR    
21.10.2018
15:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR    
21.10.2018
15:00
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
21.10.2018
19:00
SAMSUN YENİ 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966    
21.10.2018
19:00
YENİ SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR    
21.10.2018
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
EYÜPSPOR    
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.