TFF
HOME
TFF
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
 
 
Women's 1. League
Groups 
1. Half 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Half 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  P W D L F A AV P
1.ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR 18 16 2 0 75 4 71 50
2.BEŞİKTAŞ A.Ş. 18 13 3 2 43 22 21 42
3.KONAK BELEDİYE SPOR 18 13 3 2 74 17 57 42
4.KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 18 10 1 7 26 22 4 31
5.KİREÇBURNU 18 9 1 8 28 47 -19 28
6.FATİH VATAN SPOR 18 6 1 11 24 35 -11 19
7.AMED SPORTİF FAALİYETLER 18 5 1 12 21 40 -19 16
8.TRABZON İDMANOCAĞI 18 3 4 11 12 56 -44 13
9.1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR 18 3 1 14 13 37 -24 10
10.İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR 18 2 3 13 13 49 -36 9

1. Half 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Half 10 11 12 13 14 15 16 17 18
18.04.2018 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Details
18.04.2018 12:30 FATİH VATAN SPOR 0 - 2 TRABZON İDMANOCAĞI Detaylar Details
18.04.2018 12:30 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 1207 ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYE SPOR Detaylar Details
18.04.2018 12:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 2 İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR Detaylar Details
18.04.2018 13:00 KONAK BELEDİYE SPOR 11 - 1 KİREÇBURNU Detaylar Details
Women's 2. League
Groups  A B
1. Half 1 2 3 4 5 6 7
2. Half 8 9 10 11 12 13 14
  P W D L F A AV P
1.ALG SPOR 14 11 1 2 42 16 26 34
2.HAKKARİGÜCÜ SPOR 14 11 1 2 46 11 35 34
3.KOCAELİ HARB-İŞSPOR 14 8 1 5 29 20 9 22
4.SİVAS GAZİ LİSESİ SPOR 14 7 1 6 21 33 -12 22
5.OVACIK GENÇLİK VE SPOR 14 6 2 6 17 10 7 20
6.ADANA İDMANYURDUSPOR 14 6 0 8 30 24 6 15
7.KONYA İDMANYURDU SPOR 14 4 0 10 14 43 -29 12
8.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 14 0 0 14 0 42 -42 0
Teams Received Penalty Points
Team Penalty Points
KOCAELİ HARB-İŞSPOR 3
ADANA İDMANYURDUSPOR 3

Groups:  A B
1. Half 1 2 3 4 5 6 7
2. Half 8 9 10 11 12 13 14
11.03.2018 11:00 SİVAS GAZİ LİSESİ SPOR 2-1 ALG SPOR Detaylar Details
11.03.2018 12:00 HAKKARİGÜCÜ SPOR 9-0 KONYA İDMANYURDU SPOR Detaylar Details
11.03.2018 13:00 KOCAELİ HARB-İŞSPOR 0-5 ADANA İDMANYURDUSPOR Detaylar Details
Women's 3. League Play-Off

Matches: Play Off
12 April 2018 10:00 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 1-2 TAVLA GENÇLİK SPOR Detaylar Details
12 April 2018 12:00 KDZ.EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR 2-4 PENDİK ÇAMLIK SPOR Detaylar Details
12 April 2018 12:00 DUDULLU 7-0 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR Detaylar Details
12 April 2018 12:00 DİCLE ASLAN SPOR 3-1 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR Detaylar Details
12 April 2018 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S 2-4 DENİZÜSTÜ SPOR Detaylar Details
12 April 2018 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR 1-8 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Details
12 April 2018 13:00 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 5-3 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR Detaylar Details
12 April 2018 13:00 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 1-4)
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Details
12 April 2018 14:00 SİLİVRİ ALİBEY 2-2
(Pen. 10-11)
KANALBOYU NİLÜFER SPOR Detaylar Details
12 April 2018 14:00 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 8-0 KARABÜK GENÇLİKSPOR Detaylar Details
12 April 2018 14:00 GİRESUN SANAYİSPOR 3-0 SİİRT HASBEY SPOR Detaylar Details
12 April 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 11-0 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR Detaylar Details
12 April 2018 14:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 7-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Details
12 April 2018 15:00 HOROZKENT SPOR 14-1 KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR Detaylar Details
12 April 2018 15:30 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 5-0 TURGUTLU BELEDİYESPOR Detaylar Details
12 April 2018 16:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 1-0 MERSİN CAMSPOR Detaylar Details
14 April 2018 11:00 DENİZÜSTÜ SPOR 0-4 DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Details
14 April 2018 11:00 PENDİK ÇAMLIK SPOR 2-3 DUDULLU Detaylar Details
14 April 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 4-0 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Details
14 April 2018 11:00 HOROZKENT SPOR 4-1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK Detaylar Details
14 April 2018 11:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 0-7 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Details
14 April 2018 13:00 1955 BATMANSPOR 1-2 GİRESUN SANAYİSPOR Detaylar Details
14 April 2018 13:00 KANALBOYU NİLÜFER SPOR 0-3 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Details
14 April 2018 13:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 3-0 TAVLA GENÇLİK SPOR Detaylar Details
15 April 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 3-0 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR Detaylar Details
15 April 2018 12:00 DUDULLU 1-3 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Details
15 April 2018 12:00 HOROZKENT SPOR 1-2 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Details
15 April 2018 15:30 GİRESUN SANAYİSPOR 0-2 DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Details
21 April 2018 11:00 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 3-2 AKSARAY HASANDAĞI SPOR Detaylar Details
21 April 2018 13:00 DİCLE ASLAN SPOR 1-5 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Details
22 April 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 2-2
(Pen. 7-6)
DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Details
22 April 2018 14:00 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 1-6 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Details
Matches: Pre Qualifying
17 March 2018 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR 2-1 MERSİN CAMSPOR Detaylar Details
18 March 2018 15:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 4-1 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR Detaylar Details
Women's 3. League
1. Half 1 2 3 4 5
2. Half 6 7 8 9 10
  P W D L F A AV P
1.ALİBEYSPOR 10 9 1 0 27 7 20 28
2.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 10 7 1 2 19 8 11 22
3.ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 10 4 0 6 19 23 -4 12
4.BAKIRKÖY ZARA 10 6 0 4 19 16 3 12
5.TELSİZ SPOR 10 3 0 7 12 23 -11 9
6.BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR 10 0 0 10 4 23 -19 0
Teams Received Penalty Points
Team Penalty Points
BAKIRKÖY ZARA 6

1. Half 1 2 3 4 5
2. Half 6 7 8 9 10
24.02.2018 12:30 BAKIRKÖY ZARA 2-1 BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR Detaylar Details
24.02.2018 15:00 ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 1-6 TELSİZ SPOR Detaylar Details
25.02.2018 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 2-2 SİLİVRİ ALİBEY Detaylar Details
 
 
 

Contact | Copyrights | Term of Use | Sponsors
All rights reserved.