TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Plaj Futbol Ligi » Plaj Futbolu Ligi Haber Detay Sayfası
2017 TFF Plaj Futbolu Ligi etap organizasyonları başlıyor 16.06.2017
2017 TFF Plaj Futbolu Ligi etap organizasyonları başlıyor

2017 TFF Plaj Futbolu Ligi etap organizasyonları için başvuru alınmaya başlandı. Etap düzenlemeye aday olan belediye, dernek, resmi veya özel kurum ve kuruluşlar, tekliflerini, ekteki formları doldurarak 30 Haziran 2017 Cuma günü 17.00'a kadar bağlı bulundukları TFF Bölge Müdürlükleri'ne veya plajfutbolu@tff.org adresine ulaştırmaları gerekiyor.

Etap organizatörü; müsabaka alanının hazırlanması ve düzeninden, müsabakaların genel organizasyonundan, gerekli sağlık ve güvenlik önlemlerinin alınmasından sorumlu olacak.  Etaplar, başvurular sonrasında yapılacak değerlendirme sonucunda, Temmuz - Ağustos ayları arasında, etap organizatörlerinden gelmiş talepler dikkate alınarak TFF Grassroots Müdürlüğü tarafından hazırlanacak takvim çerçevesinde planlanacak.

Her etap 4 takımın katılımıyla düzenlenecek olup 4'ten daha az sayıda takımın başvuru yapması halinde etap organizasyonu yapılmayacak. Her bir etapta maçlar 2 gün içerisinde tamamlanacak.

2017 TFF Plaj Futbolu Ligi Futbolcu Uygunluğu
• Müsabakalara katılacak futbolcuların katılım formunu eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları şarttır. 18 yaşın altındaki futbolcular velilerinin imzalayacağı muvafakatname ile lige katılabilirler.
• Müsabakalara katılacak futbolcuların 01.01.1977 ilâ 31.12.2000 tarihleri arasında doğmuş olmaları zorunludur. Futbolcu uygunluğunun belirlenmesinde yaş tashihleri dikkate alınmaz.
• Takımların listesinde, Plaj Futbolu Milli Takım futbolcuları hariç, 01.01.1987 tarihinden önce doğmuş en fazla 3 futbolcu yer alabilir ve müsabakalarda oynayabilir
• PFL takımları bu maddede belirtilen şartlara sahip olmak koşuluyla en fazla 3 yabancı uyruklu futbolcuyu kadrolarında bulundurabilir ve sahaya sürebilir.

2017 TFF Plaj Futbolu Ligi Etap Başvuru Formu için Tıklayınız...

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.