TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 

Ziraat Türkiye Kupası -  4.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.10.2017
13:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) YASİN KOL
(G) AKİF UĞURDUR
(T) ZEKİ UZUN
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
24.10.2017
14:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) SİNAN DERECİ
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) BOZKURT BERKER
(T) ERHAN ASLAN
24.10.2017
16:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
KARS 36 SPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) ATA YILDIRIM
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) BİRTAN TAŞKINLAR
(T) İLKER EMİR
24.10.2017
17:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) GÜREL UZUNER
(G) TANER GİZLENCİ
(T) KASIM TURNA
(T) RAMAZAN KALAYCI
24.10.2017
18:30
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
EDİRNESPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) SEZER YALÇIN
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) KAYHAN ALYÜRÜK
(T) AHMET BURAN
24.10.2017
19:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) EMRE MALOK
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) SEMİH KURT
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) ERCAN OKUR
24.10.2017
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) SELİM ÖZEN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) MURAT KANGALGİL
24.10.2017
20:30
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) SERKAN TOKAT
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) RECEP KULAK
25.10.2017
13:00
16 MAYIS ŞEHİRSTADI BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
DENİZLİSPOR    
25.10.2017
13:00
ATATÜRK OLİMPİYAT EYÜPSPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR    
25.10.2017
13:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR    
25.10.2017
13:00
YALOVA ATATÜRK ORHANGAZİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR    
25.10.2017
13:00
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR    
25.10.2017
14:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş.    
25.10.2017
16:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR    
25.10.2017
17:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş.    
25.10.2017
18:30
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR    
25.10.2017
19:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
25.10.2017
19:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER    
25.10.2017
19:00
KAZIM KARABEKİR STADI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR    
25.10.2017
20:30
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK    
26.10.2017
13:00
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BURSASPOR    
26.10.2017
14:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR    
26.10.2017
16:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR    
26.10.2017
17:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR    
26.10.2017
18:30
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR -
Detaylar
HATAYSPOR    
26.10.2017
20:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.10.2017
20:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. 2-1
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) SERKAN TOKAT
(G) ENGİN KURT
(T) ALİ ATASEVER
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) DURMUŞ CANSEVER
20.10.2017
20:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. 3-3
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) RAMAZAN GÜN
21.10.2017
14:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-0
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) SERKAN ÇINAR
(G) TURGAY GÜDÜ
(T) CEMİL KAYHAN
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) BARIŞ ŞENSOY
21.10.2017
16:30
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 3-3
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) MEHMET KISAL
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) REFİK EMRE
21.10.2017
19:30
YENİ MALATYA STADYUMU EVKUR YENİ MALATYASPOR 1-0
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HALİL UMUT MELER
(Y) KEREM ERSOY
(Y) İLKER TAKPAK
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET KORKMAZ
(T) OSMAN KAYAALP
22.10.2017
14:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR 0-0
Detaylar
BURSASPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) ALİ ŞANSALAN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ALPER YÜCEL
22.10.2017
16:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 2-1
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) ARDA KARDEŞLER
(G) ADNAN ŞEKER
(T) AHMET SERT
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) HALİT YAKUPOĞLU
22.10.2017
19:30
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. 0-0
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) SABRİ ÇELİK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) ALİ TEMİZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) BARIŞ BİRİNCİ
23.10.2017
20:00
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ERDEM BAYIK
(D) KORAY GENÇERLER
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) SELİM ARICI
(T) NAZİF ÇILDIR

TFF 1. Lig -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.10.2017
18:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) MURAT ŞENER
(D) ALPER ÇETİN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) HAKAN CİVA
(T) TEMEL TÜYSÜZ
21.10.2017
13:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR 1-0
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) HABİP TİRYAKİ
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) EKREM İNCİ
(T) CELALETTİN YAVUZ
21.10.2017
13:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU İSTANBULSPOR A.Ş. 2-0
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) CEMAL ALPAY
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) ZİYA ÇETİN
(T) ŞEVKET UYAR
(T) SURURİ SAYDAM
21.10.2017
19:30
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR 0-0
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) MURAT ÖZCAN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) OKTAY ÖNGE
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) HAMZA IŞIN
(T) CENK ALTUN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
22.10.2017
13:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0-1
Detaylar
GRANDMEDICAL MANİSASPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) MUAMMER TOKAT
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
22.10.2017
13:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR 0-0
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) ERKAN ENGİN
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) HALİT ARSLAN
(T) TİMUÇİN BAŞAR
22.10.2017
15:30
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR 3-1
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) SONER MARAŞ
(D) MERT GÜZENGE
(G) MÜRVET SEZER
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) SÜLEYMAN BASA
22.10.2017
15:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 2-2
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) AHMET AYAZ
(D) ZORBAY KÜÇÜK
(G) MEHMET KAYA
(T) NİHAT DOKER
(T) HAKAN ATASOY
(T) HAKAN YAPAN
22.10.2017
18:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 2-4
Detaylar
BALIKESİRSPOR BALTOK (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) DENİZ TURGUT
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) METİN CENGİZ
(T) MEHMET SARIBUVA

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.10.2017
15:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR    
29.10.2017
14:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR    
29.10.2017
14:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş.    
29.10.2017
14:30
BAYBURT GENÇ OSMAN GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR    
29.10.2017
15:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR    
29.10.2017
15:00
VEFA OTTOCOOL KARAGÜMRÜK -
Detaylar
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR    
29.10.2017
18:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR    
29.10.2017
19:00
İZMİR ATATÜRK ALTAY -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş.    
29.10.2017
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
KARŞIYAKA    
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.