TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
31.10.2014
20:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. 2-1
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) BAHATTİN DURAN
(B) SERKAN ÇINAR
(A) VOLKAN BAYARSLAN
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) MAHMUT SERT
(T) YAŞAR ÇATAL
(T) ÜNAL AKÇA
01.11.2014
13:30
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. (H) METE KALKAVAN
(Y) ERDEM BAYIK
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) ALPASLAN DEDEŞ
(B) MUSTAFA AYDİN
(A) SERKAN ERGÜN
(G) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU
(T) HASAN ONAR
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
(T) ŞEVKET CANITEZ
01.11.2014
16:00
BURSA ATATÜRK BURSASPOR -
Detaylar
SİVASSPOR (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MEHMET METİN
(D) MURAT TÜRKER
(B) ÖZKAN ÇELİKER
(A) TOLGA KADAZ
(G) SABRİ ÇELİK
(T) MURAT ŞANLI
(T) TEMEL TÜYSÜZ
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
01.11.2014
19:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) SÜLEYMAN ABAY
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) ADİL SİNEM
(B) KUTLUHAN BİLGİÇ
(A) BAYRAM BAŞKAN
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) AHMET HAKAN ARIKAN
02.11.2014
13:30
KAMİL OCAK GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(D) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(B) DENİZ ATEŞ BİTNEL
(A) EMRE MALOK
(G) HASAN CEYLAN
(T) EKREM İNCİ
(T) İSMAİL SÖKELEN
(T) FAHREDDİN SELÇUK
02.11.2014
13:30
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) HAKAN CEYLAN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(B) ERKAN ENGİN
(A) YİĞİT PEŞİN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) BERK ÖZBEK
(T) SIRRI TUĞ
(T) YAŞAR ÖZDEMİR
02.11.2014
19:00
ATATÜRK OLİMPİYAT BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) EKREM KAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) SERKAN GENÇERLER
(B) ALİ PALABIYIK
(A) HÜSEYİN SABANCI
(G) İLHAMİ KAPLAN
(T) AYDIN ÖZBEK
(T) YILDIRAY ARSLAN
(T) LEVENT KALKAN
03.11.2014
19:00
ESKİŞEHİR ATATÜRK ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) ERDİNÇ SEZERTAM
(B) SERKAN TOKAT
(A) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) TURGAY SABUNCUOĞLU
(T) AYDIN BALKANLI
(T) RAMAZAN GÜN
03.11.2014
20:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI TORKU KONYASPOR -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) SERDAR DİYADİN
(B) KORAY GENÇERLER
(A) HAKAN AKMISIR
(G) ABDURRAHMAN ARICI
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) BÜLENT CEVATEMRE
(T) MEHMET ZEKİ AYGÜMÜŞ

Ziraat Türkiye Kupası -  3.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.10.2014
13:00
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR 2-0
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) ADNAN GÜNGÖRDÜ
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(D) EMRAH ÜNAL
(G) CAHİT KUM
(T) ZİYA DİLMEN
(T) ALİ ZEYTİN
28.10.2014
13:03
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR 3-1
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(D) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(G) KENAN BENİ
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) DOĞAN DURGUN
28.10.2014
16:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ 6-0
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) BURHAN MALKOÇ
(T) DAVUT NUMANOĞLU
(T) HALİT UĞURLU
28.10.2014
19:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1
Detaylar
(Uzt. 2-1)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) ENGİN GÖKÇE
(Y) SEZGİN ALTUN
(D) NİYAZİ İZGÖREN
(G) SEDAT KARA
(T) BOZKURT BERKER
(T) HÜSEYİN ÇETİNEL
29.10.2014
13:00
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
Detaylar
(Uzt. 1-0)
FETHİYESPOR (H) BORA BUDAK
(Y) AYDIN ŞENGÜL
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) MURAT TÜRKOĞLU
(G) A.İHSAN YAYAN
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) BÜLENT TORAMAN
29.10.2014
13:00
TURGUTLU 7 EYLÜL ALTINORDU A.Ş. 1-0
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) ÜMİT AMBAR
(Y) İBRAHİM AKAR
(D) ABDURRAHMAN DUMAN
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) AYHAN BÖLÜKBAŞI
(T) YUSUF PEHLİVANLAR
29.10.2014
13:00
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR 0-4
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) EMRE ALTUN
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) EMRAH ALTINSOY
(D) SERKAN SARIKAYA
(G) NURETTİN DEHMEN
(T) AHMET BOZAN
(T) KİRAMİ ÇELİK
29.10.2014
13:00
AKÇAABAT FATİH 1461 TRABZON 0-1
Detaylar
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR (H) MESUT CARIK
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) ÖMER ASLANTEKİN
(D) H.HÜSEYİN YILDIRIM
(G) ALİ KARAKÖSE
(T) SEBAHATTİN ARTUN
(T) SADETTİN DAĞ
29.10.2014
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMP. DYB.BŞ.BLD.SPOR TES. DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2-2
Detaylar
(Uzt. 3-2)
ALBİMO ALANYASPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) SEGAH TUNÇKOL
(D) ERHAN YALTA
(G) RECEP KAYA
(T) MUKADDER KARAASLAN
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
29.10.2014
13:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-3
Detaylar
CENTONE KARAGÜMRÜK (H) NURİ KARAHANÇER
(Y) EGEMEN EREN
(Y) ALİ ETLİKCİ
(D) HİCABİ PÜR
(G) MUZAFFER SATICI
(T) DİLAVER ÜSTÜNDAĞ
(T) İLKER EMİR
29.10.2014
13:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA 0-1
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) ÖMER FARUK OCAK
(Y) ÖZER VELİOĞLU
(Y) HÜSEYİN OTYAKMAZ
(D) YAKUP BAKIR
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) CEMİL KAYHAN
(T) SERVET SARIKAYA
29.10.2014
13:00
ÇANKIRI ATATÜRK ÇANKIRISPOR 2-3
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) ALİ ZAĞLI
(Y) ULAŞ AKSOY
(Y) HALİL İBRAHİM ATABAY
(D) MELİH GÜNDOĞDU
(G) ERDOĞAN ALAN
(T) ŞEVKET UYAR
(T) HİDAYET AYGÜN
29.10.2014
13:00
DUMLUPINAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) UFUK ALTUNBAŞ
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(D) ÖZKAN KARAPINAR
(G) BÜLENT TÜRKEKUL
(T) ADNAN KURT
(T) HAKAN ALTINKAYA
29.10.2014
13:00
GASKİSPOR TESİSLERİ GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-0
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR (H) EMRE MALOK
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(D) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(G) YUSUF GÖMEÇ
(T) ALİ BAŞ
(T) SELÇUK KAYA
29.10.2014
15:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR 0-0
Detaylar
(Pen. 4-1)
YENİ MALATYASPOR (H) SERKAN ERGÜN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) ABDÜLKADİR KARDEŞ
(T) CELALETTİN YAVUZ
29.10.2014
16:00
BURSA ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
BURSASPOR 2-0
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş. (H) HALİL UMUT MELER
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) YAŞAR CAN TEMİZEL
(G) MEHMET ALTUNTAŞ
(T) ADNAN SEVİM
(T) MURAT KUTANİŞ
29.10.2014
19:00
YENİ RİZE STADI ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4-1
Detaylar
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT (H) HASBİ DEDE
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) ORHAN TÜRKOĞLU
(D) TANER AĞIÇ
(G) GÜRBÜZ ODABAŞI
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ERHAN ŞAHİN
30.10.2014
12:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 4-6)
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(Y) UĞUR BAŞ
(Y) TURGAY EMRE MEMİŞOĞLU
(D) HALİL İBRAHİM YILDIRIM
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) İRFAN EROL
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
30.10.2014
13:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER 1-0
Detaylar
ORDUSPOR (H) HAKAN AKMISIR
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) AYKOR KARACA
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) MUSTAFA KARTAL
(T) HAKAN YAPAN
30.10.2014
13:00
GÖLBAŞI İLÇE GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
(Pen. 3-4)
KAYSERİSPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) İBRAHİM BEKLER
(Y) ERCAN AYDIN
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) TARIK ANTALYALI
(T) CENGİZ ÖNEN
30.10.2014
13:45
MENEMEN İLÇE ALTAY 1-2
Detaylar
TORKU KONYASPOR (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) BAYRAM AYDIN
(Y) ALPARSLAN YILMAZ
(D) LEVENT GÖRÜN
(G) AKİF UĞURDUR
(T) RAMAZAN GÜLENDAM
(T) ÖMER AKSOY
30.10.2014
19:00
TEVFİK SIRRI GÜR STADI MERSİN İDMANYURDU 2-0
Detaylar
HATAYSPOR (H) LEVENT AKTAN
(Y) EMRE AJUN
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(D) LEVENT BALCI
(G) OĞUZ UĞURLU
(T) FAİK DEMEZ
(T) OSMAN KAYAALP
05.11.2014
13:00
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
BUCASPOR    
05.11.2014
13:00
KEMALPAŞA ULUCAK FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR    
05.11.2014
15:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR    
05.11.2014
15:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
SANDIKLISPOR    
05.11.2014
18:00
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR    

PTT 1.Lig -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.11.2014
14:00
ŞANLIURFA GAP ARENA Ş.URFASPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) ÖMER FARUK YEŞİL
(Y) SERHAN MALKOÇ
(D) ALPER ÇETİN
(G) HASAN BAŞDEMİR
(T) ATAKAN ALAN
(T) MURAT KURT
(T) MEHMET ALTINDAĞ
01.11.2014
14:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
BUCASPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) AHMET AYAZ
(D) EVREN ATIŞ
(G) HALİL ARSLAN
(T) M.ERSEL OYTUN
(T) HAKAN ATASOY
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
01.11.2014
18:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) MUHİTTİN GÜRSES
(Y) SERKAN AKAL
(D) ERDEM İREN
(G) DOĞAN ŞEN
(T) AHMET TOLUNAY
(T) CELİL TAŞKIN
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK
02.11.2014
13:30
YENİ BUCA STADI KARŞIYAKA -
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) BAKİ YİĞİT
(Y) EMİN YILDIRIM
(D) SERDAR BAHÇİVAN
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) BÜLENT KANTAR
02.11.2014
15:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) FEVZİ DEMİRHAN
(D) OKTAY TAŞ
(G) ADNAN ŞEKER
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) İBRAHİM TAN
02.11.2014
15:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) BİROL GÜLDANE
(Y) RECEP YILDIRIM
(D) SERTAÇ ŞAROĞLU
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
02.11.2014
16:00
ALANYA OBA STADI ALBİMO ALANYASPOR -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(D) SEFA DEMİR
(G) HAKAN ÖZKAN
(T) HALİT ARSLAN
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) AHMET SERT
03.11.2014
18:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) DENİZ ÇOBAN
(Y) SEÇİM DEMİREL
(Y) İLKER TAKPAK
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) ALİ CAN LAKOT
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) KORAY BAKIŞ
(T) LEVENT ERKÖSE
03.11.2014
18:30
19 EYLÜL STADI ORDUSPOR -
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) ALPER ULUSOY
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) ÖNDER YILMAZ
(D) OZAN SOYKAN
(G) ERDAL GÜLEÇ
(T) CEMİL DÖNMEZ
(T) TUĞBAY İNAN

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  11 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2014
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN
(Y) MUHAMMET ÇEKİN
(Y) GÖKHAN ÇELİK
(D) MİKAİL CİHANGİR
(G) SEBAHATTİN İÇÖZ
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
02.11.2014
13:00
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) MEHMET FATİH GÖKÇE
(Y) SERCAN ERTEMÇÖZ
(Y) MUSTAFA HAN
(D) VELİ KARAKAYA
(G) TURGAY DUMAN
(T) MEHMET TUNA
02.11.2014
13:00
ARHAVİ İLÇE STADI PAZARSPOR -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) NİYAZİ İZGÖREN
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) MUSTAFA TUNCER BİLİR
(D) SERHAT ASLAN
(G) ADİL UÇANKAN
(T) AYDIN TETİKOĞLU
(T) MEHMET İNCE
02.11.2014
13:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) GÖKHAN ESEN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) DOĞUŞ DARIK
(D) FETTAH YİĞİT
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) M.GÜRHAN ERDEMİR
02.11.2014
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) EMRE YILDIRIM
(Y) ONUR İÇYER
(Y) SELAHATTİN ABACI
(D) MEHMET KAFTANCI
(G) MEHMET KAYA
(T) ERDOĞAN YEŞİLCAN
(T) BÜLENT FİL
02.11.2014
13:30
İSMETPAŞA KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
SARIYER (H) ADEM ELGÖRMÜŞ
(Y) RAMAZAN ONAT
(Y) MUHARREM GÜZEL
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(G) MUHARREM FİRUZBAY
(T) RAMAZAN KARAÇAM
02.11.2014
13:30
TEPECİK STADI TEPECİKSPOR A.Ş. -
Detaylar
GÖLBAŞISPOR A.Ş. (H) HÜDAVERDİ SAVCI
(Y) M.MİTHAT LEVENT
(Y) NECDET ÇELİK
(D) UĞURCAN TOZLU
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) METİN DOĞAN
(T) HAKAN FINDIK
02.11.2014
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL ALTAY -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) CAN ÖZTEKİN
(D) GÖKÇEN SEVEN
(G) ŞEREF KÜSKÜN
(T) FİRUZ ERDİL
(T) ERCAN DAĞDEVİREN
02.11.2014
13:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) İLKAY AYDIN
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) TUĞRUL AKKOYUN
(D) GÖKHAN ÖZBULUT
(G) SEMİH ÇOKDİNLETEN
(T) YUSUF ÇELİK
(T) SUAT ÖZTİN

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  11 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2014
13:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR -
Detaylar
YENİ MALATYASPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ATA BAYRAKTAR
(Y) NAZIM TÜZÜMET
(D) TURGUT DOMAN
(G) SİNAN BAŞ
(T) FAİK URBARLI
(T) HAKAN CİVA
02.11.2014
13:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) MEHMET EMRE ATASOY
(Y) TAMER TEKBAŞ
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(D) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(G) MUSTAFA IŞIKTAŞ
(T) BÜLENT UYGUR
02.11.2014
13:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM
(Y) BARIŞ BAYDEMİR
(D) ALİ ŞANSALAN
(G) İRFAN ÇAKIR
(T) TAMER KANBER
(T) DURMUŞ CANSEVER
02.11.2014
13:30
VEFA
(SEYİRCİSİZ)
CENTONE KARAGÜMRÜK -
Detaylar
1461 TRABZON (H) ÖZGÜR SEPİN
(Y) ERDEM GÖKALP
(Y) FIRAT ZENGİN
(D) VOLKAN AKÇİT
(G) SEYFETTİN CANDEMİR
(T) SERKAN KURAL
(T) ALİM KARAKILIÇ
02.11.2014
13:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) MURAT CEYLAN
(Y) MERT TÜRK
(D) VURAL GÜL
(G) İSMAİL YILMAZ
(T) FAZLI AKGÜN
(T) OLCAY MÜLAZIMOĞLU
02.11.2014
13:30
İSKENDERUN 5 TEMMUZ KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR -
Detaylar
KARTALSPOR (H) ÖMER MURAT ÜLGER
(Y) MEHMET KÜÇÜK
(Y) MUAMMER UÇAR
(D) ALİ PINAR
(G) KEMAL ÇETİN
(T) LEVENT KORKMAZ
02.11.2014
13:30
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA -
Detaylar
TOKATSPOR (H) HASAN AVCI
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y) CAN SAVAŞAN
(D) TOLGA ATSAN
(G) BEKİR ÖCAL
(T) ZEKİ YAMAN
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
02.11.2014
13:30
MENEMEN İLÇE MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) SİNAN CEM İYİHUYLU
(Y) SELKAN SABANCI
(Y) ONUR TANRIVERDİ
(D) ÜNAL ÜRKMEZ
(G) LEVENT GÜZEN
(T) ENDER OKŞAR
02.11.2014
13:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR (H) LEVENT BALCI
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) TAMER OKULDAŞ
(G) M.KAMİL BİRİCİK
(T) AHMET KORKMAZ
(T) SERKAN DİYEMLİ

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2014
13:00
AKÇAABAT FATİH SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) HASAN ERTUĞAN
(Y) HALİL ERTAN YILMAZ
(Y) İSMAİL YILMAZ
(D) CAN YAMAÇ
(G) KAHRAMAN ÖLÇER
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
02.11.2014
13:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
TUTAP ŞEKERSPOR (H) ERKOÇ DOĞAN
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) ÖZKAN KARAPINAR
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) AYHAN KILIÇ
(T) ERGANİ KESKİN
02.11.2014
13:30
  BOZÜYÜKSPOR -
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ    
02.11.2014
13:30
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) H.HÜSEYİN YILDIRIM
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) HİDAYET ZEYBEK
(D) SAFA BOZDAĞ
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) ADNAN KARAYEL
02.11.2014
13:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) KORAY CAN KARADEDELİ
(D) SERKAN TEKİN
(G) İBRAHİM ILGAZ
(T) HALİL İBRAHİM KESKİN
(T) OĞUZHAN ÖZKAN
02.11.2014
13:30
TAVAS İLÇE KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
ADLİYESPOR (H) DOĞAN ALTUN
(Y) MUZAFFER KAŞIKCI
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI
(D) ONUR KEMAL SAĞASLAN
(G) HÜSEYİN KUZUOĞLU
(T) NEVZAT SÜZEN
02.11.2014
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) VOLKAN OKUR
(Y) ÖZKAN YAŞASIN
(Y) HİCABİ PÜR
(D) SELÇUK KAHRAMAN
(G) KEMAL YETİŞGİN
(T) OĞUZHAN MEMİŞ
02.11.2014
13:30
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) VOLKAN ŞEKER
(Y) METİN CEBECİ
(Y) MURAT ŞENER
(D) UFUK TONBUL
(G) CELİL AYKAN
(T) GÜLAY GÜNEŞ
02.11.2014
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE GAZİOSMANPAŞA -
Detaylar
TUZLASPOR (H) GÖKMEN KARATAŞ
(Y) ALİ MURAT KAYA
(Y) ANIL USTA
(D) BURAK ALTINEL
(G) AYKUT GENÇOĞLU
(T) BEKİR ŞEKER
(T) METİN ALPER

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2014
13:00
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) ULAŞ AYDURAN
(Y) SERDAR MERSİNLİ
(Y) VOLKAN CİNDEMİR
(D) MEHMET ŞİBAL
(G) ENGİN GÜNER
(T) SİNAN IŞIK
02.11.2014
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ERZİNCAN REFAHİYESPOR -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) YASİN KOL
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) MURAT ŞENER
(D) BORA KONUKSEVER
(G) A.CENGİZHAN BİLGİ
(T) KAMİL KILINÇ
(T) HALİT YAKUPOĞLU
02.11.2014
13:00
DR FEHMİ ÖNCEL KEMER TEKİROVA SPOR -
Detaylar
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. (H) DENİZ GÜLTEKİN
(Y) FAİK POLAT
(Y) HAKAN BETAŞ
(D) BÜLENT KÖKTEN
(G) MEKKİ KESKİN
(T) TOKER ÇELEBİ
02.11.2014
13:30
PAYAS İLÇE STADI PAYAS BELEDİYESPOR 1975 -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) BURAK OLCAR
(Y) BAHADIR YILDIRIM
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) GÖKHAN KAHYACIK
(G) MEHMET HANİFİ ALTUNBOĞA
(T) BÜLENT KILIÇ
02.11.2014
13:30
DAĞILGAN STADI 68 YENİ AKSARAY SPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) HARUN TOPLAR
(Y) AHMET ÇİFCİ
(Y) EMRE ASLAN
(D) ADEM KARAKAYA
(G) ALİ KOZAN
(T) AHMET CANÖZ
02.11.2014
13:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR -
Detaylar
ÇİNE MADRANSPOR (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) HÜSEYİN HAN
(Y) RECEP EKİN
(D) AYKUT OKTAY
(G) ARİF KESERCİ
(T) FATİH ERGÜL
(T) MURAT KARAKAYA
02.11.2014
13:30
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) BİLAL EMEKTAR
(Y) MUSTAFA ALDEMİR
(Y) ERHAN YALTA
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER
(G) İSMET AYDIN
(T) FARUK TOPAL
02.11.2014
13:30
ÇANKIRI ATATÜRK ÇANKIRISPOR -
Detaylar
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) OĞUZHAN ŞENLER
(Y) MURAT TAŞÇIKAR
(D) AHMET ÖZTÜRK
(G) ZAFER AKYÜZ
(T) UĞUR KÖSE
02.11.2014
13:30
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADI DERİNCE SPOR A.Ş. -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) CANER AK
(Y) M.MURAT EMRE
(Y) KEMALETTİN YİĞİT
(D) MEHMET KARANLIK
(G) MEHMET ÇOBAN
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
(T) EBUTALİP AKTAŞ

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2014
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR (H) SERTAN BAKAN
(Y) MURAT YÜCEBAŞOĞLU
(Y) OGÜN KAMACI
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) HALİL BAYLAN
(T) METİN CENGİZ
(T) KEMAL ÖZKOÇ
02.11.2014
13:30
ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) HAKAN KARAYEL
(Y) ÖZCAN ÇİÇEK
(D) METİN YALÇIN
(G) MEHMET ÇAĞLAYAN KÖKKILINÇ
(T) KERİM ALTIAY
(T) SERHAD ÇOKAKLI
02.11.2014
13:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
KAYSERİ ŞEKERSPOR (H) ÖZGÜR AYGÜN
(Y) LEVENT ÇAKIR
(Y) İDRİS ALBAYRAK
(D) SABİT SELVİ
(G) İSMAİL NECDET AKKOÇ
(T) ZEKERİYA HANÇER
02.11.2014
13:30
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR (H) MEHMET BEYTEKİN
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN
(Y) ATİLLA ÜNLÜ
(D) SERHAT ÇELİK
(G) İBRAHİM AŞA
(T) AHMET BURAN
(T) KUBİLAY AKGÜN
02.11.2014
13:30
SANDIKLI İLÇE SANDIKLISPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) MURAT TÜRKOĞLU
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) GENCEHAN ŞAHNAR
(D) ÖZGÜR İBİŞ
(G) SAVAŞ ŞENDİL
(T) EŞARI ÖYKÜM DİLEK
02.11.2014
13:30
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) EMRE ABAR
(Y) MEHMET ÖZTAN
(Y) HASAN OKAN BAYLAN
(D) ABDULLAH TÜRKAN
(G) ERHAN KALAY
(T) İHSAN AKDAĞ
02.11.2014
13:30
MİMAR YAHYA BAŞ İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) TOLGA DEDE
(Y) ESER ETİ
(D) VOLKAN YALIN
(G) ERDOĞAN YILDIZ
(T) VEYSAL TİPİOĞLU
(T) MEHMET SUAT EKİCİ
02.11.2014
13:30
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİSPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) ŞAHİN BERKER
(Y) SERKAN ÇİNAR
(Y) FURKAN KAYA
(D) MUSTAFA TUNCAY
(G) AHMET ŞAHİN
(T) OĞUZHAN AVDAN
(T) MUSTAFA ÇALIŞKAN
02.11.2014
13:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) CELAL BAYRAKLI
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) KASIM OYARÇİN
(D) SERHAT SARKANDI
(G) HİLAL TUBA TOSUN AYER
(T) YALÇIN GÜL
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.