TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.10.2017
20:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) SERKAN TOKAT
(G) ENGİN KURT
(T) ALİ ATASEVER
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) DURMUŞ CANSEVER
20.10.2017
20:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) RAMAZAN GÜN
21.10.2017
14:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) EKREM KAN
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) SERKAN ÇINAR
(G) TURGAY GÜDÜ
(T) CEMİL KAYHAN
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) BARIŞ ŞENSOY
21.10.2017
16:30
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) MEHMET KISAL
(D) VOLKAN BAYARSLAN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) REFİK EMRE
21.10.2017
19:30
YENİ MALATYA STADYUMU EVKUR YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HALİL UMUT MELER
(Y) KEREM ERSOY
(Y) İLKER TAKPAK
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) AHMET KORKMAZ
(T) OSMAN KAYAALP
22.10.2017
14:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR -
Detaylar
BURSASPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) ALİ ŞANSALAN
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) ALPER YÜCEL
22.10.2017
16:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) ARDA KARDEŞLER
(G) ADNAN ŞEKER
(T) AHMET SERT
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) HALİT YAKUPOĞLU
22.10.2017
19:30
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) HÜSEYİN GÖÇEK
(G) SABRİ ÇELİK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) ALİ TEMİZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) BARIŞ BİRİNCİ
23.10.2017
20:00
VODAFONE PARK BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ERDEM BAYIK
(D) KORAY GENÇERLER
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) AYDIN BALKANLI
(T) SELİM ARICI
(T) NAZİF ÇILDIR

TFF 1. Lig -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.10.2017
18:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) MURAT ŞENER
(D) ALPER ÇETİN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) HAKAN CİVA
(T) TEMEL TÜYSÜZ
21.10.2017
13:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) HABİP TİRYAKİ
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) EKREM İNCİ
(T) CELALETTİN YAVUZ
21.10.2017
13:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) CEMAL ALPAY
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) ZİYA ÇETİN
(T) ŞEVKET UYAR
(T) SURURİ SAYDAM
21.10.2017
19:30
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) MURAT ÖZCAN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) OKTAY ÖNGE
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) HAMZA IŞIN
(T) CENK ALTUN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
22.10.2017
13:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR -
Detaylar
GRANDMEDICAL MANİSASPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) ATİLLA KARAOĞLAN
(G) MUAMMER TOKAT
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
22.10.2017
13:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) ERKAN ENGİN
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) HALİT ARSLAN
(T) TİMUÇİN BAŞAR
22.10.2017
15:30
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) SONER MARAŞ
(D) MERT GÜZENGE
(G) MÜRVET SEZER
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) SÜLEYMAN BASA
22.10.2017
15:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) AHMET AYAZ
(D) ZORBAY KÜÇÜK
(G) MEHMET KAYA
(T) NİHAT DOKER
(T) HAKAN ATASOY
(T) HAKAN YAPAN
22.10.2017
18:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR BALTOK (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) METİN CENGİZ
(T) MEHMET SARIBUVA

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2017
14:00
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) TURGUT DOMAN
(Y) NURETTİN TAŞKESEN
(Y) GÖKHAN COŞAR
(D) ADEM CİNEK
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) SEBAHATTİN ARTUN
21.10.2017
14:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) ERTUĞ BÜYÜK
21.10.2017
15:00
BERGAMA 14 EYLÜL MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
HATAYSPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) NAMIK KARAMAN
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) ERCAN TAĞ
21.10.2017
15:00
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
TOKATSPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) EMRE YÜKSEL
(G) TUFAN AKÇAY
(T) ZEKERİYA HANÇER
21.10.2017
15:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) YAŞAR CAN TEMİZEL
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) ERDEM TEMEL
(G) ERCAN YILDIRIM
(T) HÜSEYİN DEMİR
21.10.2017
15:00
ATATÜRK OLİMPİYAT EYÜPSPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(Y) ARİF DİLMEÇ
(Y) EMİN BARLAS
(D) DOĞU YILMAZ
(G) ADEM AYDIN
(T) BEKİR ŞEKER
(T) BÜLENT ARAL
21.10.2017
15:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) HAKAN BETAŞ
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) EROL PESEN
(T) HİDAYET AYGÜN
(T) İBRAHİM KOCAOĞLU
21.10.2017
15:00
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) İLKAY GÜNER
(T) SÜMER ÖZKAN
21.10.2017
19:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(Y) CANER EROĞLU
(D) SAFA YILMAZ
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) SERKAN DİYEMLİ
(T) MURAT ILGIN

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2017
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) SERKAN ERGÜN
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) ALPER USLU
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) TUĞBAY İNAN
21.10.2017
14:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR (H) SİNAN DERECİ
(Y) YAKUP BULUT
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER
(T) ERSEL KILIÇ
(T) HASAN ALDI
21.10.2017
14:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) MEHMET ÖCAL
(D) VOLKAN OKUR
(G) NEJAT SÜMER
(T) NECMİ KAPAR
(T) ÖZER KORKMAZ
21.10.2017
14:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) TOLGA DEDE
(D) TARIK GÜLDAL
(G) ÖMER KARACA
(T) AYKUT TURAN
21.10.2017
15:00
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) SEZER YALÇIN
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(D) MURAT TÜRKOĞLU
(G) TURGAY DUMAN
(T) LEVENT AKYER
(T) YAŞAR ÇATAL
21.10.2017
15:00
KIRKLARELİ ATATÜRK SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
ALTAY (H) YASİN KOL
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) EKREM ÖZTEMEL
(T) YUSUF CİNEL
21.10.2017
15:00
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) VELİ KARAKAYA
(Y) ERCAN AYDIN
(Y) YUSUF DOĞAN
(D) ALPER ORAN
(G) RECAİ KUZEY
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
21.10.2017
19:00
YENİ SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) MERT TÜRK
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(D) HASAN KAÇAR
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) MEHMET ACET
(T) MUKADDER KARDİYEN
21.10.2017
19:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK (H) SELİM ÖZEN
(Y) OSMAN KOZAN
(Y) MEHMET PEKMEZCİ
(D) AHMET BALKAN
(G) DİLAVER YAR
(T) S.ZAFER FALAY
(T) ADNAN KURT

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2017
14:00
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) YUSUF AYDIN
(Y) KEREM CANDAŞ
(Y) İSMAİL EMRE
(D) GÜRKAN TANOĞLU
(G) AYTEKİN BÜYÜKBAŞ
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
21.10.2017
14:00
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) NURİ KARAHANÇER
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) HAMDİ TONTU
(D) MUHAMMET OĞUZ ALPTEKİN
(G) İBRAHİM BOZKURT
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
21.10.2017
14:00
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR -
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(Y) MUHAMMET ALİ DOĞAN
(Y) KADİR GÜNAL
(D) BARIŞ ASIM ÜNAL
(G) AHMET SEMERCİOĞLU
(T) SERKAN KURAL
21.10.2017
14:30
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM
(Y) SONER AKGÜN
(Y) ŞENER İNAN
(D) MEHMET KARA
(G) SERTAN BAKAN
(T) ERCÜMENT TAPCI
21.10.2017
14:30
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
YOMRASPOR (H) BURAK OLCAR
(Y) HARUN PEKYÜREK
(Y) AHMET DEMİRAL
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) YAVUZ SELİM ERAN
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
(T) ERDİNÇ ELPE
21.10.2017
15:00
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR -
Detaylar
KOZAN BELEDİYESPOR (H) ERHAN KUTLU
(Y) MESUT KÜÇÜKARSLAN
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) HALİT ÖZEL
(G) ERDİNÇ KIRICI
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
21.10.2017
19:00
18 MART ÇANAKKALE DARDANEL SK -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) LEVENT AKTAN
(Y) ARDA DARCAN
(Y) MURATCAN ILGAZ
(D) FATİH SAYAR
(G) LOKMAN TOP
(T) MUSTAFA LUTFİ CİNCİ
22.10.2017
13:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) HASAN ERTUĞAN
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) RAMAZAN DOĞANAY
(G) MEHMET ALEMDAR
(T) MESUT CEM ERKUL
22.10.2017
14:30
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) OSMAN GÖKBERK KAYGISIZ
(Y) FATİH PAZI
(Y) GÖRKEM KARGIAGE
(D) MURAT EMRE KOÇYİĞİT
(G) EMRE YILDIRIM
(T) ÖMER SÖZEN
(T) MUSTAFA SARAL

TFF 3. Lig -  Grup 02 -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2017
14:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. -
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) OZAN BİLEYCİ
(Y) CAN ÖZTEKİN
(Y) MUSTAFA ÇEVİK
(D) SERHAT TAN
(G) MUHARREM YILMAZ
(T) CEMİL DÖNMEZ
(T) MURAT KURT
21.10.2017
14:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ (H) ALPASLAN ŞEN
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(Y) ERDEM ALTAŞ
(D) MURAT KASAP
(G) NURETTİN GÜLER
(T) SEDAT CUMUR
21.10.2017
14:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) SERCAN YILMAZ
(Y) BERKAY DABAN
(Y) BARIŞ DÜŞOVA
(D) VOLKAN UÇKAN
(G) TUNCAY TOLUNGÜÇ
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
21.10.2017
14:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) HAKAN ERGİN
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK
(D) ARİF SUBAŞI
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) GÜROL KORKMAZ
21.10.2017
14:30
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) FETTAH YİĞİT
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU
(D) BURAK KAPLAN
(G) ADİL SİNEM
(T) ALİ KOÇ
21.10.2017
15:00
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
EROKSPOR A.Ş. (H) MUHAMMETALİ METOĞLU
(Y) HALİL ALTUN
(Y) KENAN ÖZCAN
(D) YASİN KALCIOĞLU
(G) ALİ OLGUN
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
21.10.2017
15:00
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) ERCAN HELLAÇ
(Y) TANER İLKER GÜMRÜKÇÜOĞLU
(Y) SERVET BOZKURT
(D) MURAT GÖZE
(G) MEHMET KAFTANCI
(T) KAMURAN AYDOĞAN
21.10.2017
15:00
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR (H) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA
(Y) ADEM ŞAHAN
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(D) AHMET CENGİZ GÖK
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) SERTER ERUS
22.10.2017
15:00
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) RECEP EKİN
(Y) EREN ÖZÇELİK
(D) ABİDİN YILDIRIM
(G) HASAN AYKIRI
(T) AHMET AKSOYEK

TFF 3. Lig -  Grup 03 -  9 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.10.2017
14:00
SİVEREK FİRKAN TÜYSÜZ ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR (H) OĞUZHAN AKSU
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(D) YUSUF KOŞAR
(G) CÜNEYT TANER
(T) İSMET KEKLİK
21.10.2017
14:00
ARSİN İLÇE STADI ARSİNSPOR -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) CANER KURT
(D) BURAK ALTINEL
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) KAMİL KILINÇ
21.10.2017
15:00
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) CİHAN ATAŞ
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) OKAN AKBAL
(D) OKTAY KOÇAK
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) ÜNAL AKÇA
(T) ZİYA DİLMEN
21.10.2017
15:00
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
CİZRE SPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) SEDAT ETİK
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) BARIŞ ESA
(G) MEHMET KARANLIK
(T) ABDULLAH SEVİNÇLİ
(T) ADNAN KARAYEL
21.10.2017
19:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) FAİK POLAT
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(D) TÜRKCAN TERZİOĞLU
(G) NİYAZİ İZGÖREN
(T) İBRAHİM SARITAŞ
21.10.2017
19:00
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) YAKUP ÖZHAN
(Y) ONUR İÇYER
(Y) HAKAN AKKAYNAK
(D) CİHAN ÖLMEZ
(G) ŞERAFETTİN KÖSTERELİOĞLU
(T) FERZENDE EMRE
(T) HAKAN ALTINKAYA
22.10.2017
14:30
7 OCAK STADI OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) MEHMET TERECE
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT
(D) ALİ ALKAN
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) AYTEKİN AŞICI
22.10.2017
15:00
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş -
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) ADEM ŞAHİN
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(D) RAHMİ FATİH ANT
(G) METİN YÜKLER
(T) ALİ AĞILÖNÜ
22.10.2017
15:00
GENERAL BASRİ SARAN TEKİRDAĞSPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) ENES KANPARA
(Y) RAHMAN KALYONCU
(Y) BURAK CELEP
(D) SAİT TUZCU
(G) CEYHUN GÜNGÖR
(T) M.BÜLENT ÖZMEN

Ziraat Türkiye Kupası -  4.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.10.2017
13:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR    
24.10.2017
14:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.    
24.10.2017
16:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
KARS 36 SPOR    
24.10.2017
17:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR    
24.10.2017
18:30
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
EDİRNESPOR    
24.10.2017
19:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.    
24.10.2017
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    
24.10.2017
20:30
MANİSA 19 MAYIS TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR    
25.10.2017
13:00
16 MAYIS ŞEHİRSTADI BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
DENİZLİSPOR    
25.10.2017
13:00
  EYÜPSPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR    
25.10.2017
13:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR    
25.10.2017
13:00
YALOVA ATATÜRK ORHANGAZİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR    
25.10.2017
13:00
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR    
25.10.2017
14:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş.    
25.10.2017
16:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR    
25.10.2017
17:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş.    
25.10.2017
18:30
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR    
25.10.2017
19:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
25.10.2017
19:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER    
25.10.2017
19:00
KAZIM KARABEKİR STADI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR    
25.10.2017
20:30
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK    
26.10.2017
13:00
CEBECİ İNÖNÜ YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BURSASPOR    
26.10.2017
14:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR    
26.10.2017
16:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR    
26.10.2017
17:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR    
26.10.2017
18:30
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR -
Detaylar
HATAYSPOR    
26.10.2017
20:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.