TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  31 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.04.2018
20:00
BORNOVA STADI GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(D) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) CEVAT OCAK
28.04.2018
13:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) HALİL UMUT MELER
(Y) KEREM ERSOY
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) ARDA KARDEŞLER
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) NİHAT DOKER
(T) RAŞİT YÜKSEL
(T) SÜLEYMAN BASA
28.04.2018
13:30
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ERDEM BAYIK
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) ADNAN ŞEKER
(T) ALTAN KUTUCU
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
(T) ALPER YÜCEL
28.04.2018
19:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) SERKAN ÇINAR
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) FAİK DEMEZ
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
28.04.2018
19:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) BARIŞ ŞİMŞEK
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) ADNAN TAŞDAN
(T) HAKAN CİVA
(T) ERHAN ŞAHİN
29.04.2018
13:30
YENİ MALATYA STADYUMU EVKUR YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) ALİ ŞANSALAN
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) CENK ALTUN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) ERHAN ASLAN
29.04.2018
16:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) SUAT ARSLANBOĞA
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) HAKAN TAŞCI
(T) BÜLENT KANTAR
(T) HAKAN YAPAN
29.04.2018
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU
(D) ALPER ULUSOY
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) AHMET HAKAN ARIKAN
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) SURURİ SAYDAM
(T) MURAT KANGALGİL
30.04.2018
20:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR -
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) AHMET BOZAN
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) ÖMER AKSOY

Spor Toto 1. Lig -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.04.2018
15:30
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) EMRE MALOK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) NECDET ERDİLEK
(T) METİN CENGİZ
(T) OSMAN YILDIRIM
28.04.2018
15:30
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
BALIKESİRSPOR BALTOK (H) KADİR SAĞLAM
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) CELAL BAYRAKLI
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) SÜLEYMAN KUTAY
28.04.2018
15:30
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) BERSAN DURAN
(D) CANER AK
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) ZEKİ UZUN
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
(T) HALİT YAKUPOĞLU
28.04.2018
15:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) SERKAN TOKAT
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) MURAT YAMAK
(T) MEHMET YAVUZ
(T) BARIŞ ŞENSOY
28.04.2018
15:30
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) CİHAN AYDIN
(G) HAMZA IŞIN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) HAKAN ATASOY
(T) LEVENT KALKAN
28.04.2018
15:30
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR (H) KORAY GENÇERLER
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) MERT GÜZENGE
(G) AHMET ŞAHİN
(T) BİRTAN TAŞKINLAR
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) ERCAN OKUR
28.04.2018
15:30
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR -
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) ONUR KARABAŞ
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) YILDIRAY ARSLAN
(T) FAHREDDİN SELÇUK
28.04.2018
15:30
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) ERKAN ENGİN
(G) MUAMMER TOKAT
(T) KAYHAN ALYÜRÜK
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
28.04.2018
15:30
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) SELİM ARICI
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2018
15:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) ALİ KARATUTLU
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) ALİ CAN ALP
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) ALPASLAN ACAR
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
29.04.2018
15:30
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR -
Detaylar
TOKATSPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) CAN SAVAŞAN
(D) ERHAN KUTLU
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) SARPER SUR
29.04.2018
15:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
BUCASPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) AHMET ULU
(Y) ALİ TUNA
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) YAŞAR FİLİZ
(T) SİNAN IŞIK
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
29.04.2018
15:30
ZAFER STADI AFJET AFYONSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) ALPER ÇETİN
(Y) BİLAL GÖLEN
(Y) MURAT ŞENER
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) HASAN ALDI
29.04.2018
15:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BELEDİYESPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) CEM ÖZBAY
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) DENİZ KÜKREK
(G) ERCAN YILDIRIM
(T) AHMET AKSOYEK
(T) İSMAİL HAKKI GÜNAY
29.04.2018
15:30
ESENLER STADI EYÜPSPOR -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) YASİN KOL
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(D) SAFA YILMAZ
(G) RECAİ YAŞAR
(T) ÜNAL AKÇA
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
29.04.2018
15:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(Y) CANER EROĞLU
(D) ŞAHİN BERKER
(G) RECAİ KUZEY
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
(T) ENDER OKŞAR
29.04.2018
15:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) SERKAN ERGÜN
(Y) BARKIN GÜDÜ
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) SAİT TUZCU
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
29.04.2018
15:30
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
HATAYSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(G) MÜRVET SEZER
(T) BÜLENT FİL
(T) ERCAN TAĞ

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.04.2018
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(Y) SİNAN BİLEN
(D) YUSUF AYDIN
(G) MESUT CARIK
(T) ÖMER SÖZEN
29.04.2018
15:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) MEHMET TOP
(T) SERTER ERUS
(T) YUSUF CİNEL
29.04.2018
15:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) SİNAN DERECİ
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) ARİF DİLMEÇ
(D) ÖMER ŞİVKA
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
(T) CELİL TAŞKIN
29.04.2018
15:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR (H) YAKUP BAKIR
(Y) SUAT GÜZ
(Y) EMİN BARLAS
(D) ALPER ORAN
(G) MURAT ŞAHİN
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) ÖZER YILMAZ
29.04.2018
15:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA
(G) HABEŞİ BİLAL KUTLU
(T) SERKAN ATALAY
(T) KUDRET DİKMEN
29.04.2018
15:30
ANKARA 19 MAYIS HACETTEPE SPOR -
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK (H) TOLGA SANCAK
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) TAMER OKULDAŞ
(D) BURAK OLCAR
(G) EROL PESEN
(T) S.ZAFER FALAY
(T) ÖZER KORKMAZ
29.04.2018
15:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) ALPER USLU
(Y) ANIL USTA
(D) VOLKAN ŞEKER
(G) ADEM AYDIN
(T) ÇETİN ÇOBAN
29.04.2018
15:30
İZMİR ATATÜRK
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
KARŞIYAKA -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) SERDAR İLA
(Y) BORAN TURHAN
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) MURAT TÜRKER
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
(T) MUSTAFA LUTFİ CİNCİ
29.04.2018
15:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
ALTAY (H) SELİM ÖZEN
(Y) EMRE DOĞU
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) UĞUR YALÇIN
(T) İBRAHİM YILMAZ

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2018
15:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) BERKAY SALMAN
(Y) ÖMER KİBİROĞLU
(D) ABDURRAHİM GARGİ
(T) MUSTAFA SARAL
29.04.2018
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
YOMRASPOR (H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) MUSA MURAT EMRE
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(T) ZEKERİYA HANÇER
29.04.2018
15:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR (H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) HAMDİ TONTU
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(D) TANER TUNCER
(T) NİHAT ÖZEN
29.04.2018
15:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) DOĞU YILMAZ
(Y) OZAN ANDAÇ GÖRAL
(Y) ERDEM ALTAŞ
(D) MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
(T) İBRAHİM SARITAŞ
29.04.2018
15:30
AKTEPE STADI YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇANAKKALE DARDANEL SK (H) EMRE YÜKSEL
(Y) OZAN BEKAR
(Y) ERTUNÇ KAPLAN
(D) SERKAN ERYILMAZ
(T) ADNAN KURT
29.04.2018
15:30
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
DÜZCESPOR (H) BURAK PAKKAN
(Y) UĞUR ÖNAY
(Y) TOLGA ÖZCAN
(D) ONUR BİNGÖL
(T) MÜMİN TOSLALI
29.04.2018
15:30
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR -
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) YAKUP BULUT
(D) MEHMET GÜNGÖR
(T) ERSEL KILIÇ
(T) FERAMUZ ERDİN
29.04.2018
15:30
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) SEFA CAN MERAL
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
29.04.2018
15:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) MURAT TÜRKOĞLU
(Y) SONER AKGÜN
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU
(D) MURAT KASAP
(T) TUĞBAY İNAN

TFF 3. Lig -  Grup 02 -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2018
15:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) TAYFUN SARI
(T) SELÇUK KAYA
29.04.2018
15:30
19 EYLÜL STADI YENİ ORDUSPOR -
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) VELİ KARAKAYA
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) HAKAN ÜLKER
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) AYKUT TURAN
29.04.2018
15:30
PAZAR İLÇE PAZARSPOR -
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) HASAN KAÇAR
(Y) BİRTAN YAVUZ
(Y) ŞEFİK ÖNER
(D) VEYSEL KARANİ ÖZKAN
(T) ŞAHİN GİZLENCİ
(T) SELÇUK ALDEMİR
29.04.2018
15:30
GENERAL BASRİ SARAN ERGENE VELİMEŞE SPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) HASAN AVCI
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(T) EKREM ÖZTEMEL
(T) MURAT KARAKAYA
29.04.2018
15:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) SERCAN YILMAZ
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) SELİM KONUKÇU
(D) KENAN BARIŞ SOYSAL
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
29.04.2018
15:30
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) EMRE ABAR
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(T) CEMİL DÖNMEZ
(T) AYTEKİN AŞICI
29.04.2018
15:30
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) LEVENT AKTAN
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(Y) MURATCAN ILGAZ
(D) ANIL ŞEN
(T) ÜNSAL KAYA
29.04.2018
15:30
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
EROKSPOR A.Ş. (H) BARKIN KARA
(Y) ALİ KILIÇ
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) SAFA BOZDAĞ
(T) DAVUT NUMANOĞLU
29.04.2018
15:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR -
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) VOLKAN CİNDEMİR
(Y) MÜRVET YAVUZTÜRK
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(D) ERTUĞRUL YILMAZ
(T) SERKAN DİYEMLİ

TFF 3. Lig -  Grup 03 -  33 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2018
15:30
ARSİN İLÇE STADI ARSİNSPOR -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) TURGUT DOMAN
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(D) METEHAN ALPAT
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ETHEM ERSAN
29.04.2018
15:30
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR -
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. (H) MEHMET TERECE
(Y) YAKUP KEÇECİ
(Y) MUSTAFA TOSUN
(D) RAMAZAN KAYA
(T) LEVENT ERGEN
29.04.2018
15:30
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR -
Detaylar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) BARIŞ AKDAĞ
(Y) EREN ÖZÇELİK
(D) TANER KAYA
(T) NECMİ KAPAR
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
29.04.2018
15:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) BİRKAN ÇANAKCIOĞLU
(D) EFE SOYSAL
(T) KAMURAN AYDOĞAN
29.04.2018
15:30
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) OĞUZHAN AKSU
(Y) YASİN KILIÇ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) İSA MAVİŞ TAZEGÜL
(T) FERZENDE EMRE
29.04.2018
15:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. (H) İLKER YASİN AVCI
(Y) TOLGA DEDE
(Y) HAKAN BETAŞ
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) KORAY BAKIŞ
29.04.2018
15:30
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) ADEM CİNEK
(Y) ÜNAL DOĞRU
(Y) SERVET BOZKURT
(D) MUHARREM MERT KABAK
(T) LEVENT ERKÖSE
(T) ZİYA DİLMEN
29.04.2018
15:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) HAKAN ERGİN
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(Y) ALİ RIZA ÖZTÜRK
(D) EMRAH ASİL BÜYÜKYILDIRIM
(T) MESUT CEM ERKUL
(T) OĞUZ CESUR
29.04.2018
15:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) ASKER AÇIKGÖZ
(Y) BAKİ MUTLU
(D) MUSTAFA İNAN
(T) OLGUN ALP
(T) SEDAT CUMUR
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.