TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

STSL Puan Durumu

Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu -  31 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2016
19:00
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) TARIK ONGUN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) BAHATTİN DURAN
(B) HASBİ DEDE
(A) ALİ ZAĞLI
(G) TURGAY GÜDÜ
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
(T) CEVAT OCAK
29.04.2016
20:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 1-1
Detaylar
GALATASARAY A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) SAMET ÇAVUŞ
(B) CANER AK
(A) BURAK ŞEKER
(G) ENGİN KURT
(T) NİHAT DOKER
(T) ALİ TEMİZ
(T) BÜLENT FİL
30.04.2016
13:30
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) HALİL UMUT MELER
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) VOLKAN NARİNÇ
(B) EMRE ALTUN
(A) HAKAN AKMISIR
(G) YUSUF YAYLI
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) HALİT YAKUPOĞLU
30.04.2016
16:00
ESKİŞEHİR ATATÜRK ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) MEHMET CEM SATMAN
(B) SERKAN TOKAT
(A) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) HAKAN YAPAN
30.04.2016
19:00
VODAFONE ARENA BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) SERKAN ÇINAR
(Y) ERDEM BAYIK
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) EKREM KAN
(B) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) EMRE MALOK
(G) İLHAMİ KAPLAN
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) AYDIN BALKANLI
(T) CENGİZ ÖNEN
01.05.2016
16:00
SİVAS 4 EYLÜL MEDICANA SİVASSPOR -
Detaylar
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) ASIM YUSUF ÖZ
(B) MEHMET EMRE ATASOY
(A) YİĞİT PEŞİN
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) YAŞAR ÇATAL
(T) MURAT KARAMAN
01.05.2016
19:00
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) METE KALKAVAN
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) SERKAN OK
(D) SERKAN GENÇERLER
(B) MURAT ÖZCAN
(A) BURAK TAŞKINSOY
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) ALİ BAŞ
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) ÜNAL AKÇA
01.05.2016
19:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
TORKU KONYASPOR (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) DENİZ TURGUT
(D) CEMAL BİNGÜL
(B) ERKAN ENGİN
(A) TOLGA KADAZ
(G) KADİR TOZLU
(T) NURSEN ÇOKAK
(T) HAKAN ATASOY
(T) BARIŞ BİRİNCİ
02.05.2016
20:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) İLKER MERAL
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) BAKİ TUNCAY AKKIN
(B) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(A) MEHMET FATİH GÖKÇE
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) M.ERSEL OYTUN
(T) İSMAİL DAĞYARAN
(T) DURMUŞ CANSEVER

PTT 1.Lig -  32 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.04.2016
18:30
ŞANLIURFA GAP ARENA ŞANLIURFASPOR 2-1
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) BAKİ YİĞİT
(D) AHMET EŞREF SARI
(G) METİN TOKAT
(T) ALİ ATASEVER
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) ÖMER AKSOY
30.04.2016
13:30
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR -
Detaylar
1461 TRABZON (H) ALPER ULUSOY
(Y) ARKIN AKGÖL
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) VELİ KARAKAYA
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) HALİT ARSLAN
(T) HÜSEYİN DENİZ
(T) REFİK EMRE
30.04.2016
16:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) SERDAR AKÇER
(Y) ÖNDER YILMAZ
(D) TURGUT DOMAN
(G) MURAT ILGAZ
(T) BİRTAN TAŞKINLAR
(T) YILDIRAY ARSLAN
(T) TEMEL TÜYSÜZ
30.04.2016
16:00
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(Y) MEHMET METİN
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) TANER GİZLENCİ
(T) CEMİL KAYHAN
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT
(T) MEHMET ALTINDAĞ
30.04.2016
19:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
VARTAŞ ELAZIĞSPOR (H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) AHMET KORKMAZ
(T) HALİT UĞURLU
01.05.2016
19:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) SONER MARAŞ
(D) R.ALKIM AKSOY
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) SIRRI TUĞ
(T) OLCAY MÜLAZIMOĞLU
01.05.2016
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
MULTIGROUP ALANYASPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) ALPER ÇETİN
(G) TURGUT SIĞIÇ
(T) TARIK ANTALYALI
(T) AHMET HAKAN ARIKAN
(T) LEVENT KALKAN
02.05.2016
18:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR (H) OKTAY TAŞ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) OSMAN KARAKAŞ
(D) BURAK ÖZCAN
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) AHMET TOLUNAY
(T) HAKAN CİVA
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
02.05.2016
20:00
MALATYA İNÖNÜ ALİMA YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) BARIŞ YÜKSEKTEPE
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) HARUN TOPLAR
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) METİN CENGİZ
(T) RAŞİT YÜKSEL
(T) OSMAN KAYAALP

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  34 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.04.2016
15:30
19 EYLÜL STADI ORDUSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) ERCAN AYDIN
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) ÖZGÜR SEPİN
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) SEBAHATTİN ARTUN
(T) SELÇUK YILMAZ
30.04.2016
15:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KASIM MUTLU
(Y) ÜNAL ÜRKMEZ
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) ADİL UÇANKAN
(T) KERİM ALTIAY
(T) ATİLLA AKSOY
30.04.2016
15:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) METEHAN ALPAT
(Y) BERKAN PÜSKÜLLER
(Y) FATİH KARATAĞ
(D) ZORBAY KÜÇÜK
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) TAYFUN GÜLEREŞİ
(T) MESUT CEM ERKUL
30.04.2016
15:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN
(Y) SELMAN TİMUR
(Y) EMRE DOĞU
(D) METİN YALÇIN
(G) M.KAMİL BİRİCİK
(T) GÜROL KORKMAZ
30.04.2016
15:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) MERT TÜRK
(Y) HAMDİ TONTU
(D) SEVDA ÇAYAN
(G) GÜNAY GÜLOĞLU
(T) FİRUZ ERDİL
(T) SONER ÖZDEMİR
30.04.2016
15:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
HATAYSPOR (H) KORAY GENÇERLER
(Y) ÖZMEN ATALAY
(Y) HALİL İBRAHİM ATABAY
(D) ULAŞ AYDURAN
(G) FAHİR ERSOY
(T) ALTAN YENİCE
(T) İBRAHİM ONAYLI
30.04.2016
15:30
12 ŞUBAT ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR -
Detaylar
SARIYER (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) RESUL ÖZDEMİR
(D) ÖMER MURAT ÜLGER
(G) SEBAHATTİN BİTİRİM
(T) ZEKİ YAMAN
(T) LEVENT ERGEN
30.04.2016
15:30
BEYLERBEYİ 75.YIL ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) EJDER YAPICI
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(D) İBRAHİM BÜLBÜL
(G) ERDAL ORMAN
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) VELİ KESER
30.04.2016
15:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) HİDAYET YASİR ÇİMEN
(Y) EMRE BOLEL
(Y) ÖMER ASLANTEKİN
(D) CİHAN AYDIN
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) İSMAİL ŞENOĞLU

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  34 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.04.2016
15:30
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. (H) ESER BİRİNCİ
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) NECATİ ŞENKELEŞ
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) KEMAL M. SERBES
(T) ALPER YÜCEL
(T) EKREM GÜLEN
30.04.2016
15:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
BUCASPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) MURAT ŞENER
(D) ŞAHİN BERKER
(G) AHMET ŞAHİN
(T) ŞAHİN GİZLENCİ
(T) HÜSEYİN DEMİR
30.04.2016
15:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) YUSUF YARATICI
(D) LEVENT BALCI
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) SERKAN KURAL
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
30.04.2016
15:30
TARSUS BURHANETTİN KOCAMAZ TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
KARTALSPOR (H) ERCAN HELLAÇ
(Y) İHSAN KIRBIYIK
(Y) EMRE ASLAN
(D) ERDAL YILMAZ
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) ALİ KOÇ
(T) ERCÜMENT TAPCI
30.04.2016
15:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) VOLKAN ŞEKER
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) MUSTAFA GÜL
(D) ADEM KARAKAYA
(G) MAKSUT BALTA
(T) VECDİ ÖZKAN
(T) AYHAN TAŞ
30.04.2016
15:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) ERDEM İREN
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) NİYAZİ İZGÖREN
(G) YALÇIN KILIÇER
(T) ERKİN ADALAR
30.04.2016
15:30
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) DENİZ KÜKREK
(Y) ENES VAHİT ÇAVUŞ
(Y) ERHAN YALTA
(D) BİLAL ÇAVUŞ
(G) NEJAT SÜMER
(T) HİDAYET AYGÜN
(T) EROL HANLIGİL
30.04.2016
15:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) YASİN KOL
(Y) UĞUR BAŞ
(Y) YAKUP BULUT
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) MUSTAFA KÜRŞAD UÇAR
(T) SEYFİ EROĞLU
(T) SURURİ SAYDAM
30.04.2016
15:30
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) HAKAN CEYLAN
(Y) TAMER OKULDAŞ
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(D) HASAN AVCI
(G) NAMIK KARAMAN
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) HALİL İBRAHİM KESKİN

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  38 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.04.2016
15:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
MALTEPESPOR (H) BURAK KALKANDELEN
(Y) SEFA ÖZCAN
(Y) NESLİHAN KOÇ
(D) MURAT YAROĞLU
(G) CAHİT KUM
(T) NADYA GÜHER
30.04.2016
15:30
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR -
Detaylar
ALTAY (H) EMRE KOSİF
(Y) AYKUT ONAR
(Y) UFUK UĞURLU
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) DİLAVER YAR
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) EBUTALİP AKTAŞ
30.04.2016
15:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) DOĞU YILMAZ
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU
(Y) AYDIN ŞENGÜL
(D) MUHAMMED SEVİM
(G) TURGAY GÖKAL
(T) FATİH ÖZTÜRK
(T) OLGUN ALP
30.04.2016
15:30
KAZIM KARABEKİR STADI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) SUAT FİDAN
(Y) RECEP EKİN
(D) OKAN GÜNTEKİN
(G) MUZAFFER SATICI
(T) DENİZ ÖZARAL
(T) ÇETİN ÇOBAN
30.04.2016
15:30
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) EMRE ABAR
(Y) ADEM ŞAHİN
(Y) YUNUS EMRE ÇAKAR
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN
(G) NURETTİN DEHMEN
(T) SELİM ŞENER
30.04.2016
15:30
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
KOZAN BLD.SPOR (H) İLKER YASİN AVCI
(Y) SEDAT ETİK
(Y) NEBAHAT MAKTUR
(D) AYKUT SERGİN
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) ÖZER KORKMAZ
30.04.2016
15:30
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
CİZRE SPOR    
30.04.2016
15:30
DÜZCE 18 TEMMUZ
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
DÜZCESPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) YAŞAR CAN TEMİZEL
(Y) FAİK POLAT
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(D) EFE SOYSAL
(G) HAKAN ANAZ
(T) MUSA UĞURLU
(T) GÜRCAN YAMAN
30.04.2016
15:30
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) AHMET KARAPINAR
(Y) CAN YAMAÇ
(D) DURSUN CAN
(G) MEHMET SUPHİ DEMİREL
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) BİLAL SATICI

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  38 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.04.2016
15:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) ÖZCAN ÇİÇEK
(Y) RAMAZAN ONAT
(D) TANER KAYA
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) AHMET BURAN
(T) FERZENDE EMRE
30.04.2016
15:30
ANKARA OSTİM ADLİYESPOR -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) ALİ ADIGÜZEL
(Y) NECDET ÇELİK
(Y) FAHRİ DERE
(D) BURAK FİLİK
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) BÜLENT TORAMAN
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
30.04.2016
15:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR -
Detaylar
1920 MARAŞ SPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) CAN CENGİZ
(G) COŞKUN ZENGİNER
(T) AHMET AKSOYEK
(T) ÖZER YILMAZ
30.04.2016
15:30
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) BETÜL BAYKAN
(Y) KADİR KANTEKİN
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK
(D) ELİF YALÇIN
(G) ALİ KOZAN
(T) MUSTAFA KARAOSMANOĞLU
30.04.2016
15:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR (H) SABİT SELVİ
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) MEHMET DAĞDEVİREN
(D) ENES KULAKSIZ
(G) TUNCAY UÇAR
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
30.04.2016
15:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
GAZİOSMANPAŞA (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) MUHARREM GÜZEL
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) BURAK UĞURLU
(G) ALİ CUMHUR DOĞAN
(T) ZEKERİYA HANÇER
(T) ALİ AĞILÖNÜ
30.04.2016
15:30
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) MELİZ ÖZÇİĞDEM
(Y) BELGİN KUMRU
(Y) TANSU DOĞAN YILMAZ
(D) SEFA CAN MERAL
(G) İSMAİL YILMAZ
(T) AHMET ŞAHİN
(T) ZİYA DİLMEN
30.04.2016
15:30
ZARA AHMET BAŞYURT ZARA BELEDİYESPOR -
Detaylar
YOMRASPOR (H) TUĞBA GÜNEŞ
(Y) ADEM ŞAHAN
(Y) AYŞE KASIM
(D) SERKAN GÜRBÜZ
(G) HASBİ ALPASLAN
(T) İHSAN AKDAĞ
30.04.2016
15:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) MUAMMER UÇAR
(Y) EMRAH ALTINSOY
(D) MUHARREM MERT KABAK
(G) CELİL AYKAN
(T) ATAKAN ALAN
(T) ŞABAN GÜVEN EKER

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  38 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.04.2016
15:30
İHSANİYE İLÇE STADI GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM
(Y) SONER AKGÜN
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) MURAT KASAP
(G) METİN AYDOĞAN
(T) METİN DOĞAN
(T) İBRAHİM SARITAŞ
30.04.2016
15:30
BAYBURT GENÇ OSMAN
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) NEVZAT TEKER
(Y) İLKER AYTEN
(D) BAHATTİN DOĞAN
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) SİNAN IŞIK
(T) YUSUF CİNEL
30.04.2016
15:30
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR (H) HASAN ERTUĞAN
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(Y) SERDAR AYNUR
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) MUSTAFA SANDALCILAR
(T) KÖKSAL KOTİL
30.04.2016
15:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR (H) HALİL SAYIN
(Y) YAKUP YILMAZ
(Y) AHMET ÇİFCİ
(D) YASİN KALCIOĞLU
(G) CEM ERDOĞAN
(T) ŞENER AYDOĞDU
(T) NİHAT ÖZEN
30.04.2016
15:30
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) MERT GÜZENGE
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) SERDAR KARAGÖZ
(G) KEMAL ÇETİN
(T) HAKAN TAŞCI
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
30.04.2016
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR (H) EMRE TÜRKMEN
(Y) ESER ETİ
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) ATAKAN AKSU
(G) HAŞİM PAZAR
(T) CEMİL DÖNMEZ
30.04.2016
15:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(Y) AYHAN ARISOY
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(D) MURAT YALÇIN
(G) SERHAT ÇAKI
(T) ERKAN GÜLDAŞ
(T) RAMAZAN KARAÇAM
30.04.2016
15:30
ÇİNE YÜKSEL YALOVA ÇİNE MADRANSPOR -
Detaylar
SANDIKLISPOR (H) SEVGİ GÜNEL
(Y) ASKER AÇIKGÖZ
(Y) İRFAN GENÇ
(D) BİLAL ÖZDEMİR
(G) SAMİ BAĞIRSAKÇI
(T) BÜLENT BALTA
01.05.2016
15:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
DERSİM SPOR (H) NESLİHAN MURATDAĞI
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN
(Y) BERKAY DABAN
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) NURAY ÇİÇEK
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) İBRAHİM YILMAZ
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.