TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi Finalleri'ne yükseldi 30.07.2017
Plaj Futbolu Milli Takımı, B Ligi Finallerine yükseldi
Geri
İleri
Plaj Futbolu Milli Takımımız, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri'ndeki ikinci ve son maçında, Moldova'yı 3-1 mağlup etti.

Rusya'nın başkenti Moskova'da oynanan karşılaşmada, Plaj Futbolu Milli Takımımızın gollerini Barış Terzioğlu, Seyit Ahmet Süer ve Cem Keskin kaydetti.

Bu sonucun ardından; Plaj Futbolu Milli Takımımız, Moldova ve Kazakistan ile yer aldığı eleme grubunu 2 maçta 2 galibiyetle lider tamamlayarak, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Finalleri'ne yükseldi.

Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Finalleri, 14-17 Eylül 2017 tarihleri aras İtalya'nın Terracina kentinde düzenlenecek. Finallrde şampiyon olacak ülke, gelecek sene Avrupa Plaj Futbolu A Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak. Plaj Futbolu Milli Takımımızın, B Ligi Finalleri'ndeki rakipleri ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Teknik Direktör Emrah Aykurt yönetimindeki Plaj Futbolu Milli Takımımızın, Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri ve hazırlık kampı aday kadrosuna şu isimler bulunuyordu:

ADI-SOYADI

KULÜBÜ

PLAJ TAKIMI

MEVKİ

DOĞ. TAR.

Mehmet Aşlamacı

Beylerbeyi Spor Kulübü

Alanyaspor

Kaleci

13.11.1985

Yağızcan Görgülü

Paşabahçe

Alanyaspor

Kaleci

19.05.1992

İsmail Turhan

Belen Belediyespor

Manavgat Belediyesi

Kaleci

13.02.1992

Volkan Yeşilırmak

Erciş Bld. Gençlik Spor

Seferihisar Citta Slow

Defans

17.03.1990

Semih Türkmen

Güraltay Spor Kulübü

Seferihisar Citta Slow

Defans

23.01.1989

Yasin Bağcı

Seyhan Bld. Spor

Manavgat Belediyesi

Defans

17.01.1990

Erkan Anzaflıoğlu

Seferihisar Citta Slow

Defans

02.05.1983

Sinan Üzen

Erciş Bld. Gençlik Spor

Erciş Spor

Defans

01.05.1989

Kaan Düzcan

Sakin Şehir Seferihisar

Denizköy Arsel Spor

Defans

13.09.1993

Recep Demir

Utaş Uşakspor

Seferihisar Citta Slow

Defans

07.04.1988

Seyit Ahmet Süer

Konaklıspor

Alanyaspor

Forvet

06.10.1983

Barış Terzioğlu

Güraltay Spor Kulübü

Seferihisar Citta Slow

Forvet

10.09.1982

Cem Keskin

Ortaköyspor

Alanyaspor

Forvet

09.09.1988

Enes Kağıt

Manavgat Bld. Spor

Manavgat Belediyesi

Forvet

08.05.1997

Erkan Akbal

Foça Bld. Spor

Seferihisar Citta Slow

Forvet

18.03.1992

Emrah Şenol

Cizrespor

Özel İdare Spor

Forvet

20.06.1993

Maç Programı:

Tarih

Takım

Skor

Takım

Şehir-Ülke

28.07.2017-16.00 TSİ

Moldova

4-2

Kazakistan

Moskova-Rusya

29.07.2017-16.00 TSİ

Kazakistan

3-5

Türkiye

Moskova-Rusya

30.07.2017-16.00 TSİ

Türkiye

3-1

Moldova

Moskova-Rusya

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.