TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak 24.09.2018
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanyada yapılacak
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belediyeler ile işbirliği içinde düzenlenen 2018- 2019 sezonu Plaj Futbolu Ligi etapları tamamlandı. 14 merkezde düzenlenen etaplara 68 takım ve yaklaşık 1000 sporcu katıldı.Bu sezon yerel etaplara Kocaeli Büyükşehir ile Adilcevaz (Bitlis), Alanya (Antalya), Arsuz (Hatay), Dikili (İzmir), Erciş (Van), Karasu (Sakarya), Karataş (Adana), Manavgat (Antalya), Menderes (İzmir), Seferihisar (İzmir), Selçuk (İzmir), Tepebaşı (Eskişehir) ve 19 Mayıs (Samsun) belediyeleri ev sahipliği yaptı. 

Plaj Futbolu Milli Takımımıza oyuncu havuzu oluşturan bu etaplarda mevcut Plaj Futbolu Milli Takımı oyuncuları da yer aldı. Etap birincilerinin katılımı ile tamamlanacak organizasyonun finalleri, 24- 30 Ekim tarihlerinde Alanya'da gerçekleştirilecek.

23 Ekim tarihinde saat 17.00'de Alanya Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek kura çekimi sonrasında 24 Ekim tarihinde eleme turu müsabakaları, 25 - 27 Ekim tarihleri arasında ise grup müsabakaları yapılacak. 1 günlük dinlenmenin ardından 29 Ekim tarihinde oynanacak yarı finaller ve 30 Ekim tarihinde yapılacak üçüncülük ve final karşılaşmaları ile şampiyona sona erecek.

TFF Plaj Futbol Ligi Statüsü'nün 4. maddesinin 8. bendine göre yerel etaplarda birinci olan takımların, sporcu listelerini hem "word" hem de "pdf" formatında imzalı şekilde plajfutbolu@tff.org adresine en geç 12 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar göndermeleri gerekmektedir. Etap organizasyonlarında verilen listelerden statü gereği en fazla 3 yerli sporcu değişikliği yapılabilir. Listelerin 12 sporcu, 3 teknik-idari ekip (şoför dahil) olacak şekilde hazırlanması zorunludur.

Plaj Futbolu Ligi etap birincilerinin yer aldığı liste ve final organizasyonunun müsabaka yapısına ilişkin bilgiler şu şekilde:

Plaj Futbolu Etap Birincileri ve Final Organizasyonu Müsabaka Yapısı

Plaj Futbolu Final Organizasyonu Takım Kafile Listesi

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.