TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  2 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
13.09.2014
17:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ 1-2
Detaylar
BURSASPOR (H) YUNUS YILDIRIM
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) NİHAT MIZRAK
(B) MURAT ÖZCAN
(A) TOLGA KADAZ
(G) YUSUF YAYLI
(T) TARIK ANTALYALI
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) CEVAT OCAK
13.09.2014
17:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR 0-0
Detaylar
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) HAKAN YEMİŞKEN
(B) ÇAĞATAY ŞAHAN
(A) ÖZER ÖZDEN
(G) METİN AYDOĞAN
(T) ADNAN SEVİM
(T) TEMEL TÜYSÜZ
(T) MÜMİN TOSLALI
13.09.2014
20:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA
(SEYİRCİSİZ)
GALATASARAY A.Ş. 0-0
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) MEHMET METİN
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) MEHMET CEM SATMAN
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(G) KADİR TOZLU
(T) MURAT ŞANLI
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) RAHMİ KUŞÇU
13.09.2014
20:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI TORKU KONYASPOR 2-0
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) HAKAN CEYLAN
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) ERDİNÇ SEZERTAM
(B) SARPER BARIŞ SAKA
(A) HAKAN AKMISIR
(G) KUDDİSİ MÜFTÜOĞLU
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) HALİT UĞURLU
14.09.2014
17:00
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM KASIMPAŞA A.Ş. 2-2
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) METE KALKAVAN
(Y) ARKIN AKGÖL
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) ALPASLAN DEDEŞ
(B) ONUR KARABAŞ
(A) EMRE MALOK
(G) ENGİN KURT
(T) ŞENER YÜCE
(T) MURAT KANGALGİL
(T) TUĞBAY İNAN
14.09.2014
20:00
KAMİL OCAK
(EVSAHİBİ TRİBÜN KAPATMA)
GAZİANTEPSPOR 2-2
Detaylar
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) ÖZKAN ÇELİKER
(Y) ADİL SİNEM
(Y) CEMAL BİNGÜL
(D) KEMAL YILMAZ
(B) KUTLUHAN BİLGİÇ
(A) ALİ ZAĞLI
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) ALİ BAŞ
(T) CELİL TAŞKIN
(T) MEHMET ALTINDAĞ
14.09.2014
20:00
HÜSEYİN AVNİ AKER TRABZONSPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(D) SÜLEYMAN ÖZAY
(B) DENİZ ATEŞ BİTNEL
(A) ALİ PALABIYIK
(G) EROL ERSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) SIRRI TUĞ
(T) YILDIRAY ARSLAN
15.09.2014
20:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-2
Detaylar
SİVASSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) ERDEM BAYIK
(B) DENİZ ÇOBAN
(A) ÖNER FIRAT
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) TURGAY SABUNCUOĞLU
(T) HAKAN CİVA
(T) HÜSEYİN ÇETİNEL
15.09.2014
20:00
ATATÜRK OLİMPİYAT BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-1
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) ORKUN AKTAŞ
(D) TARIK ONGUN
(B) ABDULKADİR BİTİGEN
(A) SERKAN ERGÜN
(G) HASAN CEYLAN
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) BÜLENT CEVATEMRE
(T) ÜNAL AKÇA

PTT 1.Lig -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.09.2014
19:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.    
19.09.2014
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
KAYSERİSPOR    
20.09.2014
17:00
YENİKENT ASAŞ OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
KARŞIYAKA    
20.09.2014
18:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR    
20.09.2014
19:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR    
20.09.2014
19:00
MANİSA 19 MAYIS ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
DENİZLİSPOR    
20.09.2014
19:00
19 EYLÜL STADI ORDUSPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.    
21.09.2014
17:00
KAMİL OCAK Ş.URFASPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR    
21.09.2014
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ALBİMO ALANYASPOR    

PTT 1.Lig -  2 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
13.09.2014
17:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 4-0
Detaylar
MANİSASPOR (H) ALPER ULUSOY
(Y) EMRE SUNA
(Y) OĞUZ TERZİ
(D) HASAN AVCI
(G) MÜRVET SEZER
(T) RAMAZAN GÜLENDAM
(T) SERVET SARIKAYA
13.09.2014
19:30
MANİSA 19 MAYIS ALTINORDU A.Ş. 0-1
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) HASBİ DEDE
(G) TANER GİZLENCİ
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) ALPER YÜCEL
13.09.2014
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 0-0
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) SERKAN ÇINAR
(Y) RECEP YILDIRIM
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) TURGUT SIĞIÇ
(T) AHMET TOLUNAY
(T) BAYRAM KOMAN
(T) REFİK EMRE
14.09.2014
17:00
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR 0-1
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) ERDOĞAN KİRİCİ
(T) ATAKAN ALAN
(T) İSMAİL DAĞYARAN
14.09.2014
19:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. 2-4
Detaylar
ORDUSPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) NİHAT SAMUK
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BURAK ŞEKER
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) ABDÜLKADİR KARDEŞ
(T) YAŞAR ÖZDEMİR
14.09.2014
20:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR 2-1
Detaylar
BUCASPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) AHMET AYAZ
(Y) ATA YILDIRIM
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) CEMİL DÖNMEZ
(T) UFUK ILGAZ
14.09.2014
20:00
ELAZIĞ ATATÜRK
(EVSAHİBİ TRİBÜN KAPATMA)
ELAZIĞSPOR 1-2
Detaylar
KARŞIYAKA (H) ERKAN ENGİN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) MURAT TEMEL
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) DAVUT NUMANOĞLU
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
14.09.2014
20:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI ANTALYASPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
Ş.URFASPOR (H) KORAY GENÇERLER
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) DENİZ KÜKREK
(G) ZAFER DEMİR
(T) SÜLEYMAN ARKAN
(T) AHMET SERT
(T) ERHAN ŞAHİN
15.09.2014
19:30
ALANYA OBA STADI ALBİMO ALANYASPOR 1-0
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) HÜSEYİN SABANCI
(Y) BİROL GÜLDANE
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(D) LEVENT AKTAN
(G) GALİP BİTİGEN
(T) RAUF ONUR EK
(T) CELALETTİN YAVUZ

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2014
15:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş.    
20.09.2014
15:30
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR    
20.09.2014
15:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR    
20.09.2014
16:00
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR    
20.09.2014
16:30
LÜLEBURGAZ 8 KASIM KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.    
20.09.2014
16:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
GÖLBAŞISPOR A.Ş.    
20.09.2014
19:00
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
SARIYER    
20.09.2014
19:00
YENİ RİZE ŞEHİR PAZARSPOR -
Detaylar
ALTAY    
20.09.2014
19:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
HATAYSPOR    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2014
15:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
AYDINSPOR 1923    
20.09.2014
16:00
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.    
20.09.2014
16:00
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
YENİ MALATYASPOR    
20.09.2014
16:30
DUMLUPINAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR    
20.09.2014
16:30
KARTAL STADYUMU KARTALSPOR -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU    
20.09.2014
16:30
TURGUTLU 7 EYLÜL TURGUTLUSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR    
20.09.2014
16:30
  BAYRAMPAŞA -
Detaylar
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR    
20.09.2014
16:30
MENEMEN ŞEHİR MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR    
20.09.2014
19:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.09.2014
16:30
İSMETPAŞA KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-0
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) MEHMET EMRE ATASOY
(Y) MURAT CEYLAN
(Y) VURAL GÜL
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) NEJAT SÜMER
(T) BEKİR ŞEKER
14.09.2014
16:30
GÖLBAŞI İLÇE GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN
(Y) ENGİN GÖKÇE
(Y) FELAT TEKEŞ
(D) MİKAİL CİHANGİR
(G) YAŞAR FİLİZ
(T) EBUTALİP AKTAŞ
(T) AHMET ŞAHİN
14.09.2014
17:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR 1-0
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) ERBAY ALDEMİR
(Y) İBRAHİM BEKLER
(Y) ULAŞ AKSOY
(D) ULAŞ AYDURAN
(G) ALPARSLAN ARKUN
(T) BÜLENT BAYAZIT
14.09.2014
17:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER 1-1
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) MURAT ORHAN
(Y) ZEKERİYA BAKINTAŞ
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(D) HİDAYET ZEYBEK
(G) BURHAN MALKOÇ
(T) ZEKİ UZUN
(T) TAYFUN VARDARLI
14.09.2014
17:00
İNEGÖL İLÇE İNEGÖLSPOR 3-3
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) ÖMER FARUK OCAK
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) HİCABİ PÜR
(D) ÖZKAN YAŞASIN
(G) ADİL UÇANKAN
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) ERCAN OKUR
14.09.2014
17:00
TEPECİK STADI TEPECİKSPOR A.Ş. 2-1
Detaylar
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) HALİL SAYIN
(Y) SONER AKGÜN
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) YASİN KOL
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER
(T) MEHMET ÖZBEK
(T) MEHMET İNCE
14.09.2014
17:30
İZMİR ATATÜRK ALTAY 3-1
Detaylar
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR (H) FAHRİ VAR
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MEHMET TAN
(D) HAMDULLAH GÖKMEN
(G) MEHMET ÇAĞLAYAN KÖKKILINÇ
(T) SUAT ÇOBAN
(T) MEHMET ZEKİ AYGÜMÜŞ
14.09.2014
20:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0-1
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) DENİZ CANER ÖZARAL
(G) MUSTAFA KÜRŞAD UÇAR
(T) AYTEKİN AŞICI
(T) BÜLENT KILIÇ
15.09.2014
16:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR 2-2
Detaylar
PAZARSPOR (H) EMRE ALTUN
(Y) H. MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) ALİ ETLİKCİ
(D) MEHMET KÜÇÜK
(G) FAHİR ERSOY
(T) LEVENT KORKMAZ

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.09.2014
14:00
AKÇAABAT FATİH 1461 TRABZON 1-2
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) BORA BUDAK
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) SADDAM DOĞU YILMAZ
(G) HACI AHMET ERDOĞAN
(T) SİNAN IŞIK
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
14.09.2014
16:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR 1-0
Detaylar
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR (H) SEFA DEMİR
(Y) BİLAL GÖLEN
(Y) SERDAR İLA
(D) RÜŞTÜ BAYKAL
(G) MUHARREM FİRUZBAY
(T) KUBİLAY AKGÜN
(T) ALAATTİN DURGUT
14.09.2014
17:00
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 0-2
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) SİNAN CEM İYİHUYLU
(Y) AZİZ SONAT
(Y) DEMİRCAN ŞERBETÇİ
(D) ONUR TANRIVERDİ
(G) SEBAHATTİN BİTİRİM
(T) VEYSAL TİPİOĞLU
(T) SERKAN DİYEMLİ
14.09.2014
17:00
VEFA FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0-1
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) CANER AK
(Y) SERVET REYHAN
(Y) MEHMET ILDIRI
(D) MEHMET KARANLIK
(G) R.ADEM SEREZLİ
(T) IŞIK ALACAKOÇ
(T) SURURİ SAYDAM
14.09.2014
17:00
PENDİK
(SEYİRCİSİZ)
PENDİKSPOR 2-1
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) LEVENT BALCI
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) FATİH SÖYLER
(D) YAŞAR CAN TEMİZEL
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) KENAN KURT
14.09.2014
17:00
ÜMRANİYE BLD. İLÇE ÜMRANİYESPOR 1-0
Detaylar
KARTALSPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) ÜMİT AMBAR
(Y) ALİ BALSATAR
(D) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(G) YUSUF ERTEM
(T) AYTEKİN SEVİNDİK
(T) METİN ALPER
14.09.2014
20:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU 1-1
Detaylar
TOKATSPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(D) BARKIN GÜDÜ
(G) MUZAFFER SATICI
(T) MUSA UĞURLU
(T) FATİH ERGÜL
14.09.2014
20:00
MALATYA İNÖNÜ YENİ MALATYASPOR 2-0
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) HALİL KURT
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(D) ENEZ KAPLAN
(G) İRFAN ÇAKIR
(T) ALİ ATASEVER
(T) SELÇUK KAYA
14.09.2014
20:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR 1-1
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) ÖZGÜR SEPİN
(Y) SEBAHATTİN AYVAZOĞLUGİL
(Y) SERCAN ERTEMÇÖZ
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) ALİ CUMHUR DOĞAN
(T) GÜRSEL YILDIZ

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  3 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2014
15:30
AKÇAABAT FATİH SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT -
Detaylar
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.    
20.09.2014
16:00
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.    
20.09.2014
16:00
BAĞLUM BELEDİYE STADI ADLİYESPOR -
Detaylar
TUZLASPOR    
20.09.2014
16:30
EVRENSEKİ STADI -MANAVGAT MANAVGATSPOR -
Detaylar
BOZÜYÜKSPOR    
20.09.2014
16:30
DARICA İLÇE DARICA G.BİRLİĞİ -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR    
20.09.2014
16:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
TUTAP ŞEKERSPOR    
20.09.2014
16:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR    
20.09.2014
16:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR    
20.09.2014
17:00
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
GAZİOSMANPAŞA    

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  2 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.09.2014
16:00
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR 1-0
Detaylar
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT (H) ADEM SARITAŞ
(Y) ESER ETİ
(Y) VOLKAN SARIKAYA
(D) VOLKAN YALIN
(G) AHMET HURMA
(T) ÖZER KORKMAZ
14.09.2014
16:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2-6
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) OĞUZ KAAN TURAN
(Y) İLKER AYTEN
(Y) ÖMER FARUK TARAKÇI
(D) MEHMET BAYOĞLU
(G) NAMIK KARAMAN
(T) RAMAZAN KARAÇAM
14.09.2014
16:30
POLATLI İLÇE TUTAP ŞEKERSPOR 0-5
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) ÖZGÜR AYGÜN
(Y) RAHMAN KALYONCU
(Y) MEHMET ZEKİ UZAR
(D) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) DERYA ÖZEN
(T) HAKKI ULUCAN
14.09.2014
16:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR 0-2
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ (H) CEM KOYUN
(Y) ADEM ŞAHAN
(Y) M.MURAT EMRE
(D) UĞURCAN TOZLU
(G) TUNCAY UÇAR
(T) MURAT BUĞAN
14.09.2014
17:00
  BOZÜYÜKSPOR 0-3
Detaylar
KIRIKHANSPOR    
14.09.2014
17:00
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) FIRAT ZENGİN
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) TOKER ÇELEBİ
(T) AHMET AKSOYEK
14.09.2014
17:00
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR 2-1
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) EMRE KOSİF
(Y) AYKUT ONAR
(Y) ALPER USLU
(D) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(G) SEMİH ÇOKDİNLETEN
(T) ALİM KARAKILIÇ
(T) LEVENT KARABUDAK
14.09.2014
17:00
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE GAZİOSMANPAŞA 0-1
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) OKTAY TAŞ
(Y) EVREN TUTKUN
(Y) UĞUR AKALP
(D) İHSAN GÖKDEM YAPICI
(G) MUHAMMED FATIH ATALAY
(T) YUSUF CİNEL
(T) MUSTAFA ÇALIŞKAN
15.09.2014
17:00
TEPECİK STADI ÇATALCA SPOR 1-2
Detaylar
ADLİYESPOR (H) CİHAN BURGAN
(Y) CELİL DOĞRUYOL
(Y) GÜRHAN KARAMELEK
(D) TAYFUN SARI
(G) ALKAN AKGÜL
(T) FİRUZ ERDİL
(T) BİRKAN ÇALIŞKAN

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  2 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.09.2014
16:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0-0
Detaylar
ARSİNSPOR (H) ERKAN YURTSEVER
(Y) İBRAHİM AKAR
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) SERHAT ÇAKI
(T) MEHMET BOZKURT
14.09.2014
16:00
PAYAS İLÇE STADI PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0-0
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) BİLAL EMEKTAR
(Y) ALİ KARAOĞLU
(Y) MÜKREMİN UZER
(D) SERKAN KELEŞ
(G) TUNCER ARSLAN
(T) NEVZAT SÜZEN
14.09.2014
16:30
ILGAZ STADI ÇANKIRISPOR 0-3
Detaylar
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR (H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) TOLGA BAKAL
(Y) ALPER GÜRSOY
(D) CELİL DEMİRCAN
(G) SAMİ BAĞIRSAKÇI
(T) KÖKSAL KOTİL
14.09.2014
16:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMER TEKİROVA SPOR 1-0
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR (H) R.ALKIM AKSOY
(Y) EVREN ÇAĞLAR
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(G) NURAY ÇİÇEK
(T) FATİH ÖZCAN
(T) ERCAN DAĞDEVİREN
14.09.2014
16:30
DOĞAN SEYFİ ATLI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3-0
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) AHMET EŞREF SARI
(Y) YAKUP YILMAZ
(Y) OKAN BARCIN
(D) AHMET BAYRAM
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) ALTAN YENİCE
(T) İBRAHİM ONAYLI
14.09.2014
17:00
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADI DERİNCE SPOR A.Ş. 1-1
Detaylar
MALTEPESPOR (H) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) SERKAN GÜLÇER
(D) FERİDUN DALDAŞ
(G) İLKAY GÜNER
(T) TAMER KANBER
14.09.2014
17:00
EYÜP EYÜPSPOR 1-0
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) SERDAR SÖZLEVİ
(Y) EMRE BOLEL
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) BURAK KALKANDELEN
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) VECDİ ÖZKAN
(T) İBRAHİM DEREBOYLU
14.09.2014
17:00
MİMAR YAHYA BAŞ DARDANELSPOR A.Ş. 0-2
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) OZAN SOYKAN
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) ERSİN ERBAY
(D) MURAT ÇOLAK
(G) ŞEBNEM PEKERKAN
(T) VEYSEL TAMUSTA
14.09.2014
20:00
DİYARBAKIR ATATÜRK YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0-0
Detaylar
ÇİNE MADRANSPOR (H) ERDEM İREN
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) GÖKHAN ÇELİK
(D) HASAN KESER
(G) MUSA MURAT YÜZER
(T) ZİYA DİLMEN

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  2 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.09.2014
16:30
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ŞEKERSPOR 1-2
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) SEDAT SERT
(Y) ŞABAN NEDİRLİ
(Y) İRFAN GENÇ
(D) İBRAHİM ÖZDEMİR
(G) ÖMER SOYSAL
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
14.09.2014
16:30
SANDIKLI İLÇE SANDIKLISPOR 0-1
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) SERDAR BAHÇİVAN
(Y) ÇAĞDAŞ ÇALLIOĞLU
(Y) EMİN BARLAS
(D) NİYAZİ TOKCAN
(G) LOKMAN TOP
(T) AHMET BURAN
14.09.2014
16:30
ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR 1-1
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR (H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) MUSTAFA GÜL
(D) SAMET KAAN KESKİN
(G) GÜNAY GÜLOĞLU
(T) MUSTAFA KARAOSMANOĞLU
(T) HÜSEYİN DENİZ
14.09.2014
17:00
AYVALIK HÜSNÜ UĞURAL AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1-1
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) DENİZ GÜLTEKİN
(Y) ÖZMEN ATALAY
(Y) TAMER OKULDAŞ
(D) HAKAN DEMİR
(G) ERDOĞAN ALAN
(T) BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
14.09.2014
17:00
BEYLERBEYİ 75.YIL ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0-0
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) İBRAHİM BÜLBÜL
(Y) SONER MARAŞ
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) BAHRİ BEYTEKİN
(G) ÖMER KARACA
(T) HALİL KOCA
(T) OĞUZHAN AVDAN
14.09.2014
17:00
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR 1-1
Detaylar
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR (H) SALİH SALAR
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(Y) ELİF YALÇIN
(D) BETÜL BAYKAN
(G) RECEP KESİCİ
(T) BÜLENT UYGUR
(T) SÜLEYMAN KUTAY
14.09.2014
17:05
ULUCAK STADI FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2-2
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) MEHMET GÜNGÖR
(Y) LEVENT GÖRÜN
(Y) BAHADIR YILDIRIM
(D) DENİZ YATGIN
(G) MEHMET BATUR FAKİR
(T) NURSEN ÇOKAK
(T) SERKAN KURAL
14.09.2014
19:00
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR (H) ADNAN GÜNGÖRDÜ
(Y) SİBEL YAMAÇ TAMKAFA
(Y) OGÜN KAMACI
(D) TOLGA AHMET KALAYCI
(G) TUFAN AKÇAY
(T) ZEKİ YAMAN
14.09.2014
19:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-2
Detaylar
ORHANGAZİSPOR (H) SERTAÇ ŞAROĞLU
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) İKRAM ÖZLÜK
(T) AYBARS ÇELİK
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.